Перейти до змісту

Накину


coolzak

Recommended Posts

Нема  в  мене  таких  ні  рідних,  ні  знайомих,  щоб  десь  туалети  мили.  Сусіди  якийсь  час  жили  в  Ізраїлі  і  повернулися.  Живуть  з  сином  у  Львові,  дочка  в Празі - очевидно  вийшла  заміж.  Але  то  євреї.

Один  лише  син  куліжанки  виїхав  до  Німеччини  і  там  осів.  Дочка  повернулася.

Дехто  з  далеких  рідних  їздить  до  Чехії,  Польщі  на  тимчасові  роботи,  але  без  мрій  про  осідлість  там.

Мій  син  розійшовся  з  дівчиною (було  велике  кохання),  бо  вона  з  батьками  виїхала  до  Італії  і  тягнула  його  туди.  Він  на  це  не  погодився,  бо  не  хотів  там  стати  якимось  умовним  -миєм. 

Дає  собі  раду  тут.  Другий  син -  ні  в  яку.  Я  хотіла,  щоб  поїхав  по  науковій  програмі  до  Австрії -  і  він  і  його  дружина  категорично -  ні  і  все!

Ну , можливо, це інші крайнощі- така категоричність. Мені бачиться так, що люди схильні перебільшувати. Статистика дає більш повну картину- є такі, що перевозять сім'ї, але й є такі, що повертаються. І в принципі це нормально. Нехай кожний живе, де хоче. Коли Україна ввійде до ЄС, це буде нормою

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ці вибори це фактично вибори варіантів піз..ця

Вялотекучий

Повний

Глибокий

Швидкий етц

 я  за  варіант любого  пиздеця  олігархам  ахметову  порошенку  етц

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...