Перейти до змісту

Françoise ще сюди заходить?


Гість Хома

Recommended Posts

Та  Ви,  Фома,   діліться  і  з  нами  радістю.  Ми  точно  за  Вас  порадіємо.  Ви  там  з  малятами? 

Я,  чесно  кажучи,  і  не  пам ятаю,  де  вони.  Колись  шукала,  але  вже  встигла  забути.  Зате  твердо  пам ятаю,  де  Мальдіви.  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

@хозяин, розказую:

1) Пару днів залишити на озера в кратері вулкану, ліси, ферму ананасів. Це столиця Ponta Delgada

2) Далі можна чухати в спа Furnas. Тут гейзери, місцева їжа cozido яку готують, закопуючи казан в землю, дофіга термальних басейнів.

3) При бажанні - кити, параглайдінг і інше.

 

Їжа - шара!

Link to comment
Share on other sites

, однаково незручно летіти з усіх країн

 

І слава Ісусу! А то б понаїхали б, шо пукнути ніде... Місцеві мені казали, що в 90-х ні машини, ні хати ніхто на замок не зачитняв. Тепер трохи інше стало... Хоча все одно, бувають такі місцеві, що не зважають і досить привітний народ.

Link to comment
Share on other sites

@хозяин, розказую:

1) Пару днів залишити на озера в кратері вулкану, ліси, ферму ананасів. Це столиця Ponta Delgada

2) Далі можна чухати в спа Furnas. Тут гейзери, місцева їжа cozido яку готують, закопуючи казан в землю, дофіга термальних басейнів.

3) При бажанні - кити, параглайдінг і інше.

 

Їжа - шара!

 

Кузіду - то звичайне картопляно-овочеве рагу з ковбасками - для дієтиків саме то. :D  Я жер, бо нічого іншого спрешу новоприбулим не пропонували. Потім знайшов кров"янку -досить смачна, пироги домашні - суппперр! Бекони свіжесенькі - супер! І взагалі м"ясні блюда досить непогані. Ну і риба, риба, риба у всіх варіяціях. Смажена риба-меч- классс! Вино місцеве біле спробуй до риби - нічого, так, а як міцніше - то місцеві лікери з ананаса та маракуї, для юльків є вишукані бутерброди  Tostas de Erva- яйця з водоростями :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Кузіду - то звичайне картопляно-овочеве рагу з ковбасками - для дієтиків саме то. :D  Я жер, бо нічого іншого спрешу новоприбулим не пропонували. Потім знайшов кров"янку -досить смачна, пироги домашні - суппперр! Бекони свіжесенькі - супер! І взагалі м"ясні блюда досить непогані. Ну і риба, риба, риба у всіх варіяціях. Смажена риба-меч- классс! Вино місцеве біле спробуй до риби - нічого, так, а як міцніше - то місцеві лікери з ананаса та маракуї, для юльків є вишукані бутерброди  Tostas de Erva- яйця з водоростями :gigi:

 

Хорошо блин!!!! А сезон там когда? Ну в смысле когда тепло?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...