Перейти до змісту

Тим часом в Лондоні


Гість Хома

Recommended Posts

Лондон,ЮК.Зброя вся заборонена.За ножик 2 дюйма тюрма а тут підпалений в центрі міста стріляє.Правда все мимо

 

А чого вона авто руками зупиняє?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Лондон,ЮК.Зброя вся заборонена.За ножик 2 дюйма тюрма а тут підпалений в центрі міста стріляє.Правда все мимо

Бачив нещодавно статистику, що після заборони зброї рівень злочинності з її застосуванням виріс в 4 рази. 

Link to comment
Share on other sites

Фома, коли в Канаді вводили обмеження на володіння в 90 то міністер внутрішніх справ в приватній розмові обмовився що ціль таких обмежень не підвищення безпеки а обмеження володіння зброєю.те що втирають пеонам не має нічого спільного з реальністю.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

И статистика последующих 18ти лет это подтвердила.  Никакого влияния на динамику преступности эти запреты не оказали. Зато куча провинциальных и федеральных выборов на этих лозунгах было выиграно. Бизнес, пля. Ничего личного

Link to comment
Share on other sites

пишуть, в лондоні знову криза настала. прем'єрку терезу мей покидають її міністри-сторонники брекзіту. борис джонсон ось чогось не витримав.

чим він тепер буде займатися, цікаво?

офшорами своєго папіка?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Не-Фома, прокоментую по темі

 

Там не все так просто: насправді існує два Лондони 

 

Верхній та нижній, і з різними формами управління, різними сферами впливу і ресурсами: Верхній, яким керує Корпорація, і нижній з мером

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Local_government_in_London

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома, прокомментируй плиз. Тут мнение местного про Лондон. Ты тоже местный.

Я скажу чесно, в районах де пацани бігають з мачете я не буваю. Я в курсі що є райони щітхол, в деяких навіть був пару разів. Звичайний убитий район, засраний менше ніж центр Києва. 

 

 

 


Верхній та нижній, і з різними формами управління, різними сферами впливу і ресурсами: Верхній, яким керує Корпорація, і нижній з мером

Greater London - то для олігархів або смузісосів/чайлдфрі, які готові платити £2к за аренду 1 бедрумної конури.  

Link to comment
Share on other sites

ЗАберу это "смузісосів/чайлдфрі" в цитатник. Кашерный термин.


Тоесть есть еще третий Лондон, где пока еще более менее комфортно нормальным людям?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тоесть есть еще третий Лондон, где пока еще более менее комфортно нормальным людям?

В першому є сенс лише мити унітази або селфачитись для інстаграму. В афро/арабо/індо квартали я не заходжу, а все інше дуже ок. Я думаю що наш афро квартал буде менш засраний ніж даунтаун в місті біля озера.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ты прав. нуивонах тот даунтаун.

Аналогічно і центр Лондона. Платити лям фунтів за халупу вікторіанського стилю на 60 квадратів - сумнівне задоволення. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тим часом в Лондоні з неба впав афро африканець. Летів з Найробі у відсіку біля шасі, при посадці відсік відкрився, замерзший негр впав комусь у бекярд.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тим часом в Лондоні з неба впав афро африканець. Летів з Найробі у відсіку біля шасі, при посадці відсік відкрився, замерзший негр впав комусь у бекярд.

 

https://www.youtube.com/watch?v=X0p3nLQWeTc

Link to comment
Share on other sites

В один из дворов Лондона из самолета выпало тело мужчины :consul: 
По словам правоохранителей, мужчина летел из Найроби в столицу Британии в отсеке шасси.
Самолет, из которого выпало тело, принадлежит кенийским авиалиниям,
В один из лондонских дворов упало тело мужчины, который выпал с самолета авиакомпании Kenya Airway, передает BBC. Хозяин двора в это время загорал в своем саду. Инцидент произошел около 16:00, 30 июня.
Как отметили в полиции, тело мужчины, предположительно, выпало из отсека шасси самолета, который заходил на посадку лондонского аэропорта Хитроу. Правоохранители заявили, что проведут посмертную экспертизу. При этом смерть мужчины не считают подозрительной. Полиция считает, что он попал на борт самолета без билета. Сумку, воду и еду нашли в отсеке шасси. Расследование продолжается.
По словам соседа, тело упало в метре от хозяина двора, который загорал в саду. Он отметил, что услышал свист, выглянул из окна и увидел тело и "кровь по всем стенам сада".
Представитель Kenya Airway рассказал, что перелет из Найроби в Лондон длится 8 часов и 50 минут.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...