Перейти до змісту

Хокінг R.I.P. :( :( :(


peniata

Recommended Posts

76 років...

 

P.S. виявляється в нього троє дітей  ;o

 

да, болезнь ему диагностировали где-то в 21 год.

и тогда он так не выглядел, ессно...

 

большой вклад для человечества.

и доброго пути в мир иной. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як  добре,  що  люди, скривджені  природою,  знаходять  у  собі сили  жити  та  ще  й  бути  корисними.

RIP

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1) До дружини (першої) відносився як мудак

2) До смерті підтримував наших місцевих комуняк

Хтось  же ж  комуняк  мусить  утримувати.  :shuffle: В  Рашки  не  всі  годуватися  хочуть.

Link to comment
Share on other sites

Трохи абсурдізму на тему покійного:

 

Всё что нас не убивает, делает нас калеками. ~ Стивен Хокинг про испытания жизни
 
Не годен к воинской службе! ~ Военкомат опровергает опасения Стивена Хокинга
 
Танцор диско из тебя никудышный! ~ Майкл Джексон про гимнастические способности Стивена Хокинга
 
Я хочу прокачать это тело. ~ Арнольд Шварценеггер про физические данные Стивена Хокинга
 
Этот идиот на коляске переехал моего кота! ~ Юрий Куклачёв про вождение в нетрезвом состоянии
 
Он ещё и собаку раздавил, живодёр! ~ Академик Павлов про жестокое обращение с животными
 
Я не стреляю в калек, если они безоружны. ~ Клинт Иствуд про кодекс чести
 
Из какого чулана откопали это чучело? ~ Сергей Зверев про бесполезность косметических средств
 
Этот болван даже не встал с места, чтобы меня поприветствовать! ~ Наполеон Бонапарт про неуважение к авторитетам
 
Лечиться, лечиться и ещё раз лечиться! ~ Владимир Ленин про болезненное состояние научной интеллигенции
 
Сиди в своей коляске и не высовывайся. ~ Диоген про первую максиму житейской мудрости
 
Долой позёрство и показуху. Киийяя! ~ Брюс Ли про своё превосходство
 
Кто-нибудь, в конце концов, почешет мне спину?! ~ Стивен Хокинг про безразличное отношение общества
 
Не тычьте в меня палкой! ~ Стивен Хокинг про любознательную детвору
 
Выздоравливай! ~ Геннадий Малахов про слепую веру
 
Симулянт! ~ Фома про утрату доверия
 
И смех и грех. ~ Иисус Христос про эту статью

 

 

ПС. Гадаю, що цей пост будуть дизлайкати.... :td:B-)

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

ПС. Гадаю, що цей пост будуть дизлайкати.... :td:B-)

 

Почуття гумору взагалі і відчуття доречності моменту зокрема - штука тонка, індивідуальна, залежить від виховання і кола спілкування. Комусь і кобыла - невеста петросян - талант.

 

ЗИ. Кацапи вже раскудахталісь, що нєфіг там сумувати за атеїстом (от табакофф, то дійсно втрата, егеж)

Змінено користувачем peniata
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Трохи абсурдізму на тему покійного:

 

 

ПС. Гадаю, що цей пост будуть дизлайкати.... :td:B-)

 

Написав дебіл. Ти ж лише оприлюднив у гілці пам'яті. Ти не винуватий.

Link to comment
Share on other sites

Написав дебіл. Ти ж лише оприлюднив у гілці пам'яті. Ти не винуватий.

Зазвичай так розмовляють з неповноцінними і буйними. "Це Кольт винайшов смертельну зброю, а ти лише натиснув гачок. Не переживай, хто міг передбачити всі наслідки?"

Link to comment
Share on other sites

"Speech has allowed the communication of ideas, enabling human beings to work together to build the impossible. Mankind's greatest achievements have come about by talking, and its greatest failures by not talking. It doesn't have to be like this. Our greatest hopes could become reality in the future. With the technology at our disposal, the possibilities are unbounded. All we need to do is make sure we keep talking." -- Stephen Hawking

 

https://www.youtube.com/watch?v=7GEXrWf5CKQ

Link to comment
Share on other sites

Почуття гумору взагалі і відчуття доречності моменту зокрема - штука тонка, індивідуальна, залежить від виховання і кола спілкування. Комусь і кобыла - невеста петросян - талант.

 

ЗИ. Кацапи вже раскудахталісь, що нєфіг там сумувати за атеїстом (от табакофф, то дійсно втрата, егеж)

То в принципі стягнуто з рубрики на кшталт "фізики жартують". Вчені, вони, як і лікарі, трохи цінічні люди, і не факт що покійній дуже б образився з того.

 

ЗИ. Кацапи вже раскудахталісь, що нєфіг там сумувати за атеїстом (от табакофф, то дійсно втрата, егеж)

Атеїзм - то є добре. Взагалі, я звісно поважаю тягу, волю та стійкість до життя цієї людини. 

Але яка користь для прикладної науки сьогодення в цілому та й для пересічних  людей зокрема з його теорій?

Деякі кажуть що його теоретичні дослідження випередили час на десятки або й сотні років, але ж ніхто не може сказати впевнено чи воно підтвердиться через ті сотні років. То в чому  фішка? :S

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То в принципі стягнуто з рубрики на кшталт "фізики жартують". Вчені, вони, як і лікарі, трохи цінічні люди, і не факт що покійній дуже б образився з того.

Хєр там (вибачте за нецензурне). Це не фізики жартують, це йопані кацапи (ще раз вибачте). В яких дуже свербить, що людина у візку, виявляється - легенда.

 

Якщо я не правий і Вам не складно, надайте щось подібне ішими мовами, в першоджерелах. Та хоч китайське.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Деякі кажуть що його теоретичні дослідження випередили час на десятки або й сотні років, але ж ніхто не може сказати впевнено чи воно підтвердиться через ті сотні років. То в чому  фішка? :S

Безвідносно до Хокінга. Але якщо чиїсь дослідження дійсно випередили час, це значить, що сучасникам краще стулити пельку, вони не в темі. Нехай засуджують колись потім нащадки. Якось так.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

People who have 'overcome' their functional impairments receive more publicity than those who have accepted disabilities as an integral part of their identities. (С)

 

паралізованому, шоб заслужити визнання суспільства, обов"язково треба бути супер-героєм, відомим вченим, спікером - мотиватором (як чувак без рук без ніг), просто так прийняти людину з інвалідністю на рівні з іншими - суспільству чомусь важко

 

обов"язково треба підкреслити супер - геройство

 

більшості людей без інвалідностей нічого доводити не треба, щоб заслужити своє існування 

 

(думки в голос)

Link to comment
Share on other sites

 

 


просто так прийняти людину з інвалідністю на рівні з іншими - суспільству чомусь важко   обов"язково треба підкреслити супер - геройство   більшості людей без інвалідностей нічого доводити не треба, щоб заслужити своє існування 

 

Треба розжовувати очевидне? Чи й так все зрозуміло?

Link to comment
Share on other sites

кому розжовувати? Тобі?

Мені - ні, бо мені все зрозуміло.

 

Але справа ось у чому. Для того, аби стереотипи зламати і поступово перевиховувати носіїв цих стереотипів, необхідний сильний ефект, гра на контрастах.

 

Коли неординарна особистість є лауреатом нобелевки і при цьому фізично скоріш нагадує голову професора Доуеля, то це вагома противага фізично здібним бройлерам, яким за замовченням і від народження доступно все, але як раз саме з головою так вийшло, що "а еще я туда ем".

 

Широкий загал й досі не сприймає адекватно потенціал людей з обмеженими фізичними можливостями, тому потребує ефектів і контрастів. Бо простіше вважати, що каліка фізична - каліка в усьому.

 

В мене є серед знайомих приклади людей, чиї розумові здібності компенсовані за рахунок фізичних. Але то вузьке коло. А Хокінг був (і є) прикладом загальновідомим. Зокрема за це йому велика шана.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так и рвусь нарваться на бан за грубости, но внутренний модер то и дело удаляет написанное, особенно в этой ветке. Будет у меня время - будет и сратч, но уж точно не туд.
 

Хочу сорваццо и чтоб Леса таки дождалась чюда  :shuffle:

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...