Перейти до змісту

20.45 Оглядини!


Гість shpylka

Recommended Posts

Кошкіна  добре  загострює  увагу  на  відносинах  з  Рашкою.  Влітку  планується  роздача  російських  паспортів  і  не  виключений  ввід  військ. 

А  дітлахи  оцифровуванням  країни  тішаться.

Мартиненко  -  їм  ще  треба  вчитися  і  вчитися.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Тут  ще  заробітчани  повинні приготуватися.  Проговорився,  що   5%  з  них  буде  лупити.  А  вони,  кажуть,  їдуть  додому  зв  нього  голосувати.  А  от  з  алігархами  домовиться,  коли  теж  відкрешуть,  правда  більше,  ніж  5%. 

Для  них  будуть  правіла  ігри.  Будуть  наживатися,  але  за  правилами.

Щось  мені  здається,  що  вони  завжди  виробляли  ситуативні правила.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Тут  ще  заробітчани  повинні приготуватися.

Це було тимчасово явище. В 2014 багато виїхало, почали надсилати гроші, купувати житло. Мої знайомі купили у Тернополі люксову хату на котловані за 100к, зараз роблять ремонт. Я їм казав що це ідіотизм, але не слухали. Впевнений, що зараз українці будуть масово валити і осідати у Польщі.

Link to comment
Share on other sites

Це було тимчасово явище. В 2014 багато виїхало, почали надсилати гроші, купувати житло. Мої знайомі купили у Тернополі люксову хату на котловані за 100к, зараз роблять ремонт. Я їм казав що це ідіотизм, але не слухали. Впевнений, що зараз українці будуть масово валити і осідати у Польщі.

 

https://www.theguardian.com/world/2019/apr/18/whole-generation-has-gone-ukrainian-seek-better-life-poland-elect-president

 

A whole generation has gone': Ukrainians seek a better life in Poland
Link to comment
Share on other sites

Це було тимчасово явище. В 2014 багато виїхало, почали надсилати гроші, купувати житло. Мої знайомі купили у Тернополі люксову хату на котловані за 100к, зараз роблять ремонт. Я їм казав що це ідіотизм, але не слухали. Впевнений, що зараз українці будуть масово валити і осідати у Польщі.

До  Вісли  можуть  селитися.  То наша земля. :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А мне понравилось, живые лица да и говорят в принципе то о чём я част о думаю сам, диджитализация, либерализация, развитие приватного сектора в среднем образовании, госзаказы и стипендии умным ребятам, понятно, что за 4 минуты человек ничего сказать толком не сможет, но почему то такой был формат, в общем принципиальная разница с петрушками, это как земля и небо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хозя, ти ж прожжонний бізнесмен

хіба можна вірити пустопорожнім словам?

 

деякі з команди, можливо, поки дійсно вірять в те, шо кажуть

але хіба цього досить?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хозя, ти ж прожжонний бізнесмен хіба можна вірити пустопорожнім словам?   деякі з команди, можливо, поки дійсно вірять в те, шо кажуть але хіба цього досить?

 

Так альтернативы всё равно нет.....

Link to comment
Share on other sites

Цирк  почався.

Спочатку  о  20.45  звмысть  обыцяного  Права  на  екрані  були  Жидвов  і  Кошовий,  які  стібалися  над  Порошенком.

 

Почалося,  нарешті.  Зеленський  далі  в  ролі  блазня,  а  про  все  розповідає  каманда.  Зеленський  махає  головою.

саме тому я вимкнув

Зараз дивлюсь в онлайні

Враження таке- програма повністю збігається з Порохом, при цьому критикується "папєрєднік"

Данилюка ставлять на МЗС, щоб випрошував кредити МВФ

Багато що в програмі вимагає великих грошей, які частково вже є завдяки Пороху та Яценюку. А на дещо прийдеться просити у західних партнерів

Деякі пункти суперечать один одному

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...