Перейти до змісту

ГВ в Києві не буде до літа


Recommended Posts

Гарячого водопостачання у домівках киян щонайменше у 8 районах із 10-ти не буде до 1 червня – проводитимуть гідравлічні випробування.

Цього року ці роботи почали раніше, бо все одно укладають угоди на газопостачання котелень, пояснив заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелеєв.

"Цього року ми розпочали випробування раніше, ніж зазвичай", – зазначив він, цитує офіційний портал Києва.

Це пов’язано з укладанням договорів на газопостачання низки котелень у Святошинському, Шевченківському, Солом’янському, Подільському, Голосіївсьму, Оболонському, частині Дарницького та Печерського районів.

Зокрема, ідеться про ті будинки, які неможливо підключити до ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та заводу "Енергія".
 
Цікаво, як там з цим справами у Парижі, чи там Берліні?
Чи в Америці, Канаді
Або не дай боже в Осло...
Link to comment
Share on other sites

По многолетней привычке я в выходные хожу по району одним и тем же маршрутом. Получается пару раз в месяц.
Так вот имею свою субъективнеую статичтику.
Каждую зиму у нас на районе имеются в наличии несколько ям с экскаваторами, копошащимися мужиками и виднеющимися там трубами, парящими живительной влагой - разрывы горячих труб.

Так вот - с каждым годом ям все больше. И они непрерывно появляются всю зиму в разных местах. Сделали трубу зарыди яму - через неделю яма в 20 метрах от этого места.

И что я могу сказать по этому поводу? Эта зима, думаю, была критической в моем районе - ям было чрезвычайно много и они были всю зиму!

А это значит, что уже следующей зимой все населения киева срочно и активно задумается о прекращении централизованной подачи воды в дома! Потому что трубы тупо сдохли и никто не собирается их все перекладывать.
Считаю в дом должна идти холодная вода, электричество и, возможно, газ. 
Остальное - отопление и горячую воду - дом должен делать себе сам. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

так ям все більше, не закопують їх все довше

як бачимо, збільшується і число катастрофічних аварій з викидом гарячої води і провалами

здається жопа вже настала

а шо наш славний дебіл Вєталь?

Link to comment
Share on other sites

 

 


И что я могу сказать по этому поводу? Эта зима, думаю, была критической в моем районе - ям было чрезвычайно много и они были всю зиму!

Можна тупо не заривати

Link to comment
Share on other sites

Lyudmyla Pavliy · 

А ми прожили в Японії 9 років в багатоповерхівці на 180 квартир. Коли одного вечора (одного!) відключилася гаряча вода, бо щось там сталося з котлом, ледь не весь будинок вийшов у двір з обуренням: «Ну, як так жити?! За що ми платим?! Вечір - це саме час усім митися!». Ми були здивовані, бо японці, зазвичай, досить терплячі. Головний, хто слідкує за утриманням будинку, довго повзав навколішках і просив вибачення, казав, що йому немає прощення і до сну все полагодять. Так і було: через пару-трійку годин пішла гаряча вода. Коли ми казали сусідам, що народ тут занадто суворий, можна вечір потерпіти, вони нас просто не розуміли: «Чому ми маємо терпіти? Бо хтось погано робить свою роботу?» Вони були здивовані так само, як ми.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У меня стоить нагреватель проточной воды, открыл кран, пару секунд идёт холодная, потом горячая, можно температуру регулировать больше меньше. Счётчик трёхфазный, на 63 Ампера, плита так же электрическая, а отопление на газу. Всё одним словом через задницу, танки на бензине, самолёты на дизеле))))
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lyudmyla Pavliy · 

КНУБА (КНУСиА, КИСИ)

 

А ми прожили в Японії 9 років в багатоповерхівці на 180 квартир. Коли одного вечора (одного!) відключилася гаряча вода, бо щось там сталося з котлом, ледь не весь будинок вийшов у двір з обуренням: «Ну, як так жити?! За що ми платим?! Вечір - це саме час усім митися!». Ми були здивовані, бо японці, зазвичай, досить терплячі. Головний, хто слідкує за утриманням будинку, довго повзав навколішках і просив вибачення, казав, що йому немає прощення і до сну все полагодять. Так і було: через пару-трійку годин пішла гаряча вода. Коли ми казали сусідам, що народ тут занадто суворий, можна вечір потерпіти, вони нас просто не розуміли: «Чому ми маємо терпіти? Бо хтось погано робить свою роботу?» Вони були здивовані так само, як ми.

 

я правильно прочла, что котел в доме, тоесть речь не о центральном, а автономном на дом. Что с чем сравнивает автор? Я уже молчу про хозяина дома - у нас все хозяева квартир, а на дом большинству чхать
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...