Перейти до змісту

Любите ли вы Танго как люблю его я...


Silentio

Recommended Posts

Танго: музыка страсти

 
 

Два силуэта в полумраке зала.
«Не надо, не включайте свет. Ни о чем не говорите, ни о чем не думайте. Не двигайтесь, пока не почувствуете, что надо делать…»

Ладонь женщины еле ощутимо касается плеча мужчины… 

Аккорд – удар сердца – поворот головы – щека к щеке – длинный скользящий шаг по паркету.
Еще аккорд – и будто проскочила искра – сердца двоих учащенно бьются в ритме танго – пальцы рук сплелись, их не разжать вовек – вихрь вращения взметнул легкую ткань – бедро к бедру, глаза в глаза, и в глазах огонь…
Приветливая улыбка: «Завтра будьте именно таким. Вот так и надо будет завтра танцевать!»
Так это был просто танец? Медленно выдохнуть, улыбнуться в ответ. Полшага назад, поклон. «Благодарю за урок».

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Люблю. Может даже когда нибудь научусь танцевать.

 

 

 Я впервые научился именно танго в 38, до этого гопца-дрица и медляки на дискотеках и все. И она ( а ей было не полных 18 тогда) была сражена B-)

Но чего ж это стоило! Не техника и ритмика, с тем проблем особых не было. Расслабится и преодолеть свои комплексы, слушать только музыку ощущуть партнершу и забыть обо всем остальном. Но  стех пор танго - это моя бескоенчная любовь :love:

Link to comment
Share on other sites

Гуцулка Ксеня була завжди популярна Львові на потанцульках.В танго головне відчувати партнерку всім тілом.Дуже харасмуючий танець.Якщо напарник не подобається краще не танцювати
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кстати, я по большому счету никогда особо не жаловал Аль-Пачино. Но в этом фильме - Запах Женщины - он непервзойденный! Если бы это была единственной его ролью, то и уже ее было достаточно, чтобы назвать его великим актером. А Габриель Анвар - эталон, нет не красоты (о красоте как говрится мэни мен - мэни майндз) а ЖЕНСТВЕННОСТИ. Могу смотреть этот фильм вечно, по разным причинам :)

 

И вообще, спасибо тебе, Голливуд - великое американское чудо ;)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Є фільм з назвою "Аргентинське танго". Мабуть їх декілька, я дивилася на CD кілька років тому. Він був іспанською (якою я не володію) і я просто дивилася заради танцю. Там у кінці фільму то щось неймовірне

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шо, Silentio, якусь молодичку на яхту заманив?  ;)

 

Та хіба я такий? :D  Просто натрапив на роліки в ютюбі - згадав колишню свою кризу середнього віку, якою всі чомусь лякали - а виявилося, шо то були чи не найкращі  місяці всього життя :)

Link to comment
Share on other sites

А є ще фільм Останнє танго в Парижі(пятниця все таки)

 

Я більше запам"ятав, як в якомусь радянському чи вже пострадянському фільмі пара совків його дивилася на контрбандному відео :gigi: Просто відпад!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Цікаво, яка історія цієї фотографії? треба буде погуглити.

Вона є в Вікі і такий підпис

 

Кілька пар чоловіків танцюють танго у ріці Ла-Плата. Танець чоловічих пар та зміна ролей була характерною рисою танго з самого його початку, що послугувало підґрунтям для виникнення численних думок із цього приводу. Фільм «Танго» Карлоса Саури містить прекрасну сцену танцю між двома чоловіками, ролі яких грають Хуліо Бокка[es] і Карлос Ріварола[es]

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ещё раз вспомню про старину Фройда, был бы жив с форумов бы не вылазил, какой практический материал для работ...

 

Тут повністтю згодна. Цікаво, який діагноз він би видав людині, яка в 2018 році має на автарці чувака, який створив і розвинув  мафію і олігархію, вбивав журналістів, мав главою адміністрації Мудачука, та і просто Хуйло українського розливу. Бєдній старічок Фройд :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


Цікаво, який діагноз він би видав людині, яка в 2018 році має на автарці чувака, який створив і розвинув  мафію і олігархію, вбивав журналістів, мав главою адміністрації Мудачука, та і просто Хуйло українського розливу.

 

А у кого тут на аваторе порошенко? А про вас бы плохо сказал, старая ворона с огромным клювом на аватаре это капец!!!

Link to comment
Share on other sites

А у кого тут на аваторе порошенко? А про вас бы плохо сказал, старая ворона с огромным клювом на аватаре это капец!!!

 

Новітній мультисервісний оператор компанія «Аватор» 6 років на ринку телекомунікацій, за цей час здобула довіру великої кількості абонентів та розширила покриття більш ніж на 500 населених пунктів в п'яти областях України: Полтавській, Черкаській, Харківській, Кіровоградській та Сумській.

Link to comment
Share on other sites

А у кого тут на аваторе порошенко?

 

Йопт, у Вашого ж дружбані ElGuider :fp1:

 

 

А про вас бы плохо сказал, старая ворона с огромным клювом на аватаре это капец!!!

Це не ворона, а лелека. І не стара, а якби вінтажна :D  Сказав би що мені подобаються стимпанківські штучки :D

 

А от Чучма на аватарі - це такі діагноз :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


А от Чучма на аватарі - це такі діагноз

 

Ваши диагнозы так же далеки от реалий как и вы сами, так что ставьте их себе на радость, дело это безвредное, так что успехов!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...