Перейти до змісту

Есть надежда, что это были кацапы.


Recommended Posts

Справедливости ради, это не первый случай. Но для детей такой подляны ещё не слышал.

 

Плювок в душу: подарунки для дітей загиблого воїна шокували волонтерів.

 

Посилку з подарунками надіслали з Канади.

 

12e3c138fd4bc80d4e82575aec6bb0e1_xl_1.jp

 

Дітям загиблого українського воїна прислали посилку з подарунками з Канади. Але її вміст шокував волонтерів.

 

21687824_1199979146773600_47489264705489

 

22007851_1199979050106943_16785912959710

 

Про це повідомила одеський волонтер Юлія Єфименко в Facebook, опублікувавши знімки речей. Вона зазначила, що посилку з Канади очікували три місяці.

 

21687744_1199978840106964_44808566256076

 

21762171_1199979013440280_41152879933344

 

"Шановні" наші закордонні “благодійники”! Нехай ці речі носять ваші діти! Нам такого … надсилати не треба! Невже воно того варте, слати через всю земну кулю коробку смердючого смітника? Саме смердючого! Тому що в офісі знаходитися неможливо поки це тут лежить! Це просто плювок в душу і нам і цим дітям! Ви за кого приймаєте взагалі всіх тут? Це приниження і якийсь стьоб жорстокий! Наші діти це що? Бомжі африканські?" – обурилася волонтерка.

 

21765197_1199978873440294_51006701913495

 

21765302_1199978863440295_26712220334228

 

21768057_1199979100106938_49516372122108

 

На фото видно, що частина речей брудні та з величезними плямами. Взуття також має дуже неохайний вигляд. В посилку поклали дивні дитячі іграшки, а доповнили все простроченими цукерками. Волонтер заявили, що діти українських захисників ніколи не побачать таких подарунків.

 

21765103_1200004756771039_55356140905132

 

21764744_1199978933440288_34274538954733

 

21752167_1199979073440274_17863176002831

 

https://znaj.ua/society/plyuvok-v-dushu-podarunky-dlya-ditej-zagyblogo-voyina-shokuvaly-volonteriv-0

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

На  жаль,  така  практика  існує.  Люди  звертаються  до  фірм,  щоб  ті  висилали  за  вказаною  адресою  пакунки. Платять  їм  гроші  і  більше  не  переймаються,  не  підозрюючи,  що  "фірма"  підсовує  адресатам  зовсім  не  те,  що  очікується.

Таким  чином  в  Україні  отримують  усілякий мотлох.

Адресати  "чемно  дякують"  родині  і  на  тому  історія  закінчується.

Тут  інше.  Пакунок  пройшов  через  руки  волонтерів,  а  ті  заволали  і  правильно  зробили.  Але  чи  донесеться  це  волання  до  тих,  хто  і  не  підозрює,  що  надіслане  від  їх  імені.

 

Я  не  фантазую.  Таке  пройшло  через  мої  руки  теж.  Я  бачила  на  власні  очі  обличчя  тих,  хто  таке отримував  і  це  було  масово.

Прикро,  але  кацапський  слід  тут  не  конечний.

Link to comment
Share on other sites

хтось у Канаді просто підійшов до контейнера. яких наставлено по  всій країні ( так само як у США ), у якому збираються уживані речі для відправки до третього світу, і з холодною душею  напакував того секондхенду в пакунки до УКраїни.

 

Ну і те правда - українці здавна полюбляють секонд хенд.Десятиліттями зодягаються по модньому, господи прости , зі світових смітників.     Аж раптом - обурилися.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Про це повідомила одеський волонтер Юлія Єфименко в Facebook, опублікувавши знімки речей

Неправильно это. Прислали Г, -- выкинь. Зачем попрекать? Может кто-то в Канаде считает, что у нас и этому будут рады. (К стати есть у нас такие, что будут и этому рады, но я бы, на месте волонтеров, выкинул бы по любому)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

напісала она на фєйсбук  ,  вазмущєна ,  гдє бріоні ?  гдє гуччі  ?  всє порошкоботи вазмущєни ! нта в  то врємя  кагда святєйший  лідєр  удосужил сваім  візітам канадійцев !  КАКАЯ  ПАДЛОСТЬ !

Link to comment
Share on other sites

Щоб зрозуміти канадців розповім таке.Моя жінка працює в донорській службі де беруть кров то в них таке правило якщо хтось здає кров то в нього приймуть і подякують якщо навіть вона не підходить бо після гепатиту тощо а потім знищать .Бо вони рахують що якщо хтось прийшов зробити добре діло то треба оцінити їхній намір а не відправляти і казати що ви нам не підходите.

Щодо вживаних речей то взяти їх з контейнера не вийде бо вони закриті на замок.Якщо волонтери не раді посилці то треба делікатно висилаючим пояснити що потрібно і підходить а не розганяти незрозумілу зраду.

Тема гі..о

Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Щоб зрозуміти канадців розповім таке.Моя жінка працює в донорській службі де беруть кров то в них таке правило якщо хтось здає кров то в нього приймуть і подякують якщо навіть вона не підходить бо після гепатиту тощо а потім знищать .Бо вони рахують що якщо хтось прийшов зробити добре діло то треба оцінити їхній намір а не відправляти і казати що ви нам не підходите.

Щодо вживаних речей то взяти їх з контейнера не вийде бо вони закриті на замок.Якщо волонтери не раді посилці то треба делікатно висилаючим пояснити що потрібно і підходить а не розганяти незрозумілу зраду.

Тема гі..о

Возможно вы не знали, но в Украине не переливают кровь от доноров больных гепатитом, малярией, ВИЧ и прочими "прелестями". Да её берут у всех, говорят спасибо, но если во время экспресс-анализа выясняется, что человек болел гепатитом его кровь утилизируется и шумиха не подымается.

 

А по поводу "не радости" волонтёров, то чисто по-человечески, я скажу так: если бы при открытии посылки я достал вот такое

21687744_1199978840106964_44808566256076

то я не задумывался бы о благодетелях приславшего это, а просто озаботился бы психическим здоровьем последнего. И деликатность в пояснениях "что надо" тут не поможет. Я не осуждаю, просто там ситуация очевидна - либо кацапы, либо больные.

 

Ну, а реакция волонтёров объяснима. Люди, зачастую, на взводе. Воспринимают всё остро. Тема касалась детей погибших воинов. Реакция объяснима. Поэтому сравнения с говном не к месту.

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Не удивлюсь, если на каком-то этапе логистической цепочки кто-то украл риал стафф и заменил этим мотлохом. Обычно точки сбора гуманитарки - церкви.  Других точек прецепитации украинской диаспоры уже не осталось. Туда сносят все. И хорошее и плохое. Там обычно тихонько мусор выкидывают. Хорошее оставляют. Так было годами. Русские православные просто вешают на дверях церкви объяву, мол, говно не тащить. Несите сразу в мусор. Нам давайте бабло. Мы сами разберемся что кому. Хоть я кацапов и ненавижу, но это ИМХО очень правильно и практично. Украинские же установы в экзиле под такой брутал не заточены, потому гниль имеет возможность где-то чета украсть и испоганить хорошее дело, по примеру вышеописаного случая. Человеческий фактор  - самое слабое место любой системы и любой инициативы. 

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

… говно не тащить. Несите сразу в мусор. Нам давайте бабло. Мы сами разберемся что кому. …

в результате бОльшая часть бабла по-пути оседает в левых карманах, какобычно во всех благотворительных фондах.

Link to comment
Share on other sites

в результате бОльшая часть бабла по-пути оседает в левых карманах, какобычно во всех благотворительных фондах.

Прилипание гуманитарки к рукам - неизбежная сторона благотворительности. Ибо слаб человек и преступен по природе своей. И это справедливо к Любой нации. В Канаде так крадут по линии Салвейшн Арми и Красного Креста  - аж гай шумить. ЗАрплаты себе в богодельнях кладут за сто штук в год - нормальное явление.

то 

Link to comment
Share on other sites

В Канаде так крадут по линии Салвейшн Арми и Красного Креста  - аж гай шумить. ЗАрплаты себе в богодельнях кладут за сто штук в год - нормальное явление.

про Канаду мне можно не рассказывать. Знакомо. Именно поэтому больше в этом цирке не участвую.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...