Перейти до змісту

Служба Брелков Украины


Olegik

Recommended Posts

СБУ обыскала основателя издания ForkLog (квартиру и офис), изъяв у него всю технику и криптовалюту без соответствующего разрешения

 

https://itc.ua/news/sbu-obyiskala-osnovatelya-izdaniya-forklog-kvartiru-i-ofis-izyav-u-nego-vsyu-tehniku-i-kriptovalyutu-bez-sootvetstvuyushhego-razresheniya/

Link to comment
Share on other sites

«Также источник пишет, что во время обыска один из сотрудников СБУ якобы предпринимал попытки вывести биткоины на свой кошелек, на что адвокат Каплана вызвал полицию, сообщил о предполагаемом грабеже и вызвал наряд. После этого попытки вывести биткоины на свой адрес прекратились.

 

Одновременно обыск был проведен в одесском офисе ForkLog. Там правоохранители изъяли, цитируем, «наличные деньги компании, всю технику (около десяти устройств iMac) и бутылку рома Kraken».

 

Сообщается, что уже на следующий день после обыска с кошелька Ethereum, который принадлежал Каплану, на вновь созданный кошелек были переведены все монеты. Также вечером того же дня Каплан сообщил о несанкционированной попытке снять с его личной банковской карты 3000 гривен.»

 

 

Бандустан как был так и остался. Не верю что тут что-то изменится..... Место видимо такое.

 

Пжити по-новому (с)

Link to comment
Share on other sites

Самое лучшее что может тут произойти это чтобы все довалилось уже до конца. И на руинах начать строить новую страну. С новыми законами и порядками, переписать все вплоть до конституции. А все что «настроили» за 26ть лет - в топку. Вместе со «строителями».
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Самое лучшее что может тут произойти это чтобы все довалилось уже до конца. И на руинах начать строить новую страну. С новыми законами и порядками, переписать все вплоть до конституции. А все что «настроили» за 26ть лет - в топку. Вместе со «строителями».

Такого  не  буде,  бо  тільки  настане  бардак,  як  цим  скористаються  зажерливі  сусіди. 

Буде  війна  жорстока  і  безпощадна  по  усій території  України,  котру ми  не  виграємо.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Самое лучшее что может тут произойти это чтобы все довалилось уже до конца. И на руинах начать строить новую страну. С новыми законами и порядками, переписать все вплоть до конституции. А все что «настроили» за 26ть лет - в топку. Вместе со «строителями».

Ностальгія по 90-х? ;o

Link to comment
Share on other sites

– Чи не було вам, генералу, двічі заступнику голови СБУ, соромно за те, що український народ обрав тричі засудженого і двічі покараного зека? Ви ж офіцер...
– Цікаве запитання. Безумовно, був опір внутрішній: "Як я, генерал, буду честь йому віддавати, говорити "здоров'я бажаю"?".
– А портрети на стінах – у кабінетах...
– ...на жаль, як тільки це трапилося, 90 відсотків так званих героїв наввипередки побігли по матеріальні блага і посади. Для мене це неприродно...
– Але соромно було за народ наш?
– Не так соромно, скільки не зрозуміло нічого, ніби говориш людям очевидні речі, а тебе не чують і не розуміють.
– Януковича до влади СБУ привела?
– Ну, на посаду заступника Донецької облдержадміністрації, а потім – на місце губернатора його, директора автобази, точно рекомендувала СБУ. Її керівництво звернулося до президента Кучми, і той призначив. Потім дискусія була: мовляв, як же так, він такий-сякий... Але СБУ нівелювала всі запитання, які Кучма ставив. Свідомо чи ні, однак вони були, ці запитання. Отже, СБУ до висунення Януковича причетна: порушила принципи і підтримала цю людину.

http://gordonua.com/ukr/publications/skipalskij-zakon-pro-ljustratsiju-absoljutno-rosijska-spetsoperatsija-meta-jakoji-vibiti-z-gri-profesionaliv-221397.html

Link to comment
Share on other sites

– Чи не було вам, генералу, двічі заступнику голови СБУ, соромно за те, що український народ обрав тричі засудженого і двічі покараного зека? Ви ж офіцер...

– Цікаве запитання. Безумовно, був опір внутрішній: "Як я, генерал, буду честь йому віддавати, говорити "здоров'я бажаю"?".

– А портрети на стінах – у кабінетах...

– ...на жаль, як тільки це трапилося, 90 відсотків так званих героїв наввипередки побігли по матеріальні блага і посади. Для мене це неприродно...

– Але соромно було за народ наш?

– Не так соромно, скільки не зрозуміло нічого, ніби говориш людям очевидні речі, а тебе не чують і не розуміють.– Януковича до влади СБУ привела?

– Ну, на посаду заступника Донецької облдержадміністрації, а потім – на місце губернатора його, директора автобази, точно рекомендувала СБУ. Її керівництво звернулося до президента Кучми, і той призначив. Потім дискусія була: мовляв, як же так, він такий-сякий... Але СБУ нівелювала всі запитання, які Кучма ставив. Свідомо чи ні, однак вони були, ці запитання. Отже, СБУ до висунення Януковича причетна: порушила принципи і підтримала цю людину.

http://gordonua.com/ukr/publications/skipalskij-zakon-pro-ljustratsiju-absoljutno-rosijska-spetsoperatsija-meta-jakoji-vibiti-z-gri-profesionaliv-221397.html

Да кто бы сомневался.

Link to comment
Share on other sites

А  він  не  алігарх,  часом? :shuffle:  Уся  криптовалюта ... непосильним  трудом  зароблена?

+=============================================================+

А як там алігарху дрищу живеться на гроші, вкрадені у "лікарні майбутнього"? 

Не муляють? Чи теж вони "непосильньім трудом заработаньі"?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Такого  не  буде,  бо  тільки  настане  бардак,  як  цим  скористаються  зажерливі  сусіди. 

Буде  війна  жорстока  і  безпощадна  по  усій території  України,  котру ми  не  виграємо.

+==================================================================+

Тобто, порада: терпіти та жалітися сусідам на кухні? Чи як? Чи ще й підтримувати 

шоколадного бандита щоб він і далі і більше грабував Україну?

Link to comment
Share on other sites

+==================================================================+

Тобто, порада: терпіти та жалітися сусідам на кухні? Чи як? Чи ще й підтримувати 

шоколадного бандита щоб він і далі і більше грабував Україну?

Проблема в системе, она уже не способна измениться. Можно только временно подлатать, но и этого уже никто не делает. Правительство живет в своем иллюзорном мире и на все положило болт. А глядя на них и вся шелупонь начиная от мелкого клерка поступает как хочет, потому что знает что ничего им не будет.

Link to comment
Share on other sites

Проблема в системе, она уже не способна измениться. Можно только временно подлатать, но и этого уже никто не делает. Правительство живет в своем иллюзорном мире и на все положило болт. А глядя на них и вся шелупонь начиная от мелкого клерка поступает как хочет, потому что знает что ничего им не будет.

+==================================================================+

Лише винахід доктора Гільотена здатен виправити існуючу ситуацію. 

Люди, купуйте зброю! Лише зброя дозволить вижити вам і вашим дітям! 

А дурні хай б"ють лоба у молитвах різним богам та божкам!

Вільні люди мають зброю, раби - ні!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А все что «настроили» за 26ть лет - в топку. Вместе со «строителями».
т.е. Вы считаете что 26 лет назад начали строить на ровном месте какие-то другие строители?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Такого  не  буде,  бо  тільки  настане  бардак,  як  цим  скористаються  зажерливі  сусіди. 

Буде  війна  жорстока  і  безпощадна  по  усій території  України,  котру ми  не  виграємо.

А сейчас у нас что? :) Мне уже кажется, если бы кацы хотели то уже давно присоединили бы нас. А так держат как буфферную зону между собой и Европой по типу ОРДЛО. Им просто так удобнее.

Link to comment
Share on other sites

т.е. Вы считаете что 26 лет назад начали строить на ровном месте какие-то другие строители?

Они же и строили. А сейчас строят их детки и внучки. По завещанию дедов.

 

Я и говорю - абсолютно все под снос, начиная с текста гимна, где в первых словах понятно какая судьба у этой страны.

Link to comment
Share on other sites

Они же и строили. А сейчас строят их детки и внучки. По завещанию дедов.

 

Я и говорю - абсолютно все под снос, начиная с текста гимна, где в первых словах понятно какая судьба у этой страны.

Та  вам же  ж  треба  розвалу  цієї  країни.  Не  подобається  український  гімн - їдьте  туди, де  його  нема. 

Link to comment
Share on other sites

Та  вам же  ж  треба  розвалу  цієї  країни.  Не  подобається  український  гімн - їдьте  туди, де  його  нема.

 

То есть вас все тут устраивает? И почему должен ехать я?

Живете в гавне и радуетесь этому, не понимаю я таких как вы людей....

Link to comment
Share on other sites

То есть вас все тут устраивает? И почему должен ехать я?

Живете в гавне и радуетесь этому, не понимаю я таких как вы людей....

Я  не  живу  так,  як  Ви  пишете  і  добре  знаю,  що  мені  потрібно. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 И почему должен ехать я?

 

 

 Бо  вам  не  подобається  український  гімн.

До речі,  польський  теж  починається  словами,  що  Польща  ще  не  загинула.  І  гімн  Ізраїлю  Хатіква  починається  словами:  "Ще  не  вмерли  наші  надії",  бо  створений  євреєм-галичанином.

Ні  один  поляк  не  буде  оспорювати  початок  свого гімну  і  знає  чому.

А  ви  не  знаєте,  тому  вам  швидше  треба  звідси  їхати.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Еще что удивляет - колличество порохоботов в последнее время.... Причем это люди, в прошлом яро поддерживавших действующую на текущий момент власть - ющенко, януковича а сейчас шоколадника. И почти все они имеют ОРДЛОвские корни....
Link to comment
Share on other sites

Бо  вам  не  подобається  український  гімн.

До речі,  польський  теж  починається  словами,  що  Польща  ще  не  загинула.  І  гімн  Ізраелю  Хатіква  починається  словами:  "Ще  не  вмерли  наші  надії",  бо  створений  євреєм-галичанином.

Ні  один  поляк  не  буде  оспорювати  початок  свого гімну  і  знає  чому.

А  ви  не  знаєте,  тому  вам  швидше  треба  звідси  їхати.

Ну так я не умею целовать жопу всем подряд и «пiдмивати старого». Вы ошиблись. Интересно, а вы где сейчас находитесь, если не секрет? Как я понимаю «там где колбаса толще» ?

Link to comment
Share on other sites

СБУ обыскала основателя издания ForkLog (квартиру и офис), изъяв у него всю технику и криптовалюту без соответствующего разрешения

 

https://itc.ua/news/sbu-obyiskala-osnovatelya-izdaniya-forklog-kvartiru-i-ofis-izyav-u-nego-vsyu-tehniku-i-kriptovalyutu-bez-sootvetstvuyushhego-razresheniya/

 

Причем если спиздят битки, то судя по всему с концами, т.к. 

 

 

...в законах України взагалі немає визначення криптовалют як таких.
Link to comment
Share on other sites

Ну так я не умею целовать жопу всем подряд и «пiдмивати старого». Вы ошиблись. Интересно, а вы где сейчас находитесь, если не секрет? Как я понимаю «там где колбаса толще» ?

Ні,  я  живу  в  Україні,  у  мене  такі  самі  проблеми,  як  у  інших:  комуналка,  ціни,  курс  гривні,  який  щодня  добиває.  Але  кручуся,  заробляю,  ні  на  кого  не  надіюся.

Не  бачу  в  країні  катастрофи,  крім  війни.  Порошенко - не мій  през,  але  на  даний  момент  ліпшого  нема.

Тимошенко/Саакашвілі  нє  прєдлагать.  Бо  і  того  не  матимемо,  до  чого  довго  йшли.

Одна - ворог,  другий - глуптас.

 

Але  повернемося  до  Вашого  старттопіку,  бо  здається  ви  його  просто  так  прикріпили,  щоб  поносити  все  і  вся.

Мені  тОго,  обкраденого  чомусь  не  шкода.  А  те,  що  когось  жадность  погубила,  то  це  звичайний  відбір.  І  що?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ні,  я  живу  в  Україні,  у  мене  такі  самі  проблеми,  як  у  інших:  комуналка,  ціни,  курс  гривні,  який  щодня  добиває.  Але  кручуся,  заробляю,  ні  на  кого  не  надіюся.

Не  бачу  в  країні  катастрофи,  крім  війни.  Порошенко - не мій  през,  але  на  даний  момент  ліпшого  нема.

Тимошенко/Саакашвілі  нє  прєдлагать.  Бо  і  того  не  матимемо,  до  чого  довго  йшли.

Одна - ворог,  другий - глуптас.

 

Але  повернемося  до  Вашого  старттопіку,  бо  здається  ви  його  просто  так  прикріпили,  щоб  поносити  все  і  вся.

Мені  тОго,  обкраденого  чомусь  не  шкода.  А  те,  що  когось  жадность  погубила,  то  це  звичайний  відбір.  І  що?

Ваша позиция понятна. Она кстати очень «национальная», так сказать - у соседа корова сдохла. А не боитесь что когда то ( когда будет что брать или на общем фоне станете выделяться лишней вышиванкой ) прийдут и к вам? Как в 32-33м забирали у людей последнее, им не впервой. И кстати, 95% этих глистов это дети и внуки тех самых чекистов.

Link to comment
Share on other sites

Самое лучшее что может тут произойти это чтобы все довалилось уже до конца. И на руинах начать строить новую страну. С новыми законами и порядками, переписать все вплоть до конституции. А все что «настроили» за 26ть лет - в топку. Вместе со «строителями».

 

 

до какого "конца"?

Link to comment
Share on other sites

И отдельно насчет «порошенко лiпшого нема» - ну так это вас как обычно обманули. Подсунули несколько сортов лайна, за «лiпше» из которых большинство и проголосовало. Вы в том числе.
Link to comment
Share on other sites

до какого "конца"?

А это у каждого насколько фантазии хватит. Я например вижу это как частично повешенно-расстрелянное так называемое нынешнее «правительство» и их холуи, а вторая половина разбежавшаяся по израилям-россиям. И чтобы люди на местах брали власть в свои руки и наводили порядок. А потом уже формировалось правительство. И переписывались ВСЕ законы заново. Если что то не устраивает - опять всех к чертям собачьим. Это если в 2х словах.

 

Все привести в порядок будет на пять лет максимум, если действовать жестко.

Змінено користувачем Pasha
Link to comment
Share on other sites

Ваша позиция понятна. Она кстати очень «национальная», так сказать - у соседа корова сдохла. А не боитесь что когда то ( когда будет что брать или на общем фоне станете выделяться лишней вышиванкой ) прийдут и к вам? Как в 32-33м забирали у людей последнее, им не впервой. И кстати, 95% этих глистов это дети и внуки тех самых чекистов.

 

таваріщь, то ж і є про кацапів

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...