Перейти до змісту

А шо Мудачук так плотно за Сааку вписується?


tom_cat

Recommended Posts

То кажуть на медведчуківському 112 неперервно Саака виступає. То Мудачук в суд на пережеребкування нібито на захист Сааки подає.

 

Історія Березенко-Саака повторюється у варіанті Саака-Медведчук? Хтось комусь пообіцяв співпрацю?

Link to comment
Share on other sites

Нє... Тут підказують:

 

Сака грызет рейтинги слуг одного народа, Юлиной Батькивщина петиного ес и прочей мелочи помогая опоблоку добирать места а Раде. А вы зелёные войте себе дальше. И да это петин суд сначала лишил Саку гражданства а потом опять вернул правда уже при другом президенте

 

З поверненням Сааки та ще до виборів ЗЕ впоров велику хуйню. Заради влади Міхо піде на співпрацю з будь-ким. Не виключаю, що навить з дияволом...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нє... Тут підказують:

 

Сака грызет рейтинги слуг одного народа, Юлиной Батькивщина петиного ес и прочей мелочи помогая опоблоку добирать места а Раде. А вы зелёные войте себе дальше. И да это петин суд сначала лишил Саку гражданства а потом опять вернул правда уже при другом президенте

 

З поверненням Сааки та ще до виборів ЗЕ впоров велику хуйню. Заради влади Міхо піде на співпрацю з будь-ким. Не виключаю, що навить з дияволом...

:weep: :weep: :weep:

 

Фобии мадам томкет нашли наконец-то атворитетное подтверждение :fp1:

Пейте на ночь йод, говорят помогает от паничесикх страхов...

Змінено користувачем Foma
Link to comment
Share on other sites

Шо, Медведчук поклав яйця під Михо?

У него токо два вроде бы... Одно под Педрой, который его пустил в УКраину и назаначил на Минск, а второе пид Зе, который его так стоически терпит, вместо того, чтобы арестовать и обменять на украинских моряков, как предлагал Миша :weep:

 

 

Сцуть усі, зараз сцяти у тренді

Ну й, добре. :tu:

Змінено користувачем Foma
Link to comment
Share on other sites

У него токо два вроде бы... Одно под Педрой, который его пустил в УКраину и назаначил на Минск, а второе пид Зе

Ясно, тобто яйця зайняті, але ще дещо є для Міхо!

Link to comment
Share on other sites

Ясно, тобто яйця зайняті, але ще дещо є для Міхо!

Це для мертвечуковських виборців, а їх я дивлсюся в Україні ще багато :weep:

Не сумніваюся, що одні кума Хуйла до Зради оберуть, а інші настпуні 5 років будуть тявкати, що це все тому, шо Міша виступив на його каналі :K

 

 

@Silentio, це ти як до офтальмолога з гемороєм звернувся. Я бачу що в тебе після кожного посту десяток енд оф лайнів

І до чого тут мій девайс???

Змінено користувачем Foma
Link to comment
Share on other sites

@Silentio, може якийсь гейський браузер

Tor. Я вже писав, шо там по F12 час від часу випадково редагування сторінки вмикається. Може як увімкнулось черговий раз шось нажав виападково.
Link to comment
Share on other sites

Ад! Невже опера анонімна не рулить чи на nord vpn нема 5 баксів на місяць?

VPN є. Все життя Тором користуюся. Це як зуби щодня чистити. Тепер ось лінукс кодічі тестую. там є якийсь свій новорочений браза і вже настроєний і вбудовавний тор. Як буде час сяду сам і розберуся чого ендофлайни лізуть...

 
Link to comment
Share on other sites

Ад! Невже опера анонімна не рулить чи на nord vpn нема 5 баксів на місяць?

 

 Опера ананімная, маеш на ўвазе, у турба-рэжыме?

Ніякая не ананімная і не абыходзіць блакіроўкі сайтаў урадавымі службамі.

Напрыклад, у нас доўгі час быў заблакаваны сайт charter97.org, дык праз Оперу немагчыма было на яго зайсці. Праз Тор - лёгка.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

Ясно, пацієнт важкий.

 

А ти як хотів? Інтернет Екслорер і увімкнені всі шпигунські функції Майкрософту? :gigi:

Свого часу як був на вінді - не тільки на програмному рівні всю телеметрію відроубали, а й анонімний біос перешивали

і навіть шось там в управлінні процом хлопці ковирялися - бо всі сцуки шпигують B-)

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 Опера ананімная, маеш на ўвазе, у турба-рэжыме?

Ніякая не ананімная і не абыходзіць блакіроўкі сайтаў урадавымі службамі.

Напрыклад, у нас доўгі час быў заблакаваны сайт charter97.org, дык праз Оперу немагчыма было на яго зайсці. Праз Тор - лёгка.

А шо Тор дозволений в Білорусі ?

 

 
Link to comment
Share on other sites

Ображаєш, пан Сілентіо, я хворточки років 12 не юзаю азагалі.

 

Я юзаю тільки для ігрищ. Пограти люблю :D

А так - все - по кращим правилам антифорензіки B-)

Для банківських операцій в мене взагалі окремий ноут, який виключно для зв"язку з банком використовуєтсья.

 
Link to comment
Share on other sites

ЗАЧЕМ? Обычному SSL не веришь? или грязные транзакции прячешь?? 

Блин, как инетересно люди живут. Прячутся...

"Прячутся" - это термин обывательський :D

"Грязные" транзакции со своих девайсов проводят только ламеры и то, только один раз :)

 
Link to comment
Share on other sites

Цуко, мені банк макбук забанив, бо якісь мудаки вкрали кредитку і купували срань.

Мудаки - то явно індуси з офісу B-)

А яка різниця шо купували??? І шо ліміту нема на кредитці?

От за шо я люблю мак - то за можливість робити таку фуйню :weep:

Скоро почнуть всім девайси блокувати - хто назве ТІм Кука підаром :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Мудаки - то явно індуси з офісу

 

Ти не повіриш, кредитка з хати не виходила. Але(!) якимось макаром номер її вкрали.

 

І шо ліміту нема на кредитці?

Є. Три зарплати.

 

От за шо я люблю мак - то за можливість робити таку фуйню

 

А до чого тут мак? Заблокували усі девайси з яких купували кредиткою.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...