Перейти до змісту

Четырнадцать сюжетов из жизни «антикоррупционера» Сергея Лещенко


DA'

Recommended Posts

  • 1 month later...

Перефразируя старый анекдот:

 

"Я думаю, что в этот момент силой сжатия очка у Сирожи можно было перекусить лом".

 

Reload Page to see tweet..Link..

 

 

и минутка для улыбнуться

 

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну коли більше нема чого, то можеш потішитись.  :pleasant:

Просто мені спочатку був не зовсім зрозумілий мотив Лєщєнка, коли я побачив оце

"У ДАБІ зазначають, що під час позапланової перевірки, яку було проведено на звернення народного депутата України Сергія Лещенка, встановлено, що проект розроблений без отримання замовником всіх вихідних даних та не погоджений з органами, уповноваженими у сфері охорони культурної спадщини, та Українським товариством охорони пам’яток історії і культури. Крім того, документом повністю не забезпечено потребу об’єкта у майданчиках (господарчих, дитячих, для відпочинку тощо), зменшено кількість необхідних парко місць."

 

У Києві подібні порушеня (незначні за місцевими мірками) має кожний другий будмайданчик.

 

Але потім на цій гілці я прочитав оце:

"Самостоятельный выход из фракции БПП для Сергея не выгоден, поскольку тогда он теряет депутатский мандат и все связанные с ним преференции. В частности, возможность направления заказных депутатских запросов."

 

І все стало ясно

Link to comment
Share on other sites

журналістика...така журналістика,Он поряд з цим злидарем виблискує могутнім пуштунським інтелектом синок  керівника компартії братного народу.Найєм. Спочатку  трудився  барабанщиком у нічному клубі якогось вора в законє, а потім - вжик ! - і він уже провідний журналіст України.

А сумновідома чорна вдова...По сумісництву -  вона   ще й формує громадську думку в Україні .В одній супрязі з цим мерзотником .Лещенком.Ага - майбутнім президентом України.Про це  всерйоз піклується молодший науковий співробітник з Дніпра .

Link to comment
Share on other sites

Vadis Lis Я вивчав народну творчість у московському Училищі імені Гнесіних. Зрозуміло, що не українську. Методика викладання була жорсткою: на екзамені ми мали співати напамять народною манерою десь близько 45 російських народних пісень, причому це були не шлягери на кшталт "Во полє бєрьоза стояла", а крикливі кацапські пісні часто з незрозумілими текстами. Дуже добре запам'яталися "кальоди-мальоди" (це у них такі колядки), і "пріході, кума, кісєля хлєбать" (обряд кумування). Так ось, автентичність і достовірність існування кулічів я вам гарантую як людина, яка пройшла ті російсько-фольклорні тортури.

Link to comment
Share on other sites

 

 


крикливі кацапські пісні часто з незрозумілими текстами. Дуже добре запам'яталися "кальоди-мальоди" (це у них такі колядки), і "пріході, кума, кісєля хлєбать" (обряд кумування).

 

http://smiles.ukrweb.net/smiles/sm699.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...