Перейти до змісту

Єгиптнаш ((


Recommended Posts

 

 


ну да, куди там Даринку нашому ))))

Ото хіба Даринок. Відносно Європи ціни вище набагато. Крім того, витрачати свій час на відпочинку гуляючи в молі - це явно не для мене. 

Link to comment
Share on other sites

Ото хіба Даринок. Відносно Європи ціни вище набагато. Крім того, витрачати свій час на відпочинку гуляючи в молі - це явно не для мене. 

от бачте як все просто, точка зрєнія ) зимою в Європі холодно )) а тут 2 в 1 

Link to comment
Share on other sites

новое направление открыли наши туроператоры..

 

Хайнань, Китай:

 

сейчас кажуть очень популярное место.

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Хайнань дійсно пропонують скрізь

там какието траблы случились с авиаперелётами..но знающие люди кажуть.шо скоро всё порешают..

 

по цене..

кажуть 2 шуки зелени на двоих это полный фарш..отличная гостишка..с перелётами..

 

п.с.

кажуть для украинцев именно на остров безвиз..(правда с острова кажуть тебя китайозы и не выпустят на материк..типа отдохнули тут..и домой)

Link to comment
Share on other sites

Ти знаєш, я б не надто надихалася. В мене подруга була (жила у Шанхаї та їздила туди)

Каже приємно, непогано але сервіс не надто (це щоб не очікували див) і доволі вологий клімат, це треба брати до уваги

 

Я б з'їздила при нагоді але в мене воно зараз не на часі

Link to comment
Share on other sites

 

29 - 800 євро за людину, коморка без вікна   :fp1:

 

 

 

А вам на корабле и не нужна каюта с окном. В первом круизе мы выбрали каюту с балконом, были на нем пару раз. В дальнейшем выбирали каюты без окон - в телевизоре можно посмотреть на корабельные вебкамеры, а все время находишся не в каюте, а на палубах.

Link to comment
Share on other sites

Ти знаєш, я б не надто надихалася. В мене подруга була (жила у Шанхаї та їздила туди)

Каже приємно, непогано але сервіс не надто (це щоб не очікували див) і доволі вологий клімат, це треба брати до уваги

 

Я б з'їздила при нагоді але в мене воно зараз не на часі

та пока цены дают нормальные...можно и матнуться...(пока клиентуру набивают)

потом ...будет таке.

Link to comment
Share on other sites

Я знаю. Якщо маєш змогу звісно їдь. Я просто перерахувала ті моменти, які слід знати.

До речі клієнтів там "як грязі". Окрім самих китайців туди всі експати, що у Китаї працюють, їздять.

 

Можливо здивуєшся, але у Китаї попри величезне узбережжя, Хайнань - єдиний курорт

Link to comment
Share on other sites

До речі, якщо тобі моя думка цікава, буде "час і натхнення", то поїдь і до континентального Китаю. Бо він популярності набуває просто стрімко а далі вони зажеруться остаточно і ціни стрибнуть до небес.

Я свого часу зробила 4 дні Пекін (з денними поїздками до Великої стіни та у Ченгде, оце до речі бімба)+3 дні Сіань (теракотова армія + місцеві спа з палацем та храмами, там сталася відома історія "китайської Роксолани")+3-денний круїз по Янзци+5 днів у Шанхаї з відвідуванням Ханчжоу та Сучжоу (батьківщина китайського шовку) і все те мені коштувало приблизно $2500 з перелітом до Пекіну, 2 нічні переїзди поїздом причому 1 разу у "СВ"+переліт з точки закінчення круїзу до Шанхаю і ще 1 денний тур до скельного монастиря Дацу ну й + сувеніри

 

Вражень було море, ми порахували, що якби ми те через агенцію купували то вийшло б на $1000 більше до ворожки не ходи. А знайомий колись казав, їздив "Пекін+Шанхай" і мав змогу за $50 за тиждень зняти квартиру 3-кімнатну у центрі Шанхая....

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

А вам на корабле и не нужна каюта с окном. В первом круизе мы выбрали каюту с балконом, были на нем пару раз. В дальнейшем выбирали каюты без окон - в телевизоре можно посмотреть на корабельные вебкамеры, а все время находишся не в каюте, а на палубах.

Питання не в балконі ) а в коморці за 800 ))

перенесли на тиждень і все ок по ціні, ще й коморку гарантовану  нам апнули ) 

:tu:

 

я был первый раз в Дубаях в 1993 или 1994 году вроде...

 

ото был шопинг :weep:  :tu:

 

а сейчас согласен...шлак.. :tu:

дивлячись коли 

Link to comment
Share on other sites

А взагалі, зайшла кинути ось це, стосовно того як кацапи через нас літають

 

https://www.putevka.com/contacts

 

https://www.putevka.com/krym

а шо тут?

какаято киевская компания продающая крым?

или как?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

а шо тут?

какаято киевская компания продающая крым?

или как?

Саме так, продають Крим і тут і там, компанія не українська, працює через "дочку", питання куди дивиться брєлки вже навіть не виникає
Link to comment
Share on other sites

По круїзу пізніше напишу,наш роумінг "найкращий" роумінг в світі )). Планувала купити сімку в Італії, але ж там по паспорту, паспорта в нас забрали при реєстрації ) капєц був, а не відпочинок

Зараз знімаю стрес в Сарандочці смачно, прийнятно по грошам, є ві-фі, життя прекрасне почитаю скигління на хвупі, тоді й до звіту дійдуть, або вже дома

Link to comment
Share on other sites

По круїзу пізніше напишу,наш роумінг "найкращий" роумінг в світі )). Планувала купити сімку в Італії, але ж там по паспорту, паспорта в нас забрали при реєстрації ) капєц був, а не відпочинок

Зараз знімаю стрес в Сарандочці смачно, прийнятно по грошам, є ві-фі, життя прекрасне почитаю скигління на хвупі, тоді й до звіту дійдуть, або вже дома

 

 

плавати можна вже, море як?

Link to comment
Share on other sites

Можна, давно, в Ксамілі, але вчора дощ був, я хоч відіспалася )

В Італії - Іспанії лише моржам ) там ще холодно, на Корфу досить тепло, повітря, щоб купалися не бачила

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...