Перейти до змісту

Гадя трєбують


H.Kropp

Recommended Posts

"Я как народный депутат требую: обеспечить мне присутствие на заседаниях Верховной Рады Украины с целью осуществления голосования, подачи законопроектов, участия в деятельности ВРУ; обеспечить мне условия выполнения возложенных на меня обязательств народного депутата Украины – проведение рабочих встреч и совещаний с моими помощниками-консультантами, обеспечить гражданам Украины свободную и непосредственную связь со мной как народным депутатом, обеспечить возможность общения со СМИ", - сказано в обращении Савченко.

Link to comment
Share on other sites

"Я как народный депутат требую: обеспечить мне присутствие на заседаниях Верховной Рады Украины с целью осуществления голосования, подачи законопроектов, участия в деятельности ВРУ; обеспечить мне условия выполнения возложенных на меня обязательств народного депутата Украины – проведение рабочих встреч и совещаний с моими помощниками-консультантами, обеспечить гражданам Украины свободную и непосредственную связь со мной как народным депутатом, обеспечить возможность общения со СМИ", - сказано в обращении Савченко.

 

це вона в  москві заявляла ?

Link to comment
Share on other sites

То шо Макака шансів не має?

 

Чому ж немає. Просто сценаристи цієї дешевої п*єси або не розуміють , що рейтинг ПОроха під плінтусом або навмисно це маскують

для нього. Тіпа ми випускає Гадю - вона жере рейтинг Чаєчки. І ви вєсь в белом проти цієї потєшної бомбістки.

 

Але ситуація настільки проти цього унікального жлоба , що у другий тур він просто може не вийти. І буде Тимоха з кимось.

З тією ж Гадею , наприклад. Обрегочемось.

Link to comment
Share on other sites

  Ваті  та   гадя  нецікава ,   проукраїнський  електграт практично  не звертає  увагу  на  її  " лєваруционниє  ідєі". 

 

Ото  й  треба  тая  гадіна  Банковій ,  ну  не  вийшло удвох з Рубаном мудачуківцем  " змінити"  владу ,  тож  треба  ще якась видимість  бурної джятєльнгсті  на  печерських  пагорбах 

Link to comment
Share on other sites

я думаю, на банковій самі вже не раді, що з нею звязались

 

вони ж хотіли на когось із опозиції вийти. На Сааку, або на Юльку. Півроку бігали за Надькою, писали. І нічого толком не отримали в результаті, один головняк.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...