Перейти до змісту

Ватани будуть твердо голосувати навіть за ЗЕлену жабу


Recommended Posts

Шпилька, вы знаете, чем ближе к выборам, тем быстрее вы теряете способность общаться в цивилизованом обществе.  Мне очень жаль видеть такую трансформацию. Первый минус с 14го года. Я не еврей, но ваши национальные набросы выглядят мерзковато.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шпилька, вы знаете, чем ближе к выборам, тем быстрее вы теряете способность общаться в цивилизованом обществе.  Мне очень жаль видеть такую трансформацию. Первый минус с 14го года. Я не еврей, но ваши национальные набросы выглядят мерзковато.

Я  писала  про  Шарія.  Він  не  один.  Чи  Ви  є  єврей  чи  ні -  немає  ніякого  значення. 

Те,  що  євреї  пхають  свого -  це  зовсім  не  дивно.  Я  напевно  б  так  само  вчинила.

Мені  навіть  прикро,  що  українці  не  такі.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вы уверены, что его пхают именно евреи и потому что евреи? Я уже понял, что трайбализм вам не чужд :)

Я,  Мокша,  не  з  племені.  Я  хочу  мати  свою  незалежну  державу і  як  тут  багато  вважає -  це  великий  гріх  і  відсутність  логіки. 

Щодо  Зеленського,  то  чомусь  думаю,  що  за  нього  проголосують  усі  євреї  України  і  ще  раз  кажу -  для  мене  то  не  дивно.

А  от  те,  що  за  нього  проголосують  недолугі  українці - то  мені  соромно.  Бо  він  не  просто  єврей,  він  ватний  єврей,  з  кацапського  середовища.

Гройсман - теж  єврей, але  я  до  нього  ставлюся  з  симпатією  і  навіть  з  довірою.

Я  ще б  розуміла,  якщо  б  Зеленський  щось  зробив  для  України,  багато  євреїв  відзначилися  при  різних  владах.  Той  же  Андреас  викликає  тільки  симпатію.  Але  Зеленський?  Котрий  до  українців  ставиться  як  до  вуйків,  а  ті  вуйки  за  нього  проголосують?  То  це  ідіотизм  вищого  пілотажу.

Так  що  я  не  те,  щоб  проти Зеленського  як  людини -  він  має  право  бути  таким  яким  хоче  і  я  його  таким  сприймаю.  Я  проти  своїх  хрунів.

 

І  на  завершення -  я  "виховувалася"  в  єврейській  родині.  Мама  моєї  куліжанки  багато  зробила  для  мого  формування.  Так  що  я  не  ксенофоб.  Але  мене  і  навчили  бути  пильною.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Почитайте, что такое трайбализм. Єто очень широкое понятие.

 

"ак  що  я  не  ксенофоб.  Але  мене  і  навчили  бути  пильною. :)"

Вы - прелестны. Без иронии

 

Когда-то была такая шутка: В жизни ненавижу две вещи: РАсизм и негров.

Link to comment
Share on other sites

Назва теми неправильна, за зілля будуть голосувати всі, хто ненавидить українців, по принципу "Україна без українців"

На  жаль  і  тернопільські  села  зробили  такий  вибір.  Хіба  би  в голові  прояснилося  до  31-го.

Link to comment
Share on other sites

Усі  євреї  активізувалися  і  пропихають  Зеленського.  Тут  їм  треба  признати -  вони  вірні  своїй  крові.

це не так

 

дивилась стріми

і там по селах молодь без мозку -- за зільонского

просто не хочуть думать

просто  (не люблю це словосполучення, але процитую)  ПО ПРИКОЛУ

 

це сумно, але так

не можу сказати. що більшість

але саме МОЛОДЬ

 

 

а ще у мене є така думка. що це все спеціально керується (не скажу ким)

щоб бачити реакцію народу

щоб знати як діяти саме на виборах

і пільнувати

 

ну, і всі рейтинги фальшиві

спецвброс. що зе очолує, або ю очолює

ФЕЙК

 

але, думаю, що це не так вже і пагано...

 

БО ГЕТЬМАН У НАС ХИТРИЙ, БО РОРЗУМНИЙ :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Шпилька, вы знаете, чем ближе к выборам, тем быстрее вы теряете способность общаться в цивилизованом обществе.  Мне очень жаль видеть такую трансформацию. Первый минус с 14го года. Я не еврей, но ваши национальные набросы выглядят мерзковато.

а ти нє тєряєш?

Link to comment
Share on other sites

Стараюсь не терять. Потому всегда говорю только то, что могу логично аргументировать или подтвердить фактами. Иногда шучу - тогда даю понять, что это шутка. Но когда собеседник оперирует эмоциями в стиле "а я так верю" и считает, что этого достаточно для железобетонной аргументации, то возникает ощущение потеряного времени.

К тому же Шпилька совершенно недвусмысленно и неоднократно демонстрирует свое стремление к Айдентити дискурсу, что делает ее похожей на наших крайне левых.

Link to comment
Share on other sites

Усі  євреї  активізувалися  і  пропихають  Зеленського.  Тут  їм  треба  признати -  вони  вірні  своїй  крові.

 

Гэта не так. Знайдзіце на Ю-Тубе канал "таки да, киевская хунта" і прагледзьце хаця б пару ролікаў.

Блогер - украінец, этнічны габрэй.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...