Перейти до змісту

Френсі, що там в Польщах?


Гість shpylka

Recommended Posts

Ну саме мої колеги більше своїми ставками на мундіаль переймаються.

У місті також нічого але ж я не у Варшаві, там, цілком можливо, щось і відбулося.

Тут власне майде весь дегь дощ стіною та грім такий що бараьанки тріщать,вони най би й зібралися десь то помітингувати все одно не змогли б.

Таке..... тиша навкруги

Link to comment
Share on other sites

herbata zielona! Я як вперше побачив реготав адово!

А  чьо?  У  нас  це  звичне  слово.  Пам ятаю  ще,  як  співали  польські  дівчатка 

"Batumi,  ech  Batumi,

herbaciane  pola  Batumi."

Оце  як  Френсі  написала,  то  відразу  і  згадалося.

Може  поляки  пили  чай  ще  тоді,  коли  його  масово  в  нас  не  поширили.  Крім  цього,  вони  люблять  придумувати  свої  слова  і  не  запозичати  чужі.  Ніби  то  не  гріх.

Link to comment
Share on other sites

А навіщо придумувати? Цей напій не наш у будь-якому разі. І українською це "чай". Як і усіма іншими слов'янськими мовами.

Хай поляки самі свою "хербату" дудлять

Link to comment
Share on other sites

А навіщо придумувати? Цей напій не наш у будь-якому разі. І українською це "чай". Як і усіма іншими слов'янськими мовами.

Хай поляки самі свою "хербату" дудлять

От  що  написали  про  свою  гербату  у  Вікі:

 

Polska nazwa herbata to zbitka pochodząca od łac. herba thea (gdzie pierwszy wyraz herba oznacza „zioło”, a drugi – thea – jest zlatynizowaną postacią chińskiej nazwy tejże rośliny[2]).

Nazwą herbata określa się również napary z różnych ziół, suszu owocowego[3][4], dlatego w użyciu są określenia: lipowa, miętowa, rumiankowa itp. herbata, herbata z malin, dzikiej róży, bzu czarnego itp.

 

Отож,  запозичили  з  латини,  як  виявилося.  У  поляків  була  велика  пристрасть  до  латини  ще  з  часів  Болеслава  І. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Та нехай.... мені до того дійсно діла нема

 

До речі вчора "від нудьги" подивилася розрекламований свого часу "Miasto 44".

Такої епічної "пурги" давно не доводилося бачити

Link to comment
Share on other sites

herbata zielona! Я як вперше побачив реготав адово!

Дійсно чудернацька мова, от, наприклад, "гербарій" в слові хрбата аж муляє, тобто збір трав :weep: , а от гербарій чомусь зелник, тобто "зелень", хоча якраз збір листя буває якого завгодно кольору  :gigi:  Польський такий самий зарозумілий, як і кацапський, що нагадує про історичну вторинність польського етносу, чи не наймолодшего серед слов'ян, окрім кацапів, які взагалі не слов'яне, а є історичним непорозумінням, сбродом, а не народом чи нацією.

Link to comment
Share on other sites

Та нехай.... мені до того дійсно діла нема

 

До речі вчора "від нудьги" подивилася розрекламований свого часу "Miasto 44".

Такої епічної "пурги" давно не доводилося бачити

Я  хотіла  теж  подивитися  той  серіал (у  нас  йшов  по  1-му  Національному),  але  мені  були  всі  актори  на одне  лице  і  я  не  витримала.

Якось  раніше  підбирали  акторів  фахово,  всюди:  і  в  Голівуді,  і  в  совку.  На  акторів  хотілося  дивитися.  Тепер - мрак,  зовсім  не  то.

Link to comment
Share on other sites

а це не серіал, принаймні на ютуді був 2-годинний фільм. Втім ви нічого не втратили.

А актори якісь на рідкість нецікаві і негарні. Де чорт забирай "барбари брильські та беати тишкевич"?.... там жах якийсь

Link to comment
Share on other sites

 

 


а це не серіал, принаймні на ютуді був 2-годинний фільм

Видно,  в нас  його  розтягнули  на  багато  серій.  А  інші  цікаві  фільми  і  актори  зараз  в  Польщі  існують?  Зараз  не  маю  польського  каналу,  нічого  не  знаю.

Link to comment
Share on other sites

не знаю, я за тим не слідкую, чесно кажучи. На роботі у кухні є ТВ то там постійно або новини або шоу типу "дай мілліон" або якісь серіали про поліцію чи мильні опери.

Ну й футбол звісно

Link to comment
Share on other sites

Єб**там нєт покоя

 

 

Мы ждем от Украины отмены глорификации УПА, - Дуда
censor_news_big3.jpg Польша понимает претензии Украины относительно закона о Институт национальной памяти, однако Украина первая приняла закон, признающий деятелей УПА борцами за свободу и не отменила его несмотря на просьбы Варшавы.

Об этом заявил президент Польши Дуда после саммита НАТО, передает Цензор.НЕТ, со ссылкой на "Европейскую правду".

Как отмечается, во время саммита Дуда встретился с президентом Петром Порошенко.

"В отношениях с президентом Порошенко мы досконально знаем, какие вопросы являются сложными. Я сказал ему, чтобы он имел к нам претензии, потому что наш парламент принял нормы, которые были обжалованы мной в Конституционном суде, так как являются неточными", - сказал он.

В то же время Дуда обратил внимание украинского коллеги на то, что Украина первой приняла нормы, предусматривающие глорификацию УПА.

"Они до сих пор не изменены несмотря на мою просьбу. Я сказал ему, что следует рассматривать это в одинаковых категориях. У нас тоже есть свои оговорки. Там есть фигуры, которые мы не можем принять в коем случае", - заявил президент Польши.

Президент Польши также объяснил, почему не было общего чествования Волынской трагедии.

"Там речь не шла о какой то польско-украинской войне. Это был геноцид, этнические чистки против поляков. Не спорю, были акции в ответ, но это не были военные, а гражданские", - сказал он.

https://censor.net.ua/news/3076354/my_jdem_ot_ukrainy_otmeny_glorifikatsii_upa_duda

дудадудадудадуда лалалала лалалалала

Link to comment
Share on other sites

тут не про кацапів. Вони нас не цікавлять. Від слова "зовсім"

Але ви їх цікавите, ваші статки, ваша свобода, ваша доля, в решті решт. Оце і є головне. А поляки своїми віковими імперськими настроями схожі на кацапів, а не на нас. Ви бачили український шовінізм? А в поляків він квітне. Вони ж були на наших землях звичайними окупантами, але досі цього на державному рівні не визнають, а це багато про що каже. Як і кацапи. Вас тішить, що вони наші друзі у боротьбі з кацапами? Це не зовсім так, скоріше вони використовують ситуацію нашої слабкості - втім, як і завжди, і теж у цьому пляні нічим не відрізняються від кацапів. Отакі "союзники і друзі". Збав мене, Боже, від таких "друзів", а від ворогів я сам позбавлюсь (с)  Те, що особисто Вам гарно в Польщі, ні на що не впливає, і ні про що не каже, відносно України. І означає лише одне - ви особисто втрачаєте ментальний і культурний зв'язок з Батьківщиною.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

До чого все це мені тут ?

Мене запитали, що у Польщі, - я відповіла.

 

А гарно мені у Польщі чи ні, то нікого крім мене не стосується. І друзями я їх не вважаю, залиште свої фантазії при собі.

Таке... влізе посеред діалогу, не знаючи а ні передісторії а ні поглядів дописувачів, і починає теорії розводити... з точністю до потрапляння пальцем у небо

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

До чого все це мені тут ?

Мене запитали, що у Польщі, - я відповіла.

 

А гарно мені у Польщі чи ні, то нікого крім мене не стосується. І друзями я їх не вважаю, залиште свої фантазії при собі.

Таке... влізе посеред діалогу, не знаючи а ні передісторії а ні поглядів дописувачів, і починає теорії розводити... з точністю до потрапляння пальцем у небо

А, так це приватна розмова, і "влазити" не можна? То може б було на краще в приваті й спілкуватись? І ніхто б не "влазив", і пані було б затишно - в приваті. А то викладають особисту, як раптом виявилось,  переписку на форум - а тоді дивуються, що дописувачі "влазять".

Link to comment
Share on other sites

ми розберемося як нам спілкуватися. Поки що пан не є а ні експертом а ні особою, що приймає рішення, що й де кому викладати.

Гілка, до речі,не моя. Звісно якщо пан хоча б трошки "читатєль" а не лише "пєсатєль".

 

"Влазити" можна. Але коли "влазити" по темі, а не фантазувати про інших, тим більш, що теми то взагалі не стосується.

 

Я ніде не писала добре мені у Польщі чи погано. Так само як і Фома ніколи не був "русофілом" і за російську взагалі не боровся.

Моє ставлення до поляків пан принаймні міг би зрозуміти з мого камента до статті. Але ж пан здається "пєсатєль"

 

Я іншу націю люблю. І тут усі знають яку саме. Хоча й серед них фріки бувають, так само, як і серед їхніх "ворогів" нормальні люди і навіть такі, які підтримують Україну попри жахливу рос-пропаганду

Link to comment
Share on other sites

тут не про кацапів. Вони нас не цікавлять. Від слова "зовсім"

 

 

там на малюнку кацапський прапорець, хоча ні каци, ні їх блєяніє-язик не мають  жодного стосунку до слов'янського стафу  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...