Перейти до змісту

Вибір Є! Скоцик Віталій - новий Президент України


Aj2019

Recommended Posts

Віталій Скоцик, новий, сучасний, цікавий, образований, мудрий, є надія на вибір нових обличу у нашій країні... треба дивитися, та не втрачати надію ...

 

k2SUS5d.jpg

 

Сайт кандидата у Президенти України https://vskotsyk.win/

Link to comment
Share on other sites

Книга "Як нам жити в епоху змін", доступна до завантаження всім бажаючим:

 

https://vskotsyk.win/wp-content/uploads/2019/01/%D0%AF%D0%BA-%D0%BD%D0%B0%D0%BC-%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%B2-%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%85%D1%83-%D0%B7%D0%BC%D1%96%D0%BD.pdf

Link to comment
Share on other sites

Ми хлопці з півдня народ простий... але дякую за зауваження, ніколи не заздрістно вчитися...

 


Віталій Скоцик, новий, сучасний, цікавий, образований,
[/quote

По  українськи -  освічений. 

Не  знали? :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Ми хлопці з півдня народ простий... але дякую за зауваження, ніколи не заздрістно вчитися...

От  і  добре. 

Колись  чула  розмову  зі  Скоциком  по  ТБ. Мені  сподобався.  Орієнтувався у  всіх  питаннях  і  на  все  грамотно  відповідав. Як  тільки  зарисувався,  то  відразу  Юлька  до  нього  підбивалася.  Не  вийшов  контакт. 

 

А  що  у  нього  з  партією?  Ви  в  курсі?  Хто  прав,  а  хто  вінават?

Link to comment
Share on other sites

Вообще то всех кандидатов нужно внимательно изучить, так как должен быть приемник, ведь по закону можно лишь два раза подряд избираться, если я не ошибаюсь. А человек, которому можно доверить страну должен себя уже сейчас проявить, чтобы была нормальная, последовательная программа, чтобы за пол года до выборов не было разброда типа Тимошенко или Зеленский. Готовить своего человека, вицепризидента, хотя такая должность у нас пока не существует, но время то на это я надеюсь ещё будет, чтобы было как в Белом доме, например. Всем тогда будет спокойней и уверенность в будущем так же важна, когда действующий президент будет иметь помощника, соратника.
Link to comment
Share on other sites

«Виталий Скоцик догнал Игоря Смешко и почти догнал Александра Вилкула. У Вилкула - 3,1%, а у Смешко и Скоцика - по 2,5% голосов. Это дает основания полагать, что кандидаты, которые ведут активную избирательную кампанию, могут рассчитывать на увеличение своей узнаваемости и доли сторонников среди избирателей. Для них это важно, поскольку они рассчитывают на успех в выборах в Верховную Раду Украины в октябре этого года. Тот же Виталий Скоцик, несмотря на то, что перестал быть лидером Аграрной партии и пошел на президентские выборы самовыдвиженцем, смог заметно нарастить свой рейтинг. Вероятно, это стало результатом правильно выбранной избирательной стратегии и активной личного присутствия на страницах центральных и местных газет и на теле- и радиоканалах, где он, в частности, публично полемизировал с Балашовым, Данилюком, Шевченко и другими кандидатами. Для многих избирателей Виталий Скоцик является «новым лицом» в украинской политике, а потому привлекает их внимание и своей личностью, и предвыборной программой. Также похоже, что ему удалось показать себя еще и эффективным коммуникатором с западными партнерами: в Украине многим стало известно о его успешные дебаты в Европарламенте и интервью зарубежным СМИ », - подчеркнул политический консультант...

 

https://apostrophe.ua/news/society/2019-03-15/lidiruet-zelenskiy-a-skotsik-dognal-smeshko-dannyie-svejego-sotsoprosa-o-vyiborah-prezidenta/157205?fbclid=IwAR3zlnyoPI16fLhD9w8gAj23l5a_o52rM9LwkaCGi2xN4ikrL-3IXqyFk7Q

Link to comment
Share on other sites

Вообще то всех кандидатов нужно внимательно изучить, так как должен быть приемник, ведь по закону можно лишь два раза подряд избираться, если я не ошибаюсь. А человек, которому можно доверить страну должен себя уже сейчас проявить, чтобы была нормальная, последовательная программа, чтобы за пол года до выборов не было разброда типа Тимошенко или Зеленский. Готовить своего человека, вицепризидента, хотя такая должность у нас пока не существует, но время то на это я надеюсь ещё будет, чтобы было как в Белом доме, например. Всем тогда будет спокойней и уверенность в будущем так же важна, когда действующий президент будет иметь помощника, соратника.

Это как Путин с Медведевым?
Link to comment
Share on other sites

Вообще то всех кандидатов нужно внимательно изучить, так как должен быть приемник, ведь по закону можно лишь два раза подряд избираться, если я не ошибаюсь. А человек, которому можно доверить страну должен себя уже сейчас проявить, чтобы была нормальная, последовательная программа, чтобы за пол года до выборов не было разброда типа Тимошенко или Зеленский. Готовить своего человека, вицепризидента, хотя такая должность у нас пока не существует, но время то на это я надеюсь ещё будет, чтобы было как в Белом доме, например. Всем тогда будет спокойней и уверенность в будущем так же важна, когда действующий президент будет иметь помощника, соратника.

Це  непоганий  варіант. 

Таких  віце  могло  б  бути  зо  три,  які  за  5  років  мали  б  себе  показати  в  роботі,  вивчити роботу  преза  і  з  них  вибирати.

Щоб  не  з являлися  ні  сіло,  ні  впало  випадкові  люди,  яким  просто  заманулося  на  табуретку.

 

Щодо  Скоцика,  то  він  вів  свою  аграрну  партію  у  ВР,  але  перед  виборами  щось  не  поділили.

Наскільки  Скоцик  "чистий",  я  не  знаю,  але  за  іншими  параметрами  то  серйозний  кандидат.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

     "Коли я дивлюсь на деяких кандидатів у Президенти, то хочеться їх запитати: де ви були після 2014-го?

     Де ваші політичні сили, щоб будувати державу? Де ваш досвід, щоб прийти і все налаштувати в масштабах країни?

     Справа в тому, що в нас нема права на розкачування, ми не можемо обрати тих, хто зробить трішки ліпше або не гірше. Щомісяця країна втрачає 100 тисяч громадян працездатного віку, які втікають у пошуках кращої долі. Без швидких і якісних змін ми не наздоженемо Польщу. Там, нагадаю, мінімальна зарплата вже на рівні 16 тисяч гривень, а в нас – учетверо нижча. Якщо ми швидко не створимо умов для українців на рідній землі, то й країни не буде." (с) Віталій Скоцик

 

https://vskotsyk.win/lyudu-hochut-zmin-i-ne-treba-boyatusya-ih-robutu/

Link to comment
Share on other sites

Сама велика сила, котра може насичувати наснагою політика-це люди і земля. З 2014,коли я занурився в політичну роботу, я ні разу і ніколи не розчарувався в звичайних українських людях! Я постійно відчував і відчуваю силу нашої землі. 

 

%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81%D1%

 

https://vskotsyk.win/vskotsyk-kirovograd/

Link to comment
Share on other sites

"Вірю, що всі зрозуміли про важливість виборів наступної неділі та роль голосу кожної окремої людини, а вибір є!" (с) Віталій Скоцик

 

 

54730747_483222705547268_365208821594849

 

https://vskotsyk.win/donbass-23/

Змінено користувачем Aj2019
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...