Перейти до змісту

мені вже все ясно із Зеленським


S.Brant

Recommended Posts

отже, навіть простий перегляд цієї гілки показує, що ні Зеля, ні його команда, ні його "партія" не зможуть бути лідерами нації й держави. Бо тут роботи стільки, що її зможуть виконувати лише професіонали, за умов, що їм не будуть мішати. А Зеля з усіх сил буде танцювати біля них з бубном, щоб усі думали, що без нього - ніяк.... І дуже сильно відволікати цих профі та заважати їм своїми дурницями

 

З тією ж медичною реформою- ну не можемо ми зараз перейти на страхову медицину, як обіцяв шоу-мен з команди Зе! Комаровський, за рахунок податків з роботодавців і працівників. Бо немає таких зарплат як у Німеччині. Залишати, як раніше, на фінансуванні з державного бюджету- теж не можемо. А що можемо? А як у Польщі- по частинах. Частину з державного бюджету, частинку з регіонального, частину - з роботодавця і частину- з найманого працівника ...

І при такій гібридності потрібна така, як Супрун, що зможе собі дати раду з таким розмаїттям варіантів. Бо вона хоча б не корупціонерка. А Зеля все к херам відправить, він тут безсилий                                        

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

 

 

простий перегляд цієї гілки

 

 

Не смішить мої капці. Я не бачив корупції серед друзів Пороха. Та я й друзів Пороха не бачив. І самого Пороха в живу. Натомість я бачу корупцію скрізь навколо себе. Як писав Гоголь: "А навколо самі харі, харі, харі..." . Серед так званих простих людей. Тут- скільки завгодно. Там, нагорі- ніколи. Та мене там і немає, я тут, внизу. Але у мене є логіка. І логіка каже мені- ні друзям Пороха, ні самому Пороху корупція непотрібна. Вони і без неї непогано живуть. У них немає в цьому жодної потреби. Бо вони - успішні.
:lol2:  :tu:
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...