Перейти до змісту

Харьков((


Параска

Recommended Posts

Зоя Ярош

Українки та тероризм 

У підсумку, терориста у Харкові, який нібито був обвішаний вибухівкою та кілька годин тримав у заручниках людей у відділенні Укрпошти, одна з заручниць огріла по голові стільцем та відчинила двері штурмовій групі правоохоронців. 

Це все, що треба знати про українок, правоохоронців та тероризм в Україні. 
Гадаю, за таких умов тероризм в Україні не пройдьот. Особливо напередодні свят, коли ще салати не докришені

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Зоя Ярош

Українки та тероризм 

У підсумку, терориста у Харкові, який нібито був обвішаний вибухівкою та кілька годин тримав у заручниках людей у відділенні Укрпошти, одна з заручниць огріла по голові стільцем та відчинила двері штурмовій групі правоохоронців. 

Це все, що треба знати про українок, правоохоронців та тероризм в Україні. 

Гадаю, за таких умов тероризм в Україні не пройдьот. Особливо напередодні свят, коли ще салати не докришені

 

 

Мбугага! :lol2:

Але взагалі там той район, якщо чесно якраз біля пошти та поряд- то циганське кубло з наркотою та розбірками.

У мене на паралельній  вулиці там дача була.

Після того, як кілька разів поряд з дачею там виникала автоматна стрілянина, та зявилися міліційні засади в кущах з раціями,

я її спродав та був радий що слон!

Там -приватний сектор Журавлівки.

Змінено користувачем Blokh
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Кандидатам на виборні посади і держпосади треба обов'язкова довідка від психіатра і нарколога - щось забагато придурків.

 

 

 

 

:tu::weep::lol2: А потім поліція взяла штурмом :weep:мідалькі отримають  :lol2:

 

 

Жіночки?

Я не проти! :tu:

Але краще  грошова премія! B-)

Змінено користувачем Blokh
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...