Перейти до змісту

Нарешті гривня зміцнить свої позиції!


Гість Хома

Recommended Posts

Я одного  не понимаю...Поочему над людьми изьевались столько лет с этой пятихаткой???

Он в Чехии курс кроны к баксу давно под 30 и уже фиг знает сколько лет есть  купюры 1000, 2000 и .5000....

Link to comment
Share on other sites

Бугага. Європідари хай прибирають. В мене по цілій ячейці в тисячефранкових купюрах в кількох банках. Швейцарія то безумовно країна ненормальна   :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Фома , еси тебе нравится , шо державаа нишпорить тобі по кишенях - то твоя особиста справа.

Мрія ескобара - бугага. Є люди в світі, які бабло хороше не тіки на наркоті заробляють.

Швейцарці на різдво дарують близьким бабло. 1000 франкова купюра - один з найпопулярніших подарунків.

До того ж вартість 1000 франкової банкноти зазвичай вище номіналу десь на 50-80 франків. Це нарівні із золотом, цінними бумагами один з найпопулярнішіх засобів збереження активів.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Мрія ескобара - бугага. Є люди в світі, які бабло хороше не тіки на наркоті заробляють.

Так хай кладуть на рахунок, якщо бабло чесно зароблене, чого боятись? І не треба їхати у жопу щоб зняти з рахунку.

Link to comment
Share on other sites

Так хай кладуть на рахунок, якщо бабло чесно зароблене, чого боятись? І не треба їхати у жопу щоб зняти з рахунку.

Ти таки дремучий чи придурюєсся?  :fp1:

Вірогідність чесно заробити мільйон за все життя в пересічного 10%. Вірогідність заробити чесно 10 мульйонів в будь кого наближається до нуля... Нечесно - не означає сперти чи когось завалити. В більшості випадків - це  банальна так звана податкова оптимізація  :D  Надто багато хоче сьогодні даржава аби забезпечити своє іноді нікому не порібне існування.

Link to comment
Share on other sites

В ячейках зазвичай зберігають активи на чорний день або для фінансування як зараз прийнято говорити "чутливих фінансових операцій"  :weep:  Бабло на поточних рахунках само собою є у всіх.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

В Британії макс 50. І в більшості місць купюру в 50 не приймуть, максимум - 20. В Єврогеїв макс 500, що є повний маразм, а 1000 франків це взагалі мрія Ескобара.

Ну так 50 мятых фунтов стоят больше чем 1000 гривен.

Хотя я забыл что ты в пропорциях не силён... :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Ну так 50 мятых фунтов стоят больше чем 1000 гривен.

Хотя я забыл что ты в пропорциях не силён...

 

50 фунтів це десь 5 годин роботи некваліфікованого жопомия. Жопомий в Києві отримує 400 грн / годину? Як у тебе з пропорціями? Може до Олексія Федоровича на курс?
Link to comment
Share on other sites

Іпать ту Люсю, який ти нудний. Як тебе тіки жінка терпить :fp1:

Ми з дружиною миємо жопи нон стоп у білу. Тому варіанти з чорним кешем нам не цікаві. І я дуже не люблю хитросраких що сидять у кеші.

Link to comment
Share on other sites

Ми з дружиною миємо жопи нон стоп у білу. Тому варіанти з чорним кешем нам не цікаві. І я дуже не люблю хитросраких що сидять у кеші.

 Та я бачу...пролєтарская нєнавість прямо  :weep:

Ось остоєбенить якость жінці все життя на срану іпотеку пахати, знайде вона собі хитросракого без матеріальних проблем от підеш тоді в гайд парк червоним прапором разом з "правильними" вимахувати  :D

Link to comment
Share on other sites

50 фунтів це десь 5 годин роботи некваліфікованого жопомия. Жопомий в Києві отримує 400 грн / годину? Як у тебе з пропорціями? Може до Олексія Федоровича на курс?

О, ты сатри, наш математически альтернативно одаренный вспомнил про зарплату жопомыя в Украине.

Но когда речь шла об уплате налогов то все напирал на заплаченные им у фунтах.

 

Жопа между двумя табуретками не проваливается? Удобно сидеть? Или она как у твоего кумира Пётра двойного размеру :gigi:

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Silentio, та не такий злодій, факт

 А хто каже шо ти злодій? Ти типовий тєрпіла. Якого держава єбе щодня, причому єбе з особливим цинізмом, а він їй тіки дякує  :fp1: і ше розказує іншим як тре правильно приймати....

Link to comment
Share on other sites

О, ты сатри, наш математически альтернативно одаренный вспомнил про зарплату жопомыя в Украине.

Но когда речь шла об уплате налогов то все напирал на заплаченные им у фунтах.

Жопа между двумя табуретками не проваливается? Удобно сидеть? Или она как у твоего кумира Пётра двойного размеру :gigi:

До чого тут податки, пан Слав? В ЮК хай пересічний отримає 1.5к,це 30 папірців. В Україні добре якщо 5к - це 5 папірців. 30 на 5 поділимо без калькулятора?
Link to comment
Share on other sites

А хто каже шо ти злодій? Ти типовий тєрпіла. Якого держава єбе щодня, причому єбе з особливим цинізмом, а він їй тіки дякує  :fp1: і ше розказує іншим як тре правильно приймати....

О, пішов жаргон в засаахерів! Одразу видно що вони планують будувати.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...