Перейти до змісту

ФУП був нормальним форумом лише тому що господарка ледача


Uki

Recommended Posts

Кому мало тутешнього форуму може зайти на http://tereveni.org

Є ще варіанти? Зробіть новий форум, ще кращій. Або запросіть користувачів сюди.

Змінено користувачем com
Link to comment
Share on other sites

Як тільки їй нічого стало робити та руки дотяглись до модераторства ...... Вигнала практично всих.... 

 

ненене... там не все так просто. она просто сдала форум какой то полит силе. Лещара явно играет против Порошенко, и форум подстроили под игру. Кацапы, или Зелень хызы... Может просто заказ ФСБ.

Link to comment
Share on other sites

ви так рекламуєте той фуп що мабуть і я там зареєструюсь.

 

Бо то аутентичний... Цей форум - лише одне з відгалужень.

Був колись давно ще maidan.org, теж багато цікавих людей тусувалось - але то було давно і неправда

Link to comment
Share on other sites

Бо то аутентичний... Цей форум - лише одне з відгалужень.

Був колись давно ще maidan.org, теж багато цікавих людей тусувалось - але то було давно і неправда

фп зараз - перед виборами - то є батлфілд між політботами та політстурбованими))) парад олігофренства та ницості)))) 

Link to comment
Share on other sites

фп зараз - перед виборами - то є батлфілд між політботами та політстурбованими))) парад олігофренства та ницості)))) 

 

Багато цікавих дописувачів пішло звідти, а деяких просто вигнали через те шо посміли критикувати роботу та позицію УП

Link to comment
Share on other sites

Багато цікавих дописувачів пішло звідти, а деяких просто вигнали через те шо посміли критикувати роботу та позицію УП

та не було там ніяких цікавих дописувачів. що цікаво можее дописати той хто голосує і підтримує українських політиків чиновників корупціонерів? в тому сенсу не більше ніж у вболівальниках футбольних клубів)))))

Link to comment
Share on other sites

Нет там свободной регистрации. Запускают по хз каким признакам) Даже поприкалываться - почитать уже не интересно, тем более узнать что-то новое
Link to comment
Share on other sites

Багато цікавих дописувачів пішло звідти, а деяких просто вигнали через те шо посміли критикувати роботу та позицію УП

там Крам --дно  з дна

 

ЦА --- дуже тупа, але вміє адміну підігравати 

зірка -- во :tu:

олдбой -- мерзотник з мерзотників

навіть дідус ще не пробив його дна

як і вся юлькашня  :bluet:

Link to comment
Share on other sites

Боже, яка ж ти гидота...

))) целительныца оленей, как оно без железной юбки фсбшной прытулы?

там Крам --дно з дна

 

ЦА --- дуже тупа, але вміє адміну підігравати

зірка -- во :tu:

олдбой -- мерзотник з мерзотників

навіть дідус ще не пробив його дна

як і вся юлькашня :bluet:

Та там полное ЛДНР. Скоро песни царю батюшке петь будут...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як тільки їй нічого стало робити та руки дотяглись до модераторства ...... Вигнала практично всих....

Тобі потрібно було б знати, що вона раніше, до того, як бичкі форум передала, також роками модерувала і чистила сама все... пам,ятаю, як тігра на цугундері колись вила, що притула її персонально в жопу послала, що та на мене стукала до нестями... так, і я Притулу дійсно поважаю... А ти, укі, дуже не по-джентельменськи вчинив.. п,яний піздьож розвів якийсь, образив,зачепив за живе..

Це не була поведінка достойного чоловіка

Link to comment
Share on other sites

Нормально, синяк вонючий ти

яка була класна перевірка від мене :tu:  :tu:  :tu:

бачиш, як ти мене читаєш :D

та не треба сердитись :shuffle:

не встигла я тут з"явитись, як ти вже і відповідь написала

 

іноді я доброї думки про тебе. але то є дуже -дуже рідко

 

мене просто дивує, коли попадаються твої коменти,

як можна жити в Європі і не розуміти цього

є завжди час на подальший розвиток

було б бажання

Link to comment
Share on other sites

так, і я Притулу дійсно поважаю... А ти, укі, дуже не по-джентельменськи вчинив.. п,яний піздьож розвів якийсь, образив,зачепив за живе..

Це не була поведінка достойного чоловіка

 

ЦА, мене дратувало те шо коїться з УП. Купа передруковок гуглоперекладених, обмаль досліджень, нічого серйозного гострого, такого шоб добряче збовтувало час від часу той мафіозно клановий гнійник української політики - те шо повинна робити четверта влада..... Ну не втримався та вирішив трохи спробувати вимусити задуматись ціною власного ФУПівського життя.... Не вийшло, бува.... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Тобі потрібно було б знати, що вона раніше, до того, як бичкі форум передала, також роками модерувала і чистила сама все... пам,ятаю, як тігра на цугундері колись вила, що притула її персонально в жопу послала, що та на мене стукала до нестями...

 

Я знаю, але вона це робила наскоками, дуже зрідка, там і інші модератори були. Банила під настрій або за відверту порнуху чи пропаганду насилля. Вона не вважала тоді ФУП чимось серйозним...... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

фуп - фсбшна площина для досліджень, хто пам'ятає що там творилось у лютому 2014, той давно це зрозумів.

 

тим цікавіше той факт що притула звинувачує порошенка у вбивстві шеремета...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...