Перейти до змісту

"Я також хочу привітати одного дуже відомого політика з цим славним святом і нагадати йому, що йому час повертатися в професію"


хозяин

Recommended Posts

Я очень на это надеюсь. Мне как поклоннику Ломброзо Порох не выглядит убийцей. Асад выглядит.

  Надіятись  не  так  надійно  як  бути готовим до найгіршого . Пеця  так  красиво  до нового року  почав  посилати Захід  ,  що  власне  на самих  себе  залишилось і  розраховувати . Чим режим шапкокрада  у  кондитера  закінчиться  невідомо .

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

Як побачив Тимошенко на кухні, думав шоколад палитиме в рамках відомого флеш мобу. Ну ви розумієте... запалює плитку шоколаду, той плавиться, шкварчить, димить, воняє... а вона сірничком повільно так водить, посміхається і глаза такіє добриє-добриє... Щось типу як обряд вуду із встромлянням голок у куклу, тільки з українським колоритом.

Трохи навіть розчарувався, що всього-навсього сирники із хлоридом кальцію.

Так от цього Е509 щось дофіга в її рецепті на 3 літри молока. Але хочу спробувати зпікти, бо виглядає непогано, вуглеводів мінімум, проте аншлаг білків і кальцію.

Link to comment
Share on other sites

ага  ,  знаю тут пару  чоловік  на форумі  ,  раніше  б  вони тих  юльків  ееееххххх

Угу. А зараз чомусь тихенько зникли. І це при тому що юльків можна мочити скільки

завгодно. Модератора ж немає. Якась я б сказав зрадницька позиція до пана Порошенка.

Хто ж його буду захищати силою слова тепер ?

 

Ми шолє ?

Link to comment
Share on other sites

ИМХО, Петя вор а не мокрушник. Гадить по-мелкому это да, но мне не верится что он способен кровь пустить. 

"Только Копченый мокрушничать не станет. Не такое у него воспитание"(с)

+=======================================================================+

"Нет такого преступления, на которое не пошел бьі бизесмен, ради 300%+ прибьіли"(с)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...