Перейти до змісту

Юля й реклама


Recommended Posts

Юля на прес-конференції сказала:
 

Виборча кампанія мусить бути принципово іншої якості", - заявила Тимошенко, зазначивши, що це пов’язано з агресією Росії та економічною ситуацією, що склалася в країні.

"Я пропоную всім, хто буде балотуватися - і я почну з себе - відмовитися від цієї зомбуючої, пустої, нікчемної реклами, яка розташована завжди на всіх виборах по біг-бордам, стовпам, по підворіттям, на каналах телебачення", - сказала вона.

"Сьогодні в такій пограбованій і приниженій країні, яка понесла такі жертви, всі ці біг-борди і рекламні ролики будуть виглядати просто як певний сюр, який буде принижувати гідність кожної людини", - вважає Тимошенко.

Вона запропонувала зробити дебати за стандартами європейських країн, або США.

"Я сподіваюся, що кандидати приймуть цю пропозицію. А якщо є зайві гроші для такої реклами, я думаю, було б правильно спрямувати це на  рахунок міністерства оборони і краще купити пару БТРів або танків і захистити нашу країну цими грошима, ніж використати це фактично на обман людей", - сказала Тимошенко

"Давайте перейдемо до дебатів. Я переконана, що якщо б ми зробили саме це коли на посаду президента балотувався Янукович, то Україна не мала би такої біди, такої корупції. Під час дебатів країна би побачила, що Янукович ніде не вчився", - додала вона.

"Я відмовляюся від цієї безтолкової реклами. Буду працювати у відкритому режимі з вами, з іншими претендентами доводячи свою позицію

 

Але сьогодні на каналі ICTV я бачив рекламний ролик Тимошенко з її особистою промовою. Чи справді Юля не дотрималася своєї обіцянки?

Link to comment
Share on other sites

Юля на прес-конференції сказала:

 

Але сьогодні на каналі ICTV я бачив рекламний ролик Тимошенко з її особистою промовою. Чи справді Юля не дотрималася своєї обіцянки?

ото ты такой удивленный?

а когда она их дотримувалась?

Link to comment
Share on other sites

спрямувати це на рахунок міністерства оборони і краще купити пару БТРів або танків і захистити нашу країну цими грошима, ніж використати це фактично на обман людей", - сказала Тимошенко

 

скока уже спрямувала? де почитать

Link to comment
Share on other sites

на дебати не йде опонент.

от вона і компенсує. ))

Але ж вона виступала там, де мали відбуватися дебати, тому незрозуміло, що вона цим хотіла компенсувати.

Link to comment
Share on other sites

Юльку вже ніхто не хоче 'дибати', непрезентабельна стала, несе щось хаотично.  :weep:   

))

давайте казати чесно. не може! а ні не хоче.

страх перед розумною жінкою... буває таке. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юля на прес-конференції сказала:

 

Але сьогодні на каналі ICTV я бачив рекламний ролик Тимошенко з її особистою промовою. Чи справді Юля не дотрималася своєї обіцянки?

Да и зомбуюча пуста реклама на бигбордах присутствует

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...