Перейти до змісту

шота мне Кличка уже и в мэры неохота


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Народ, а в чому мінуси конкретно Бондаренка? (ну окрім того, що в нього зовнішність гірша ніж в Оробець та Кричка) Бо за Кличка та Оробець не дуже хочу голосувати, схиляюсь віддати свій голос саме за Бондаренка.

Link to comment
Share on other sites

Главное, чтобы Бондаренко своих бандюганов не успел поназначать, а то процесс уже пошел

я сегодня обалдела, увидев во дворе рекламу Рюмшина, старого.п..аса, на киевраду

это ж одна команда - бондаренко, борисов (бегал от НУ к ПР, а сына в БЮТ засунул), мазепа,рюмшин и еще туева хуча выходцев из ленинградского райкома - райисполкома

Link to comment
Share on other sites

я сегодня обалдела, увидев во дворе рекламу Рюмшина, старого.п..аса, на киевраду

это ж одна команда - бондаренко, борисов (бегал от НУ к ПР, а сына в БЮТ засунул), мазепа,рюмшин и еще туева хуча выходцев из ленинградского райкома - райисполкома

 

 

той самий?   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Я все ж проголосую за Кличко, в расчете на то что у него будут толковые немецкие советники.

 

Но вот по поводу списков в Киевсовет... Перечитала все - обнять и плакать...

 

Мне вообще не нравится идея списочного голосования в местные советы - такой хрени нет практически нигде, и это логично. Местные депутаты должны иметь привязку к местной общине - а в списки напихивают шопопало.

Правда в нашем округе и несписочные кандидаты - обнять и плакать, сплошные пенсионеры и безработные...

Link to comment
Share on other sites

Народ, а в чому мінуси конкретно Бондаренка? (ну окрім того, що в нього зовнішність гірша ніж в Оробець та Кричка) Бо за Кличка та Оробець не дуже хочу голосувати, схиляюсь віддати свій голос саме за Бондаренка.

Він вже лям збиз-в, куди його далі пускати?

Link to comment
Share on other sites

Він вже лям збиз-в, куди його далі пускати?

Який лям? (серйозно, я не в темі)

Мені просто сподобалось, як зараз йде робота щодо повернення у власність громади Гостинного двору, будинку актора щось там іще. В усьому іншому комунальна влада зараз працює ніби нормально (не гірше, але поки і не краще минулої). А взагалі про Бондаренко я мало знаю, крім того, що він давно в темі міста (але при цьому ніколи не був "синяком").

Чому схиляюсь до Бондаренка? Бо інші 2 фаворита (Оробець та Кличко) мають нарікання до своєї політ. діяльності, але не мають такого комунального досвіду. Втім, якщо б Кличко йшов у парі з Омельченко, це додало б йому "балів" ІМХО

Link to comment
Share on other sites

Який лям? (серйозно, я не в темі)

Мені просто сподобалось, як зараз йде робота щодо повернення у власність громади Гостинного двору, будинку актора щось там іще. В усьому іншому комунальна влада зараз працює ніби нормально (не гірше, але поки і не краще минулої). А взагалі про Бондаренко я мало знаю, крім того, що він давно в темі міста (але при цьому ніколи не був "синяком").

Чому схиляюсь до Бондаренка? Бо інші 2 фаворита (Оробець та Кличко) мають нарікання до своєї політ. діяльності, але не мають такого комунального досвіду. Втім, якщо б Кличко йшов у парі з Омельченко, це додало б йому "балів" ІМХО

 

Ви вважаєте, що останнє призначення (головного одіозного метрополітенівця) було зроблено задарма? B-)

 

Прогнозую - Сан Санич буде радником Кличка...

Link to comment
Share on other sites

Ви вважаєте, що останнє призначення (головного одіозного метрополітенівця) було зроблено задарма? B-)

 

Прогнозую - Сан Санич буде радником Кличка...

 

Санич був непоганим господарником (ніколи не розумів, коли його призирливо називали "прораб", як на мене, для міста саме те).

 

Про Казюлькіна нічого не знаю, крім того, що внього призвіще якесь... :nose3:    дайте хоч лінк якийсь чи що (якщо писати довго)

Link to comment
Share on other sites

Прошу прощения у всех сторонников Кличка, но он облажался по полной!

Как боксер, то он лучший, но как политик - гавно!

Вместо того, чтобы поддержать в столь трудный момент правительство, он решил играть на трудностях этого времени!

Это выглядит подло и цинично, Кличко для меня, как политик, умер!

Link to comment
Share on other sites

Прошу прощения у всех сторонников Кличка, но он облажался по полной!

Как боксер, то он лучший, но как политик - гавно!

Вместо того, чтобы поддержать в столь трудный момент правительство, он решил играть на трудностях этого времени!

Это выглядит подло и цинично, Кличко для меня, как политик, умер!

а за кого голоснешь?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...