Перейти до змісту

ну що, ольгинські, дострибались зі своєю пропагандою проти "ковбасників"?


S.Brant

Recommended Posts

Причем обязательств выйти из украинского гражданства в случае получения другого гражднаства нет. Т.е. я не обязан подавать заявление о выходе если я получил второе гражданство. И суд может рассмотреть дело о лишении гражданства только на основании заявления которое х.з. кто будет подавать по большому счету. От такая загогулина.
Link to comment
Share on other sites

Украина рассматривает уехавших как своих граждан независимо от просроченности паспорта и других гражданств. До тех пор пока не получит заявление о выходе из гражданства или до решения суда о лишении гражданства. Причем кажется в любом случае должен быть указан Президента. Заявление пишется собственноручно, а решение суда должно основываться на указанных в выдержке из закона выше условиях прекращения. А до тех пор государство считает тебя своим гражданином и с точки зрения применения закона государству все равно получил ли ты чужое гражданство или нет. Я прояснял этот момент перед отъездом.

Все это так из за несовершенства законодательства.

Если сейчас на законодательном уровне разрешат двойное гражданство то выехавших из Украины граждан пускать в Украину будут только по украинскому паспорту.

Если у вас этот паспорт просрочен то пройдёте через геморрой что бы его возобновить

Link to comment
Share on other sites

Уже геморрой. Весьма пристрастный причем:( Имеется просроченый паспорт. Попоболь усилена отсутствием фотографии на 45лет во внутреннем и необходимостью делать биометрический паспорт. Вобщем, все сексуальные пытки в одном флаконе.

Link to comment
Share on other sites

Ну мой паспорт просрочился ещё в 1998 году.

Я пошёл в консульство, говорю так как и так, паспорт заканчивается.

Вице консул говорит «Так ми продовжимо його»

Я говорю - так я через пару месяцев канадское гражданство получу.

Вице консул - А ви нікому не кажіть :D

 

Так я и остался без украинского паспорта :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я говорю - так я через пару месяцев канадское гражданство получу. Вице консул - А ви нікому не кажіть

Так тоді  фактично Україна визнає подвійне громадлянство, якщо автоматично не позбавляє свого при наявності чужого.

То треба випрявляти цю недоречність.

Бо всі. хто матиме по пуйловському указу паспорти парашки так і залишаться громадянами України. А нафіг державі такий головняк?  

Link to comment
Share on other sites

Поток сознания? В чем нарушение закона то? Или кроме как пускать пузыри носом ничего не получается?

дуркуєш, кацапе? 

Порушення закону полягало в самому факті подвійного громадянства. З того, що в законі не записаний механізм його виявлення, у тому разі, коли не надходила заява від самої людини, що вона вже стала громадянином іншої держави, не витікає, що закон про громадянство не є порушеним. Оскільки жодної проблеми в цьому порушенні ні для кого немає. За необхідності просто не відкриють дільниць на території країни-агресора, де повно людей з подвійним громадянством цієї країни та України.

Так що член з пальцем, кацапе, плутаєш ти. Коли змішуєш в одну купу механізм застосування Закону з духом самого Закону. Наводячи тінь на плетінь. Хоча й навіть таким їжакам, як кацапомовні, мало бути зрозумілим, що хоча б з моральної точки зору люди з подвійним громадянством України й іншої країни є порушниками цього закону, як в цілому, так і в окремих пунктах, де стверджується, що Україна не визнає ( на теперішній момент) подвійного громадянства й що люди, які, навпаки, хочуть одержати українське громадянство, мають відмовитись попередньо від іншого громадянства

 

Звісно, що окремо взятих індивідів, як ти, в кого немає жодних явно виражених ознак людської совісті, це не колихає- вони будуть указувати на конкретну букву закону, мовляв, закон не передбачає позбавлення українського громадянства в разі надбання іншого та й взагалі жодного покарання за факт подвійного громадянства, якщо хтось його виявить, чому було досить прикладів з життя багатих людей і високопосадовців. Але ж не всі такі. Хтось може переживати з цього приводу, а хтось втягувати голову в плечі на окрики ольгинців про ковбасу та й про те, що "ковбасники" не мають жодного права навіть на те, щоб мати власну думку про події в Україні. Тому такий закон потрібний

Особливо в зворотньому напрямку- набуття українського громадянства за наявності громадянства дружньої країни

Link to comment
Share on other sites

Так тоді  фактично Україна визнає подвійне громадлянство, якщо автоматично не позбавляє свого при наявності чужого.

То треба випрявляти цю недоречність.

Бо всі. хто матиме по пуйловському указу паспорти парашки так і залишаться громадянами України. А нафіг державі такий головняк?  

Випередили. Мені тут Папа Карлос за якимось хером вирішив нотацію прочитати. Мовляв, ніхто нічого не порушує. Наче це мене особисто колихає

Link to comment
Share on other sites

Ну мой паспорт просрочился ещё в 1998 году.

Я пошёл в консульство, говорю так как и так, паспорт заканчивается.

Вице консул говорит «Так ми продовжимо його»

Я говорю - так я через пару месяцев канадское гражданство получу.

Вице консул - А ви нікому не кажіть :D

 

Так я и остался без украинского паспорта :(

саме про це я й писав Папі Карлос. Що люди бувають різні, є  й такі, які мають інше уявлення про совість , ніж у нього

Link to comment
Share on other sites

Боже, сколько мусора в голове. Читайте законы, а не придумывайте свои ибо жить в выдуманном мире конечно можно, но порой больно. Вас жизнь будет неприятно удивлять.

А учитывая манеру подачи мысли, я делаю вывод что вы просто невоспитанное хамло которое стоит на уровне среднестатистического жителя славного города Чита или Омск. Ближе к европейской части вы врядли дотягиваете.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

саме про це я й писав Папі Карлос. Що люди бувають різні, є й такі, які мають інше уявлення про совість , ніж у нього

Читайте перед тем что пишите и научитесь строить логические цепочки хотя бы на уровне пятого класса. Вы заявили что колбасники нарушают закон, а конкретно в чем нарушение за которое можно привлечь к ответственности фантазии предъявить не хватает. Начните с букваря.

Link to comment
Share on other sites

Так тоді фактично Україна визнає подвійне громадлянство, якщо автоматично не позбавляє свого при наявності чужого.

То треба випрявляти цю недоречність.

Бо всі. хто матиме по пуйловському указу паспорти парашки так і залишаться громадянами України. А нафіг державі такий головняк?

Не совсем. Украина признает ТОЛЬКО украинское гражданство. Остальные с точки зрения законодательства как бы не существуют. Государство ИМЕЕТ ПРАВО прекратить гражданство гражданина на основании определенных пунктов. Имеет право, но не обязано. И органа который бы всё это должен был бы отслеживать нет. Просто оно никому не надо. У нас единственный запрет явный на двойное гражданство только для госслужащих если не ошибаюсь. Вот там есть четкий запрет. Но это не касается всех граждан, а только определенной категории лиц.

Link to comment
Share on other sites

Уже геморрой. Весьма пристрастный причем:( Имеется просроченый паспорт. Попоболь усилена отсутствием фотографии на 45лет во внутреннем и необходимостью делать биометрический паспорт. Вобщем, все сексуальные пытки в одном флаконе.

Во внутренний ещё можно вклеить фотку без особого геморроя, только штраф придется заплатить. Если паспорт украдут, то штраф платить не надо, но придется получать биометрический.
Link to comment
Share on other sites

та хай і з майбутнього. Ви погано знаєте, як працює бюрократія. Якщо вони щось вирішили, це виконується незалежно від того, хто Президент чи яка ВР

А яку посаду в цій йерархії держбюрократії займаєш ти особисто? Якщо виставляєш себе спецом по бюрократії...

Link to comment
Share on other sites

Во внутренний ещё можно вклеить фотку без особого геморроя, только штраф придется заплатить. Если паспорт украдут, то штраф платить не надо, но придется получать биометрический.

Уже нет. ПОслали делать биометрический. Сказали что ничто никуда вклеивать не будут

Link to comment
Share on other sites

жодного сенсу немає

Президентські вибори вже програні, парламентські все одне будуть виграні

Стисняюся спросить этта Лирнегт опять таксёров опрашивал?   Прошлый прогноз каг-то не смльно сросся... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Украина рассматривает уехавших как своих граждан независимо от просроченности паспорта и других гражданств. До тех пор пока не получит заявление о выходе из гражданства или до решения суда о лишении гражданства. Причем кажется в любом случае должен быть указан Президента. Заявление пишется собственноручно, а решение суда должно основываться на указанных в выдержке из закона выше условиях прекращения. А до тех пор государство считает тебя своим гражданином и с точки зрения применения закона государству все равно получил ли ты чужое гражданство или нет. Я прояснял этот момент перед отъездом.

з цим і наступним ніхто не сперечається

Мова йшла про ситуацію, коли людина, як то СлавРедько, не хоче мати жодних сумнівів у легальності своїх двох громадянств із точку зору законодавства обох країн. Чисто процедурна відповідь- а Ви нікому не кажіть,- може його не влаштовувати

 

І ще один плюс- зворотній процес. Навіть про Катерину Ющенко казали, що вона у роздумах- відмовлятись від громадянства США чи ні. Приблизно така ж ситуація була з Яресько. Тільки в неї це виглядало трагікомічніше - вона могла відмовитись від громадянства США перед тим, як її прокотили у ВР. Не  зважаючи на те, скільки вона зробила для України.

 

А де брати резерви, якщо знадобиться, у випадку повномасштабної агресії РФ проти України? Навіть якби наші військові були надійні ( а голосування по Порошенко-Зеленському каже про те, що майже половина ЗСУ, особливо тут, у тилу - це друге кримське угрупування з досить розмитими, в кращому випадку, орієнтирами, хто є найбільш імовірним противником України та чи є РФ агресором проти України,- а ті, хто навіть так вважає, мають у собі значну частину зрадофілів, які служать там лише через зарплату й не факт, що будуть виконувати накази, якщо вважатимуть, що йдуть на смерть- як це було в ДАП, коли Муженко не міг знайти хоча б один танк і МТ-ЛБ, щоб в останній момент забрати захисників ДАП- танкісти відмовлялись виконувати наказ, надаючи перевагу звільненню з рядів ЗСУ), все одне б у випадку мобілізації в РФ їх не вистачить і прийдеться брати добровольців з інших країн, переважно англомовних чи таких, хто служив у контингентах НАТО та ООН і розуміє англійську. Для цього мають бути якісь юридичні підстави. Подвійне громадянство України та країни народження такого вояка може бути такою

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

І останній плюс- це не зайве "прости-прощай" в бік РФ, коли те, чого вона добивалась від України для себе, дістанеться Заходу цілком добровільно без щонайменших його, Заходу, вимог і умов

Link to comment
Share on other sites

Стисняюся спросить этта Лирнегт опять таксёров опрашивал?   Прошлый прогноз каг-то не смльно сросся... :shuffle:

я не Лірник

За Порохом залишились Львівщина. В решті решт, 25% - це досить багато, як для виборів до ВРУ. Минулого разу переможцем став НФ з результатом 23%. 

В той же час 73% Зеленського- це ще голоси за Бойка, Вілкула, Тимошенко, Ляшка ... Значна частина цього електорату буде голосувати за власні партії 

Додайте сюди ще ту частку розчарованих у Зеленському, які вже будуть на момент виборів до ВР

А також настрої значної частини киян, галичан ( крім львівських, звісно- ті вже враховані ) , волинян, подолян  ( Вінницька плюс Хмельницька)... 

Link to comment
Share on other sites

я не Лірник

За Порохом залишились Львівщина. В решті решт, 25% - це досить багато, як для виборів до ВРУ. Минулого разу переможцем став НФ з результатом 23%.

В той же час 73% Зеленського- це ще голоси за Бойка, Вілкула, Тимошенко, Ляшка ... Значна частина цього електорату буде голосувати за власні партії

Додайте сюди ще ту частку розчарованих у Зеленському, які вже будуть на момент виборів до ВР

А також настрої значної частини киян, галичан ( крім львівських, звісно- ті вже враховані ) , волинян, подолян ( Вінницька плюс Хмельницька)...

А с какого это такого высокого айкью, мы голоса Зеленского раскладывание на атомы, а Рошена нет? Подскажу высокоителлектуалам, если уж хотелось взять чистые голоса, то они есть в первом туре. Их не надо придумывать. Извините, что мы низкоителлектуальные, вам академикам подсказываем.
Link to comment
Share on other sites

А яку посаду в цій йерархії держбюрократії займаєш ти особисто? Якщо виставляєш себе спецом по бюрократії...

ти - ідіот

Що з тобою розмовляти

Можна не бути бюрократом- але мати досвід роботи в бюджетних організаціях, на кшталт системи освіти чи охорони здоров'я. Або бути споживачем таких послуг, що надаються державними інституціями

Link to comment
Share on other sites

А с какого это такого высокого айкью, мы голоса Зеленского раскладывание на атомы, а Рошена нет? Подскажу высокоителлектуалам, если уж хотелось взять чистые голоса, то они есть в первом туре. Их не надо придумывать. Извините, что мы низкоителлектуальные, вам академикам подсказываем.

тобто коли ви переможні прогнози робили, ви перекидували голоси Тимошенко, Ляшко, Бойко й Вілкула до Зеленського й кричали, що до Петі ніхто не перейде ( іноді- майже ніхто ), ну хіба що трохи Гриценко й Смішка... Тож із них і почнемо

Чи є шанси у Гриця й Смішка попасти на чолі своїх партій до ВР? Жодних. І виборець Гриценка, і виборець Смешка є , як правило, досить розвинутими в інтелектуальному відношенні, щоб це розуміти. Виборець Гриценка- це переважно читачі Дзеркала Тижня, який читає переважно інтелігенція як ліберальна, так і патріотична. Навряд чи та частина, що проголосувала за Пороха, перейде від нього назад до Гриценка, знаючи, скільки вже разів він провалював виборчу компанії до ВР ( жодного разу не пройшов на чолі політсили, яку очолював... маючи на початку високі рейтинги)

Виборець Смешка , скоріше за все, має ті ж ознаки. З більшим креном в бік інтелектуальності, ніж ліберальності в політичному сенсі. Тож теж в стані аналізувати рейтинги партій в процесі виборчої компанії й зробити правильні висновки, якщо буде видно, що ця політсила не проходить до ВР.

Крім того, треба врахувати, що людям, які голосували за Пороха, може не сподобатись кампанія, розв'язана раша-ботами із закликами до "знищення порохоботів" у фізичному сенсі. Це реально озлоблює з усіма невтішними для заєботів наслідками

Link to comment
Share on other sites

коли вам вигідно кричати, що до Пороха ніхто не перейде- ви так і робите. Коли вам вигідно кричати, що до Петра перейшло купа не його електорату- ви знову кричите те, що вам вигідно, не переймаючись, що перше суперечить другому

Link to comment
Share on other sites

Высокоителлектуалам господам так тяжело догадаться, что прогнозы второго тура с перетекание голосов и прогнозы выборов в ВР, это разные прогнозы и разные принципы? Во втором случае никто никуда не перетекает. Все же советую высокоителлектуалам посмотреть результаты первого тура. Там нет никаких 75/30 и близко. И много голосов за тн непроходных кандидатов. Так-что о большинстве в ВР и не мечтаете. Заготавливайте глечики и разводить пчел.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...