Перейти до змісту

Цукерберг спрямує півмільярда доларів на доступне житло


Rost_I

Recommended Posts

у Сан-Франциско

 

новостворений інвестфонд планує залучити $ 500 млн і побудувати близько 8 тисяч будинків протягом найближчих 10 років.

https://me3.com.ua/article/6614-stvorenij-za-uchastyu-zasnovnika-facebook-fond-spryamuye-pivmilyarda-dolariv-na-dostupne-zhitlo

Link to comment
Share on other sites

В чім політична баталія по цій темі?

щось мені здається, що ЮВТ скоро активно цю тему юзатиме. Вона ж падка до позитивних прикладів з Заходу. А тема доступного житла у неї в програмі.

Link to comment
Share on other sites

щось мені здається, що ЮВТ скоро активно цю тему юзатиме. Вона ж падка до позитивних прикладів з Заходу. А тема доступного житла у неї в програмі.

крім того, це чудово лягає в популістично-соціалістичну канву "багаті поділяться з бідними".

Link to comment
Share on other sites

крім того, це чудово лягає в популістично-соціалістичну канву "багаті поділяться з бідними".

Эта программа отлично работает в порулистично-социальной Германии. Социальное жилье дают даже не гражданам Германии и коммуналку в нем платить не надо. Причем работает она без Цукербергов. И прошу заметить, что такой европейский путь у нас закреплён законодательно с недавних пор. Только вот почему-то не все из Епрапы наши олигархи хотят перенимать. Потому наши граждане входят в Европу быстрее олигархов. Банально эмигрируя. А экономика Украины в ближайшее время будет в жопе с любыми реформами, т.к. работать уже некому. И дело даже не в зарплатах, а в перспективах. Лучше жить на их пособие чем на нашу зарплату.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Эта программа отлично работает в порулистично-социальной Германии. Социальное жилье дают даже не гражданам Германии и коммуналку в нем платить не надо. Причем работает она без Цукербергов. И прошу заметить, что такой европейский путь у нас закреплён законодательно с недавних пор. Только вот почему-то не все из Епрапы наши олигархи хотят перенимать. Потому наши граждане входят в Европу быстрее олигархов. Банально эмигрируя. А экономика Украины в ближайшее время будет в жопе с любыми реформами, т.к. работать уже некому. И дело даже не в зарплатах, а в перспективах. Лучше жить на их пособие чем на нашу зарплату.

Ну така політика теж неправильна, на мій погляд. Одна моя знайома отримала статус біженки у Голандії ще в 90-х. Все супер - двоповерхова квартирка у таунхаусі під Амстердамом, щомісячна допомога. Але з тих пір вона так і живе, бо боїться офіційно влаштуватись на роботу, бо тоді втратить усе і боятиметься вже втратити роботу. А поряд з нею так само роками живуть сім'ї з Африки, Азії. За них працюють голанці
Link to comment
Share on other sites

отримала статус біженки у Голандії ще в 90-х. Все супер - двоповерхова квартирка у таунхаусі під Амстердамом, щомісячна допомога. Але з тих пір вона так і живе, бо боїться офіційно влаштуватись на роботу, бо тоді втратить усе

Твоя знайома має ще один бонус - в порівнянні з прокаженими, що до цивілізації не наважилися втікати від олігархореформаторів, вона рік від року стає все заможнішою.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ні не стає.Бо робити не може хіба на чорно.Крім того податки в 50 відсотків хто готовий платити?

Крім того Цукерберг напевно бабло дає на власний благодійний фонд і ще невідомо чи там не дружина директором і половину бабла виведе через зп.Середньостатистично по Штатах 70 відсотків любого благодійного фонду йде на операційні видатки.

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Ну така політика теж неправильна, на мій погляд. Одна моя знайома отримала статус біженки у Голандії ще в 90-х. Все супер - двоповерхова квартирка у таунхаусі під Амстердамом, щомісячна допомога. Але з тих пір вона так і живе, бо боїться офіційно влаштуватись на роботу, бо тоді втратить усе і боятиметься вже втратити роботу. А поряд з нею так само роками живуть сім'ї з Африки, Азії. За них працюють голанці

Не, ну политика морить голодом людей, определенно правильней. Только фашизм запрещен везде.
Link to comment
Share on other sites

доларів на доступне житло

Це залежить що робити.якщо заробітки на сімю 150 к плюс то нашо такі викрутаси

Я по нашим міряю. В Лондоні чорноробочі 20-30-40к на рік макс
Link to comment
Share on other sites

Це якась мода в США чи шо?

 

Тепер у Сіетлі Microsoft планує теж витратити півмільярда $ на будівництво доступного житла у передмістях цього міста для працівників із низьким та середнім достатком.

 

https://me3.com.ua/article/6628-kompaniya-microsoft-vitratit-500-mln-na-budivnictvo-dostupnogo-zhitla

Link to comment
Share on other sites

Це якась мода в США чи шо?

 

Тепер у Сіетлі Microsoft планує теж витратити півмільярда $ на будівництво доступного житла у передмістях цього міста для працівників із низьким та середнім достатком.

 

https://me3.com.ua/article/6628-kompaniya-microsoft-vitratit-500-mln-na-budivnictvo-dostupnogo-zhitla

 

Ні, просто все більше бездомних останнім часом

 

http://a.scpr.org/i/3e2e5653475051a07db73fd3122dd4ab/121730-full.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ні, просто все більше бездомних останнім часом

 

 

 

http://a.scpr.org/i/3e2e5653475051a07db73fd3122dd4ab/121730-full.jpg

 

а я так зрозумів, що через різкий наплив високооплачуваних айтішників у регіон підскочили ціни на житло, тому працівникам звичайних професій (пожежникам, вчителям тощо) житло стає просто не по кишені. Тож вони тупо від'їжджають.

А тему безхатченків взяли вже причепом.

Змінено користувачем Rost_I
Link to comment
Share on other sites

а я так зрозумів, що через різкий наплив високооплачуваних айтішників у регіон підскочили ціни на житло, тому працівникам звичайних професій (пожежникам, вчителям тощо) житло стає просто не по кишені. Тож вони просто від'їжджають.

А тему безхатченків просто взяли причепом.

 

Ну так це основний фактор чому так палаток побільшало останнім часом. Рентувати апартмент у нас зараз коштує 2500 на місяць. В Кремнієвій долині ще більше.....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...