Перейти до змісту

Давайте обговорювати і інших кандидатів в президенти


2019ua

Recommended Posts

Дорогі форумчани, чомусь на форумі обговорюють одні і тіж прізвища кандидатів, ніби інших не існує. Гадаю потрібно знати інформацію і про інших.
ось список кандидатів:
http://2019ua.com/candidates
Що скажете ?

Link to comment
Share on other sites

Ось наприклад Андрій Садовий,  створив ютуб канал і активно розпочав монтувати ролики на різні теми.
Які шанси в нього перемогти на виборах  2019 ?
https://www.youtube.com/watch?v=pFFzt6ezTh8


http://2019ua.com/candidates/Sadovyi

Змінено користувачем 2019ua
Link to comment
Share on other sites

Дорогі форумчани, чомусь на форумі обговорюють одні і тіж прізвища кандидатів, ніби інших не існує. Гадаю потрібно знати інформацію і про інших.

ось список кандидатів:

http://2019ua.com/candidates

Що скажете ?

Ту  решту  можу  розділити  на  2  групи:  котрих  не  знаю  і котрих  не  хочу  знати. :shuffle:

Якщо  поважно,  то  колись  чула,  що  і  як  говорив  Віталій  Купрій.  Навіть  сподобалося.  Але  чому  йому  бути  гетьманом,  так  і  не  зрозуміла.  В  Україні  стільки  роботи,  що  завжди  можна  собі  знайти  примінення.

Взагалі  вже  замахала  та  гетьманщина - усім  чомусь  тільки  туди - у  гетьмани  і  у  гетьманші.  Скажи  спочатку,  що,   ти  визначального  зробив  для  народу  і  держави?  Який  твій  IQ  хоча  б?  І  звідки  гріш  береш  на  президентську  гонку.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ось наприклад Андрій Садовий,  створив ютуб канал і активно розпочав монтувати ролики на різні теми.

Які шанси в нього перемогти на виборах  2019 ?

https://www.youtube.com/watch?v=pFFzt6ezTh8

А  цигани  на  тій  площі  де  будуть?  Садовий  визначився?  А  такчисти  там  будуть  так  само  матюкатися  при  головному  вході  як  тепер?:  Щоб  усі  приїжджі  знали,  куди  приїхали. 

Так  собі  думаю,  може  йому  краще  директором  вокзалу  попрацювати?  Усе  побачити,  почути,  прогулятися  на  пішо  врешті-решт  по Двірцевій  площі. 

Link to comment
Share on other sites

Ось наприклад Андрій Садовий,  створив ютуб канал і активно розпочав монтувати ролики на різні теми.

Які шанси в нього перемогти на виборах  2019 ?

Нульові. І навіщо йому канал ютюб, коли є загальнодержавні електронні ЗМІ - "Радіо Максимум" і телеканал "24"?  Де цілодобово йде не лише реклама самого Садового, а й активне поливання опонентів брудом, з яким лише мінстецівські олєшкі можуть конкурувати.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ту  решту  можу  розділити  на  2  групи:  котрих  не  знаю  і котрих  не  хочу  знати. :shuffle:

Якщо  поважно,  то  колись  чула,  що  і  як  говорив  Віталій  Купрій.  Навіть  сподобалося.  Але  чому  йому  бути  гетьманом,  так  і  не  зрозуміла.  В  Україні  стільки  роботи,  що  завжди  можна  собі  знайти  примінення.

Взагалі  вже  замахала  та  гетьманщина - усім  чомусь  тільки  туди - у  гетьмани  і  у  гетьманші.  Скажи  спочатку,  що,   ти  визначального  зробив  для  народу  і  держави?  Який  твій  IQ  хоча  б?  І  звідки  гріш  береш  на  президентську  гонку.

Любого свідомого громадянина має цікавити питання гетьманської гонки 2019. Ось Ви вже щось сказали про Купрія Віталія, а може хтось і не знав про його існування взагалі? Чому коли хочеться просто пообговорювати якусь тему яка тебе цікавить, тебе обовязково образять, скажуть що ти тупий і нічого не робиш корисного ? Дорога shpylka що означає "гріш" в вашому підтексті ?

Змінено користувачем 2019ua
Link to comment
Share on other sites

Любого свідомого громадянина має цікавити питання гетьманської гонки 2019. Ось Ви вже щось сказали про Купрія Віталія, а може хтось і не знав про його існування взагалі? Чому коли хочеться просто пообговорювати якусь тему яка тебе цікавить, тебе обовязково образять, скажуть що ти тупий і нічого не робиш корисного ? Дорога shpylka що означає "гріш" в вашому підтексті ?

Я  найменше  хочу  образити  когось.  Якщо  щось  не  так  написала,  то  дуже  перепрошую.

Ваша  тема  якраз  і  цікава,  бо  дійсно  можна  про  когось  щось  дізнатися.  Трохи  пізніше  напишу  ще,  а  зараз  побутова круговерть. Сорі. :)

Link to comment
Share on other sites

Дорогі форумчани, чомусь на форумі обговорюють одні і тіж прізвища кандидатів, ніби інших не існує. Гадаю потрібно знати інформацію і про інших.

ось список кандидатів:

http://2019ua.com/candidates

Що скажете ?

 

це кандидати?

це зграя злочинців, дебілів і просто малахольних на всю бошку

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  найменше  хочу  образити  когось.  Якщо  щось  не  так  написала,  то  дуже  перепрошую.

Ваша  тема  якраз  і  цікава,  бо  дійсно  можна  про  когось  щось  дізнатися.  Трохи  пізніше  напишу  ще,  а  зараз  побутова круговерть. Сорі. :)

вибачте, напевно я неправильно Вас зрозумів)

Змінено користувачем 2019ua
Link to comment
Share on other sites

До речі, про сміття. Підтримую пропозицію розділити наше політичне лайно на сорти. Бо якимось дивом в країнах, де сміття сортують і без залишків переробляють, а не звалюють на смітники площею вже 7% території країни, і політичне керівництво обирають краще.

Link to comment
Share on other sites

Доречі, а нафіга нам тут Мураєв на хворумі?

він наче підтвердив свою кандидатуру, чи ні ?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=QE9mGwPiq3k

 

 

http://2019ua.com/candidates/Muraiev

Змінено користувачем 2019ua
Link to comment
Share on other sites

В тому ж і справа, що про відомих кандидатів вже купу лайна знаємо, а про нових ще спробуй знайди чи добре чи погане! От і вирішуємо, смішний нам потрібен президент, чи музично обдарований..

Link to comment
Share on other sites

В тому ж і справа, що про відомих кандидатів вже купу лайна знаємо, а про нових ще спробуй знайди чи добре чи погане! От і вирішуємо, смішний нам потрібен президент, чи музично обдарований..

Нам нужен президент, который хочет войти в историю, а не вступить.
Link to comment
Share on other sites

В тому ж і справа, що про відомих кандидатів вже купу лайна знаємо, а про нових ще спробуй знайди чи добре чи погане! От і вирішуємо, смішний нам потрібен президент, чи музично обдарований..

ну от, потрібно ретельніше шукати ту "кучу лайна" або щось хороше про нових і обговорювати, а не просто сидіти на місці. я звісно розумію що тормозіння - це теж рух, але...

Link to comment
Share on other sites

ну от, потрібно ретельніше шукати ту "кучу лайна" або щось хороше про нових і обговорювати, а не просто сидіти на місці. я звісно розумію що тормозіння - це теж рух, але...

Самі, звісно ж, на місці не сидите? Чи є щось про ту ж Богуцьку неофіційне?

Link to comment
Share on other sites

Самі, звісно ж, на місці не сидите? Чи є щось про ту ж Богуцьку неофіційне?

По-моєму,  у  неї  все  на  фейсі  написано. Вона дійсно  лізе  в  прези?  Якщо  так,  то  це  другий аргумент  про  її  ум.

Link to comment
Share on other sites

І  ще  про  Садового. 

У  Львові  римо-католики  рейдернули  греко-католицький  храм.  Не  думаю, що  панмер  був  не  в  курсі.  Поляки  лізуть  на  голову,  користуються  моментом,  що  Садовий - мер.

Link to comment
Share on other sites

Навіщо обговорювати це виборче сміття - технічних кандидатів?

:tu:  :tu:  :tu:  :tu:

нехай Садовий робить своє діло і покаже результати, а потім вже і у Гетьмани подається, але він не зможе

 

Терещенко--- його місцеві "з"їли"

він не здатен протистояти. в нього немає  :pleasant: імунітету проти корупції, хамства, беззаконня. Він народився і виріс у країні. де працюють закони.

А тепер подає свою кандидатуру у Гетьмани. На нього дивишся і думаєш--- нормальна, вихована, розумна людина, але цього мало, щоб очолити країну з війною.

 

мій кандидат у Гетьмани. вірніше у Гетьманши  є жінка, яка народилась і виросла у країні  необмежених можливостей. людина добре знає свою справу і зараз робить найважчу роботу у країні --- ламає стару систему .

Дуже хочу і бажаю, щоб у неї все задумане здійснилось. Крім неї цього ніхто не зробить. От коли вона завершить свою роботу. матиме достойних послідовників. тоді може матиме бажання очолити країну, то це буде достойна кандидатура.

Link to comment
Share on other sites

мій кандидат у Гетьмани. вірніше у Гетьманши  є жінка, яка народилась і виросла у країні  необмежених можливостей. людина добре знає свою справу і зараз робить найважчу роботу у країні --- ламає стару систему . Дуже хочу і бажаю, щоб у неї все задумане здійснилось. Крім неї цього ніхто не зробить. От коли вона завершить свою роботу. матиме достойних послідовників. тоді може матиме бажання очолити країну, то це буде достойна кандидатура.

Цілком можливо, що так і буде. 

Поживемо - побачимо. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

мій кандидат у Гетьмани. вірніше у Гетьманши є жінка, яка народилась і виросла у країні необмежених можливостей. людина добре знає свою справу і зараз робить найважчу роботу у країні --- ламає стару систему .

Дуже хочу і бажаю, щоб у неї все задумане здійснилось. Крім неї цього ніхто не зробить. От коли вона завершить свою роботу. матиме достойних послідовників. тоді може матиме бажання очолити країну, то це буде достойна кандидатура.

Ляшко?

Link to comment
Share on other sites

Доречі, а нафіга нам тут Мураєв на хворумі?

Дуже потрібний. Він яскраво уособлює нове обличчя і втілює реальність - за ними завше стоять старі мафіозні гроші. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...