Перейти до змісту

Балашофф


abandon

Recommended Posts

Please wait.. Loading

 

Дуже якісний виступ щото ситуації в Україні під кутом зору лібертаріанства.

Рекомендовано до перегляду особливо прибічникам "держави" та "порядку", тобто комуно-соціялістам, а вас тут 95%, як і в усьому архаїчному українському соціумі.

 

П.С. Злигання самого Балашова з певними мутними персрнажами, типу Онищенка засуджую.

 

П.П,С. Балашов, як це не прикро, є фактично єдиним українськми політиком, якого я б охарактеризував як такого, що має чіткий ідеологічний базис. Це дає оцінку в першу чергу не самому Балашщову, а всій решті політиканів і, відповідно їхньому дохторату.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вместе со всеми своими баранами, которых он стрижет. Как я слышал, они ему сдают по 3500 гривен в год.

на то они и бараны..

мы ведь тут собрались явно  не бараны. :D  не такли.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Экс Народный Депутат Мартыненко! Украл 500 Миллионов гривен! На свободе!

Глава ДФС Насиров! Украл 3 Миллиарда гривен! На свободе!

Сын Министра МВД Авакова! Украл 14 Миллионов гривен! На свободе! 

Простой Гражданин Украины! Украл на 429 гривен! Почти 5 лет тюрьмы!

На днях Лычаковский районный суд Львова на 4 года и 7 месяцев отправил в тюрьму мужчину, который украл 16 «киндер-сюрпризов» на общую сумму 429 гривен! Слов просто нет! Только Злоба и Гнев...

 

 

5.10  Іванов 

Link to comment
Share on other sites

а может, етот нещясный мушчина с киндерами далеко не первый раз

ворует и под суд попадает? не знаеш ли случяйно, злобогневный

ты наш?

а мені  насрати ,  вперше  воно  краде  ,  і  чи  200  грн чи мільойн  гривень вкрало . 

 

 Насіров  на волі  ,  і  всі  інші  "  бєлиє люді"  на волі . То де правосуддя  ?

 І  запостив  я  це  тут спеціально ,  бо це позиція  дуже наближеного до "ідейного"  Балашоффа (це)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...