Перейти до змісту

Роздуми Ейнштейна про релігію та Бога продали за величезну суму


vkhavr2

Recommended Posts

Роздуми Ейнштейна про релігію та Бога продали за величезну суму

 


 

Лист німецького фізика та автора теорії відносності Альберта Ейнштейна з роздумами про релігію та Бога продали на аукціоні Christie’s за 2,892 мільйони доларів. Лист повністю відображає релігійні і філософські погляди Ейнштейна.

 

Про це повідомляє Christie’s.

 

Лист на двох сторінках Ейнштейн написав у Прінстоні 3 січня 1954 року. Це була його відповідь на опубліковану книгу німецького філософа Еріха Гуткінда "Вибір життя: біблійний заклик до повстання".

 

Слово Бог для мене лише вираз і продукт людської слабкості, а Біблія — збірка шанованих, але все ж досить примітивних легенд,

– зазначено у листі Ейнштейна.

 

Фізик написав, що для нього єврейська релігія, як і всі інші, є втіленням примітивних забобонів. Крім того Ейнштейн зазначив, що єврейський народ, до якого і він належить, нічим не кращий і не гірший, ніж інші групи людей, навіть якщо він захищений від найгірших надмірностей через відсутність влади.

 

Link to comment
Share on other sites

Фізик написав, що для нього єврейська релігія, як і всі інші, є втіленням примітивних забобонів. Крім того Ейнштейн зазначив, що єврейський народ, до якого і він належить, нічим не кращий і не гірший, ніж інші групи людей, навіть якщо він захищений від найгірших надмірностей через відсутність влади.

 

Такий лист вартує не три, а тридцять три мільйони.  

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Щось дійсно задорого коштують очевидні кожній хоч трохи розумній людині речі. 

Але проект таки світового масштабу. Так розкрутити збірник староїзраільских казок.

А все , власне, зза однієї речі. Точніше єдинобожія та як наслідок єдиноначалія...

Link to comment
Share on other sites

Щось дійсно задорого коштують очевидні кожній хоч трохи розумній людині речі. 

Що поробиш. Така вже ціна істини. 

Точніше єдинобожія та як наслідок єдиноначалія...

Та отож. Тутанхамона мало не розірвали жерці, за ідею монотеїзму. 

Що не вдалось одному, те вдалось іншим, гнаним з Єгипту. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites



Я навів цю інфу, бо дуже багато вірунів посилаються на те, що видатні вчені також були вірунами і часто приводили як приклад саме Альберта Ейнштейна. Ця інфа ставить крапку на брехні такого типу.


Link to comment
Share on other sites

Яка там крапка. Брехня має властивість забріхувати не тільки інші правди, а навіть саму  істину. 

 

Треба щоб той лист був в рамочці на стінах, в мільйонах примірників по всьому світу. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Яка там крапка. Брехня має властивість забріхувати не тільки інші правди, а навіть саму  істину. 

 

Треба щоб той лист був в рамочці на стінах, в мільйонах примірників по всьому світу. 

 

Нє пайдьот. Якщо зробити то масово, то скажут що то мощі  Альберта Першонаписаного і будуть чмокати.. 

Link to comment
Share on other sites

Яка там крапка. Брехня має властивість забріхувати не тільки інші правди, а навіть саму  істину. 

 

Треба щоб той лист був в рамочці на стінах, в мільйонах примірників по всьому світу. 

+===============================================================+

Ну, так крапку можна поставити і свинцеву...

Link to comment
Share on other sites

Деколи вченим треба займатись наукою тільки.Про Енштейна наприклад варто сказати що він вважав соціалізм кращим за інші економічні моделі.

 

Треба у шведів чи канадців :shuffle:  поцікавитися. Їм подобається ця модель ?

 

Бо якщо треба дикунський капіталізм з ухилом у рабовласницький лад  то прошу  до України.. 

 

* Крім претензій до особистості   пана Енштейна  я так розумію аргументів проти того що він написав немає ? 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Щось дійсно задорого коштують очевидні кожній хоч трохи розумній людині речі.

Але проект таки світового масштабу. Так розкрутити збірник староїзраільских казок.

А все , власне, зза однієї речі. Точніше єдинобожія та як наслідок єдиноначалія...

Христианство использовало ещё один трюк.

Когда Павел пришёл в Грецию продавать свою версию религии он сказал грекам - что вас ждёт после смерти? Темное и не интересное царство Харона? А у нас вы можете вознестись на небеса, жить в комфорте... Что вы теряете? :)

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Треба у шведів чи канадців :shuffle: поцікавитися. Їм подобається ця модель ?

 

Бо якщо треба дикунський капіталізм з ухилом у рабовласницький лад то прошу до України..

 

* Крім претензій до особистості пана Енштейна я так розумію аргументів проти того що він написав немає ?

Человек живет в Канаде и мучается :D

Link to comment
Share on other sites

Деколи вченим треба займатись наукою тільки.Про Енштейна наприклад варто сказати що він вважав соціалізм кращим за інші економічні моделі.

 

 

але жив собі в капіталістичних США.

Бо всі західні любителі соціалізьму-кавунізьму вважають за потрібне любити це все з максимальноі відстані, без особистоі участі у побудові. Ті ж хто спробував - різко з'іхали з теми, якшо вижили (той же Оруелл)

Link to comment
Share on other sites

але жив собі в капіталістичних США.

Бо всі західні любителі соціалізьму-кавунізьму вважають за потрібне любити це все з максимальноі відстані, без особистоі участі у побудові. Ті ж хто спробував - різко з'іхали з теми, якшо вижили (той же Оруелл)

Ну альтернативой Эйнштейна было остаться в гитлеровской Германии... со всеми вытекающими последствиями ;o

Link to comment
Share on other sites

Треба у шведів чи канадців :shuffle: поцікавитися. Їм подобається ця модель ?

 

Бо якщо треба дикунський капіталізм з ухилом у рабовласницький лад то прошу до України..

 

* Крім претензій до особистості пана Енштейна я так розумію аргументів проти того що він написав немає ?

 

в Україні нема капіталізму.В Україні феодалізм з царем,боярами і кріпаками де цар дає наділ на прокорм

В Канаді не соціалізм наразі і в скандінавів теж бо головною ознакою соціалізму є суспільна власність на виробництво

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

І не шановнйи гебіст який пише з РФ, я ЗНАВ, що ти сепар, тому і лазиш по юлько помийках як 24 канал. Так що своїми заявами про козацького роду можеш підтертись, ти хібащо козацького роду зрадників а не козаків. 

Link to comment
Share on other sites

Деколи вченим треба займатись наукою тільки.Про Енштейна наприклад варто сказати що він вважав соціалізм кращим за інші економічні моделі.

+=================================================+

Є що заперечити по суті?

Link to comment
Share on other sites

 

Я навів цю інфу, бо дуже багато вірунів посилаються на те, що видатні вчені також були вірунами і часто приводили як приклад саме Альберта Ейнштейна. Ця інфа ставить крапку на брехні такого типу.

 

у вас логіка поламалась

 

навіть, якщо є така цитата Ейнштейна, вона нічого не доводить про інших вчених

 

:lol2:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Нда, атеїст соромливо вжив що Енштейн був Євреєм тільки там де фальшована цитата... Капець, але що чекати від гебіста який тут втирає про патріотизм з РФ? 

+============================================================+

Мдя, порохняве чмо зовсім втратило зв"язок з реальністю. Бо 50 км на схід 

від Києва - це Україна! І заперечити по-суті нема чим. І побачити фотокопію 

листа теж не здатен. Бо вірун!

Link to comment
Share on other sites

у вас логіка поламалась

 

навіть, якщо є така цитата Ейнштейна, вона нічого не доводить про інших вчених

 

:lol2:  :weep:

+=========================================================================+

Ну, у мене є власна практика спілкуваня із вченими з різ них країн. Навідь племінник Папи 

Іона-Павла ІІ-го - фізик-нейтронщик, професор Янек, з яким я співпрацював в Дубні, теж атеіст, 

але казав про це так: "Я католик лише коли йду до костьолу, а весь інший час я - атеіст!".

Link to comment
Share on other sites

+============================================================+

Мдя, порохняве чмо зовсім втратило зв"язок з реальністю. Бо 50 км на схід 

від Києва - це Україна! І заперечити по-суті нема чим. І побачити фотокопію 

листа теж не здатен. Бо вірун!

Відколи це Москва Україна???Гебещику ти наш...

 

Ти хочби лист почитав))) Ну ти тупе, ну тупе... Просто не реально тупе. Якби ти його читав то не тащивби його сюди))) Аеж гебеська натура....

Link to comment
Share on other sites

Як сміно опустив енштейн цього напищеного гебіста Юлька... Хочби почитав сам лист)))) 

+==============================================================+

Ще раз для особливо тупих: "Слово Бог для мене лише вираз і

продукт людської слабкості, а Біблія — збірка шанованих, але все ж

досить примітивних легенд, – зазначено у листі Ейнштейна."

Link to comment
Share on other sites

+=========================================================================+

Ну, у мене є власна практика спілкуваня із вченими з різ них країн. Навідь племінник Папи 

Іона-Павла ІІ-го - фізик-нейтронщик, професор Янек, з яким я співпрацював в Дубні, теж атеіст, 

але казав про це так: "Я католик лише коли йду до костьолу, а весь інший час я - атеіст!".

А де в Україні прискорювач елементарних часток??? ВИпадково не Дубні ???

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%BD%D0%B0

Link to comment
Share on other sites

+==============================================================+

Ще раз для особливо тупих: "Слово Бог для мене лише вираз і

продукт людської слабкості, а Біблія — збірка шанованих, але все ж

досить примітивних легенд, – зазначено у листі Ейнштейна."

А весь лист притащити??? Ти хоч в їхав в чому суть спора і чим погоджується Енштейн ??? ))) Те за що ти скавчав на ФУП що воно не так, так не буває ))))) Ну ти .... :fp1: псевдо науковець. 

Link to comment
Share on other sites

А де в Україні прискорювач елементарних часток??? ВИпадково не Дубні ???

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%BD%D0%B0

+===========================================================+

Я працював в м.Дубна в РФії в 1993-1998-х роках в міжнародній Лабораторії 

Нейтронної Фізики в польській групі. А побудувати імпульсний ядерний реактр 

на 4 МВт, який слугував джерелом імпільсів нейтронів, Україні не по кишені, 

бо вартість комплексу ІБР-2 приблизно 2.5 ярди баксів і там є частка від України. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...