Перейти до змісту

мастерство заголовка: "Энергоатом" планирует запустить хранилище ядерных отходов в Чернобыльскй зоне


FAT

Recommended Posts

Собственно статья с таким заголовком на https://censor.net.ua/news/3050751/energoatom_planiruet_zapustit_hranilische_yadernyh_othodov_v_chernobylskyi_zone_vo_vtoroyi_polovine и комментарий специалиста:

 

 

Эту информацию не так надо преподносить. Обычный человек в уныние после слова "ядерные отходы". Всякие политиколюбители начнут ныть мол засирают страну. А если инфу преподнести в ракурсе мол смотрите, мы отработанное топливо оставляем СЕБЕ а не раше отвозим за 200млн долл в год. Кучу бабла экономим и плюс в будущем есть топливный резерв. А я вам приоткрою тайну. Ведутся переговоры с Канадой... у них есть тяжеловодный реактор Candu. Там есть офигенное свойство. Он может отработанное топливо с ВВЭР использовать для себя как новое топливо. То есть глубина выгорания глубже. Это вообще РЕВОЛЮЦИЯ. Мы можем получать БЕСПЛАТНОЕ условно электричество дожиная отрабртанное топливо с ВВЭР.

 

p.s. тиражирую, т.к. по моему скромному мнению важная информация.

Змінено користувачем FAT
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Собственно статья с таким заголовком на https://censor.net.ua/news/3050751/energoatom_planiruet_zapustit_hranilische_yadernyh_othodov_v_chernobylskyi_zone_vo_vtoroyi_polovine и комментарий специалиста:

 

 

p.s. тиражирую, т.к. по моему скромному мнению важная информация.

+============================================================================+

Як хімік, що займався і цими проблемами, хочу вкинути таку цікаву інфу: десь до половини маси

продуктів ділення ядер урану складають платинові метали. Тобто, у майбутньому, це може 

задовольнити потреби промисловості, головним чином хімія та нафтохімія, у платинових 

каталізаторах.

А щоб люди не лякалися, теж хочу проінформквати, що чверть калію складає радіоактивний ізотоп К40. 

А калія у нас в організмі більше сотні грам...

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

+============================================================================+

Як хімік, що займався і цими проблемами, хочу вкинути таку цікаву інфу: десь до половини маси

продуктів ділення ядер урану складають платинові метали. Тобто, у майбутньому, це може 

задовольнити потреби промисловості, головним чином хімія та нафтохімія, у платинових 

католізаторах.

А щоб люди не лякалися, теж хочу проінформквати, що чверть калію складає радіоактивний ізотоп К40. 

А калія у нас в організмі більше сотні грам...

 

як хімік, і не просто хімік, а ще й професор, скажіть, будь-ласка: "катОлізатор" - це

той, хто облизує катів? 

 

а то нам, взагалі-то, давно вже лячно... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

як хімік, і не просто хімік, а ще й професор, скажіть, будь-ласка: "катОлізатор" - це

той, хто облизує катів? 

 

а то нам, взагалі-то, давно вже лячно... 

+=====================================================+

У мене нема персонального редактор-коректора, тому при наборі 

інколи трапляються і помилки.  Ашонеясно?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я ридаю...  :weep: Оказується єври лохи й дають нам бабло на побудову сховища з заздалегідь підписаними контрактами на зберігання європейських відходів...  :fp1:

І не знають бідолашні що в далекій канадійщіні можна ті відходи продати  :lol2:

Чи то може кацапи брали з нас бабло за наші відходи і перепродували їх канадійцям??? ;o

На кого ця інфа розрахована?

Змінено користувачем Ruza
Link to comment
Share on other sites

+============================================================================+

Як хімік, що займався і цими проблемами, хочу вкинути таку цікаву інфу: десь до половини маси

продуктів ділення ядер урану складають платинові метали. Тобто, у майбутньому, це може 

задовольнити потреби промисловості, головним чином хімія та нафтохімія, у платинових 

каталізаторах.

А щоб люди не лякалися, теж хочу проінформквати, що чверть калію складає радіоактивний ізотоп К40. 

А калія у нас в організмі більше сотні грам...

А в якій перспективі це задоволення потреби? 100 - 200 - 300 років?

Link to comment
Share on other sites

А в якій перспективі це задоволення потреби? 100 - 200 - 300 років?

+================================================+

Від 50 років і більше.Ну, і бажання розвивати нові технології. 

Якого, на жаль, нема... Бо родію та рутенію, які йдуть на каталізатори 

реформінгу бензину, щоб був А-98, а не теє г*вно, що зараз, у нас 

просто нема. І такий стратегічний продукт ніхто не продає...

Link to comment
Share on other sites

+================================================+

Від 50 років і більше.Ну, і бажання розвивати нові технології. 

Якого, на жаль, нема... Бо родію та рутенію, які йдуть на каталізатори 

реформінгу бензину, щоб був А-98, а не теє г*вно, що зараз, у нас 

просто нема. І такий стратегічний продукт ніхто не продає...

Ну це все дуже добре, але без вкладання грошей в розвиток науки то тільки рожеві мрії... Нажаль.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...