Перейти до змісту

Єгиптнаш ((


Recommended Posts

Перший за два з половиною роки літак із Москви прибув у четвер до Каїра. Рейс "Аерофлоту", що здійснив посадку в міжнародному аеропорту Каїра, відкрив небо для польотів між двома столицями.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ТАСС.

 

 

знову понаєдут, собаки!

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

та тільки дай

насиплеться гівна як мух 

:lol2:

 

насиплеться, але в самі дешеві, грошовиті полетять в ОАЕ, 5 годин в автобусі задля Єгипту, то перебор 

а так то вони й зараз літають, наші свині бронять 

Link to comment
Share on other sites

 

Перший за два з половиною роки літак із Москви прибув у четвер до Каїра. Рейс "Аерофлоту", що здійснив посадку в міжнародному аеропорту Каїра, відкрив небо для польотів між двома столицями.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ТАСС.

 

 

знову понаєдут, собаки!

 

та ну его нахуй ...

6-7 часов ещё автобусом пиздячить..от каира..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

насиплеться, але в самі дешеві, грошовиті полетять в ОАЕ, 5 годин в автобусі задля Єгипту, то перебор 

а так то вони й зараз літають, наші свині бронять 

предлагаете нашим фирмам и людям  незарабатывать?

хай покупают..

Link to comment
Share on other sites

предлагаете нашим фирмам и людям  незарабатывать?

хай покупают..

 

вони платять рос. офісам, і просто повірте мені на слово, займаються цим не найкращі люди 

я не можу виносити з закритої групи , а то б наскрінила 

Link to comment
Share on other sites

а дарма

ну то таке

розкажіть про круїзи

 

я постараюсь завести окрему гілку ) з моїм досвідом першого круїзу, думаю людям згодиться 

поки що з власного досвіду скажу одне, ми лошари )) нас дуже взувають  по цінам, це якщо взагалі.  Особисто про себе, лошари в квадраті )))) що не забронювалися раніше, тепер так весело шо капєц ) ні квитків, ні маршрут не прописаний, а відпустка вже є, на 28 .04. і саме на грьобані 28, 29, 30 , максимальні прайси на Середземку ) деруть як за маму рідну

Link to comment
Share on other sites

я постараюсь завести окрему гілку ) з моїм досвідом першого круїзу, думаю людям згодиться 

поки що з власного досвіду скажу одне, ми лошари )) нас дуже взувають  по цінам, це якщо взагалі.  Особисто про себе, лошари в квадраті )))) що не забронювалися раніше, тепер так весело шо капєц ) ні квитків, ні маршрут не прописаний, а відпустка вже є, на 28 .04. і саме на грьобані 28, 29, 30 , максимальні прайси на Середземку ) деруть як за маму рідну

 

є таке

будемо чекати на враження

гарної подорожі

 

ЗИ для себе зробив висновок, що потрібне дуже раннє бронювання, якнайраніше

Link to comment
Share on other sites

вони платять рос. офісам, і просто повірте мені на слово, займаються цим не найкращі люди 

я не можу виносити з закритої групи , а то б наскрінила 

у меня работают знакоміе в туи...

покупают беларусы..кацапы..у нас...у наших фирм..

летят с киева или других городов..знаю..шо с харькова полно летит кацапов...а с киева бульбашей...

стоянка в борисполе просто забита летом беларусскими тачками...

разговаривал с одним беларусом ..

средние  туры в киеве стоятна пару соток баксов дешевле чем беларусси(а хорошие гостишки спокойно могут доходить до 500 и более баксов)...про рашку молчу..у них всегда были туры дороже чем в украине..

кроме тайланда...

помню лет 10 назад вся Украина летала в тайланд через москву..это направление почемуто всегда было дешевле политеть с москвы..чем с киева..

сейчас не интересовался наверное изменилось..думаю..тогда беня шото спецом мутил..с ценами на перелёт в тай...но как то покупать через москву за 800 баксов с человека или с киева тот же отель в тоже время но за 1500  то как то занабто..и знаю полно людей которые в тай летали через москву.

так же недавно разговаривал с литовцем...они тоже летают через польские тур фирмы..

но в этом году будут рассматривать вариант лететь через киев..если цена будет хотябы на 100-150 евро дешевле от польских..ибо польские дешевле чем цены литовских туроператоров..плюс им нравится киев...вплане потусить..поэтому и рассматривают вариант..лететь с киева например..а прилетая ещё пару дней тут повисеть...и потом домой..

в этом плане конечно лоукосты это хорошо для всех.

Link to comment
Share on other sites

 

 


тоесть?

В Дубаї пляжний відпочинок - шлак, імхо.  Абу-Дабі ще більш-менш, але саме місто крім набережної реально автоватне пекло. 

Крім того, снорклінгу нема.  

І якщо порівняти ціну, то ОАЕ явно утопці.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тут нема нічого дивного. Червоне проходить у трійку найкращих місць для дайвінгу та снорклінгу Армійське у цьому плані поруч з ним і не ходило

Я з популярних місць не був хіба на Мальдівах, бо дружина не хоче. Так от усілякі азії / мексики утопці порівняно з Єгиптом

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А Каймани ?

Кажуть що в тім регіоні самий кашер - це https://en.wikipedia.org/wiki/Palancar_Reef Але мені в Єгипті більше сподобалось.  Крім того, в Єгипті купа місць, що з пірсу чи прям з пляжу можна снорклити.

Link to comment
Share on other sites

В Дубаї пляжний відпочинок - шлак, імхо.  Абу-Дабі ще більш-менш, але саме місто крім набережної реально автоватне пекло. 

Крім того, снорклінгу нема.  

І якщо порівняти ціну, то ОАЕ явно утопці.

Так кожному своє ) пляжний то більше Рас аль Хайма, В Дубаї  є шопінг і безпека, на покупаться - океан ))  Не люблю "липкий" Єгипет ) хоча море, рибки, вот ето всьо ) П.С. Перші неділі дві я теж в Дубаях на пальму вила  :weep: інакше уявляла собі ОАЕ )) потім розібралась що, де , по чому  ;)

Link to comment
Share on other sites

у меня работают знакоміе в туи...

покупают беларусы..кацапы..у нас...у наших фирм..

летят с киева или других городов..знаю..шо с харькова полно летит кацапов...а с киева бульбашей...

стоянка в борисполе просто забита летом беларусскими тачками...

разговаривал с одним беларусом ..

средние  туры в киеве стоятна пару соток баксов дешевле чем беларусси(а хорошие гостишки спокойно могут доходить до 500 и более баксов)...про рашку молчу..у них всегда были туры дороже чем в украине..

кроме тайланда...

помню лет 10 назад вся Украина летала в тайланд через москву..это направление почемуто всегда было дешевле политеть с москвы..чем с киева..

сейчас не интересовался наверное изменилось..думаю..тогда беня шото спецом мутил..с ценами на перелёт в тай...но как то покупать через москву за 800 баксов с человека или с киева тот же отель в тоже время но за 1500  то как то занабто..и знаю полно людей которые в тай летали через москву.

так же недавно разговаривал с литовцем...они тоже летают через польские тур фирмы..

но в этом году будут рассматривать вариант лететь через киев..если цена будет хотябы на 100-150 евро дешевле от польских..ибо польские дешевле чем цены литовских туроператоров..плюс им нравится киев...вплане потусить..поэтому и рассматривают вариант..лететь с киева например..а прилетая ещё пару дней тут повисеть...и потом домой..

в этом плане конечно лоукосты это хорошо для всех.

Тай, Домінікана, все таке далеке в кацапів дешевше за рахунок кількості рейсів і ціни авіа. Зараз до нас катарці зайшли, Азія доступна і головне якісна 

В біларусів все дорожче, чартери якісь шалені гроші коштують, вони практично скрізь через нас літають 

 

апд. ну ось вам ще "слоненята" ) роздача по Азії 

 

Чудова новина для тих хто збирається подорожувати Азією! Найкраща бюджетна авіакомпанія світу AirAsia проводить великий розпродаж авіаквитків зі знижкою до 70% на усі напрямки для усіх бажаючих до кінця жовтня цього року! Одночасно зі знижкою на квитки, лоукостер дарує дисконт 20% при виборі місця у салоні літака, а також 20% на бронювання авіаквитків у тарифі Premium Flatbed.

Розпродаж триватиме до 19:00, 21 квітня та розповсюджується на подорожі до 31 жовтня 2018 року!

https://www.airasia.com/ot/en/promotion/up-to-70-percent-off-all-destinations.page

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

є таке

будемо чекати на враження

гарної подорожі

 

ЗИ для себе зробив висновок, що потрібне дуже раннє бронювання, якнайраніше

Раннє це не для нас )) але тут фігня з датами вийшла, спочатку планували червень, потім переграли на травневі і ... лоханулись (( 14, 20, максимум 25. 04  нормальні прайси, 28-29-30 дивитися страшно на ті 1200 на ліцо, коли ти його бачила за 500 каюта , ще й з балконом 

 

Зараз довбу  знову Косту і Аіду, плакаю 

29 - 800 євро за людину, коморка без вікна   :fp1:

 

 

 

https://www.costacruceros.es/e/lista_cruceros/mediterr%C3%A1neo_occidental-201804.html

 

МSC навіть довбати сенсу немає

а вже 18 те  :weep:

Link to comment
Share on other sites

П’ятизіркова авіакомпанія Qatar Airways повідомила про значне збільшення кількості рейсів із Києвав Доху з липня цього року. Отож, починаючи з 2 липня в розкладі можна знайти по 4 нових обідніх рейси з Києва та ранішніх із Дохи щопонеділка, щовівторка, щочетверга та щосуботи.

Нагадаємо, Qatar Airways зайшла на український ринок 28 серпня 2017 року, і зараз виконує 7 рейсів на тиждень із української столиці в місто Доха, де здійснюється пересадка на інші напрямки катарського авіаперевізника.

Зауважимо, що до кінця поточного року продовжено термін дії акції під назвою Free Stopover, відповідно до якої ви маєте шанс безкоштовно переночувати в 4* або 5* готелі у місті Доха! Головною умовою є довга пересадка на рейс (більше 12 годин).

Рекомендуємо також звернути увагу на свійжий розпродаж катарської авікомпанії із Києва в Китай, Таїланд, В’єтнам, Малайзію та ПАР.

https://www.qatarairways.com/en-ua/homepage.html?cid=DMALL998540&a_aid=9865adnm&data1=9e765829910ed7c55bd16d20cfdc1328

 

kyiv_doha_qatarairways.jpg?resize=850%2C

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...