Перейти до змісту

Острый эксперимент, або Сто дней


krunv

Recommended Posts

(с) gorky_look

https://gorky-look.livejournal.com/280332.html

 

...я умышленно не использовал штампы типа «воровка», «популистка», «клоун», «барыга». Просто показал, что невеститься приходят люди, которые всю жизнь доказывали то, что ни борща приготовить не могут, ни по хате прибраться, да и в постели бревно бревном — если только голова опять не болит. Но уж очень сильно хотят замуж.
 
В то же время — хуй ево знает. Зеленскому помогут воевать советники и генералы (воевала же как-то Маргарет Тэтчер с аргентинцами), Тимошенко сама искренне захочет стать Тэтчер, и ее государственные амбиции перевесят шкурные, а Гриценко отрастит усы как у Зиброва, и так крепко сядет хозяйственной жопой на «свое, родное», что из-под него канистру военной солярки нельзя будет вытащить
 
Все может быть.
 
Кроме острого эксперимента есть еще одно расхожее выражение - «сто дней». Пошло оно от Наполеона, сбежавшего с Эльбы и наводившего сто дней шухер по всей Европе. Сейчас этим термином обозначают срок, необходимый для кадровой реструктуризации власти при смене верхушки.
 
Главный первым делом меняет своих замов, те — своих, и так далее. Меняется вся структура управления, и на это уходит примерно три-четыре месяца. В это время на Западе не принято критиковать власть, поскольку она еще ничего не сделала, только в новом офие карандаши раскладывает (наш нарид, естественно, это не касается, «доллар по восемь» они будут требовать уже на следующий день после выборов).
 
В это время страна находится в состоянии административного паралича. Нет, ну не полного — что-то работает, крутится, шевелится, дворники подметают, хлеб завозят, маршрутки ходят. Но это уже инерция предыдущего правления. Человек, понимающий что в новом пасьянсе для него места нет, может просто подать в отставку среди бела дня, особо не заботясь о том, кто и когда его заменит.
Змінено користувачем krunv
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


особо не заботясь о том, кто и когда его заменит.

То  був  було  ще  не  найгірший  варіант,  хоч  ясна  річ  для  країни  "після  мене  хоч  потоп"  ну  ніяк.

Гіршим  варіантом  (а  можливо  такий  і  готується)  буде :  Любі  мої,  мені  не  дали,  я  йду,  але  передаю  вас  в  надійні  братерські  обійми.

Ой,  холєра  ясна,  як  то  пережити  ті  вибори. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

від виборів ніочго не залежить)))) зміна сраки на обертабуретці не змінить корупційної суті української "держави" і суспільства))))) манюпасам буде погано і ще гірше. і манюпаси того варті бо саме манюпаси обирають собі подібних і визнають владою. тому вся укрвлада всіх часів - незалежно до імен - винятково корупціонери запроданці казнокради мародери і брехуни

 

ну що, покричімо славня?))) гей нумо

 

Слава Україні! Корупціонерам Слава!

 

гей гей гей

Link to comment
Share on other sites

після виборів - хто б не переміг - урполіцаї і надалі будуть корупційною імітацією паліції - судді і прокурори і надалі торгувтаимуть вироками іменем України - армія як і зараз імітуватиме просираючи бюджети - і при прешому ж скачку - як і в 2014 - дремене хто куди - хто в тил хто до кацапів - і кацапів зупинятимуть все ті ж цивіли які підуть на фронт добрбатами і мобілізованими - держава імітація. а. і тепер і у нас як у "людей" є скрєпи. ТОМОС!

 

кумедія. посміхайтесь панове ))


ви масовка 

Link to comment
Share on other sites

що ви там не поділили? дєвку в унівєрі чи що що така заруба у вас))) ідіоти)))



Не ходи сюда больше. Мы не любим коррупционеров.
Лижи задницу своим коррупционерам в другом месте.

ну як це ив н елюбите корупціонерів))0 ви ж за них голосуєте визнаєте владою і гризетеьс на форумах - просто соромитесь . стісняшки утютю))

Link to comment
Share on other sites

крунв я не знаю хто ти може ти теж статистична в україні аномалія - некорупціонер небрехун противсіх -  таке теж ймовірно - але дуже мало)))


Шизофреник?

і знов уви шуро починаєте ліпити ярлики. що незручно серед невідомого - тре обовязково обмазати своїм лайном щоб було комфортно))))

Link to comment
Share on other sites

крунв я не знаю хто ти 

 

Но я -то теперь знаю, кто ты!

Ты любишь коррупционеров, не любишь украинцев и немного неадекватен в беседе.

Не люблю любителей коррепционеров. Ненавижу тех, кто не любит украинцев.. Фашисты - вон отсюда!

 

Змінено користувачем krunv
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так і не зрозумів, що той борзопісєц намагається озвучити. Щоб, тіпа Рошена на другий термін з його кодлом, бо інакше #путіннападьот  настане адміністративний параліч?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

той борзопісєц

 

Этот писатель пишет на коленках, немного в удалении от передовой. Пишет то, что сичтают фронтовики. Он сам фронтовик.

 

Имей уважение, писака.

А тут один ублюдок уже отметился в отношении к ветеранам.и фронтовикам. 

Поосторожнее в терминах. Идет?

Змінено користувачем krunv
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так і не зрозумів, що той борзопісєц намагається озвучити. Щоб, тіпа Рошена на другий термін з його кодлом, бо інакше #путіннападьот  настане адміністративний параліч?  :gigi:

ну а хто ж як не питро. тільки питро. ))))

 

хоча срака буде хоч так хоч інак. і почнеться все з традиційно післявиборчого кратного обвалу гривні))))

Link to comment
Share on other sites

Этот писатель пишет на коленках, немного в удалении от передовой. Пишет то, что сичтают фронтовики. Он сам фронтовик.

 

Имей уважение, писака.

 

Фронтовик у нас теперь индульгенция от всех грехов? И когда этот писака стал "фронтовиком"?

Link to comment
Share on other sites

Фронтовик у нас теперь индульгенция от всех грехов? И когда этот писака стал "фронтовиком"?

 

Когда добровольцем пошел на фронт и по мере сил работает на победу.

А ты чем отметился. Диван не продавил?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Этот писатель пишет на коленках, немного в удалении от передовой. Пишет то, что сичтают фронтовики. Он сам фронтовик.

 

Имей уважение, писака.

фронтовики))))імітатори-ждуни. освоєння бюджетів є а результатів - територілаьної ц ілісності немає. але мамчурі не воюють - це аксіома. якби не сша - то після дебальцівської "пиримоги " і підписаного в мінську капітулірен - хуйло б окупував весь лівий берех. поразками і котлами ворога не зупиняють. тож дякую сша що хуйломотороли не в києві.

 

"фронтовики" які проффесора такі і ффронтовики. які паліцаї аткі і фронтовики, які судді прокурори такі і фронтовики. чудес н ебуває. 

 

національна військова доктрина "ЗГИНУТЬ НАШІ ВОРІЖЕНЬКИ ЯК РОСА НА СОЦНЦІ"  А а ми тим часом зватимемось воїнами - перемагатимем в столовках і получать получик - а якщо що - арифметично прикинем а приймем рішення - як то зробили в криму. про арифметику мені самі "фронтовики" і говорили. зи.  на фупі)))

Фронтовик у нас теперь индульгенция от всех грехов? И когда этот писака стал "фронтовиком"?

у нас кожен прокурор фронтовик))) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Когда добровольцем пошел на фронт и по мере сил работает на победу.

А ты чем отметился. Диван не продавил?

ходить в столовк удармоїдствувать це не работать на победу. кожн аробота має результат. і оплачується цінується лише результат. як я кажу своїм на стройках - мені до пести як ти срарався - я плачу за результат

Link to comment
Share on other sites

Когда добровольцем пошел на фронт и по мере сил работает на победу.

А ты чем отметился. Диван не продавил?

 

Не еби мне мозги своими "фронтовиками". Гандзюк, кстати, тоже "фронтовики" кислотой облили

Link to comment
Share on other sites

 

 

Любі  мої,  мені  не  дали,  я  йду,  але  передаю  вас  в  надійні  братерські  обійми. Ой,  холєра  ясна,  як  то  пережити  ті  вибори
Співчуваю, тобі буде особливо важко, бо цього разу їй дадуть.  ;)
Link to comment
Share on other sites

на калчаковських фронтах)))) скоро "фронтовиків буде" більше ніж чисельність китайської армії)))) вже їх мільйони. перемог не було - зате фронтовиків прям мільйонами пре)))) любить українець пільги))))

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...