Jump to content

tom_cat

Форумчанин
 • Posts

  3667
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

tom_cat last won the day on May 20

tom_cat had the most liked content!

Информация

 • Стать
  Нема даних
 • Івано-Франківськ
 • Ukraine

Recent Profile Visitors

276 profile views

tom_cat's Achievements

Юзер

Юзер (2/9)

779

Reputation

 1. Шо, стахановець, на ФУПі забанили?
 2. Для мене ФБ чи ТГ конкретної людини - теж джерело. Я практично завжди даю посилання або скрін.
 3. Практично кожен пост в мене має посилання або на ЗМІ, або на конкретних людей в ФБ. Рідко пишу щось без джерел, коли вже не можу згадати, де саме прочитала. Так що топік буде порожнім. Ну хіба будете як Слав - банити за передрук статті з БіБіСі.
 4. Окремої теми не знайшла. В мережі проскочило, що європідари таки уламали ЗЕ на вивіз через Одесу. З розмінуванням моря. Але при умові, що кацапи не будуть оглядати судна ні туди, ні звідти. Цікаво, чи погодяться кацапи? Ну і мабуть саме тому турки знову продають байрактари. Вони ж 25% дисконт за зерно собі вимутили...
 5. Згадайте, як довго їх не хлтіли нам давати. І дали тільки під зобов'язання не вести вогонь по рашатериторії. Так що можуть і будуть - то дві великі різниці.
 6. Тю... Та пів країни. А по зброї добре пам'ятаю фразу "дадуть все крім яо і авіаносців". реальність трохи інша.
 7. Інтерв'ю з замом генсека НАТО. По Чорному морю - НАТО втручатися не буде, радить домовлятися з кацапами і турками. Ще цитата (хто тут вірив, що заграніца НАТО нам поможет?). "Когда мы согласовали такое распределение задач – Альянс работает с нелетальными средствами, а союзники оказывают Украине военную поддержку – это решение было намеренным. НАТО – это организация, на которой завязаны риски, и мы должны тщательно избегать эскалации и возможности войны между Россией и НАТО, которая не пойдет на пользу никому. При всем уважении к Украине, но наша задача номер один – это защита миллиарда людей, живущих на пространстве НАТО. Но я напомню, что недавняя встреча контактной группы по поддержке Украины проходила тут, в штаб-квартире НАТО, перед министерским заседанием Альянса", - заметил он.
 8. З коментарів на Цензорі. "Все союзники придерживаются одной линии - мы поставляем оружие, снаряжение, боеприпасы, чтобы помочь украинцам обороняться на своей территории, и никак не для нападения на другую территорию", - заявил Макрон на пресс-конференции по итогам саммита G7.
 9. І шо? На часі може статися в будь-який момент. На часі було під-час Стамбулу, вже навить ОП через ЛОМів запустило кампанію в підтримку. Якби Борис не приїхав до Києва зненацька - ми б мали уже давно Мінськ-3.
 10. Це розмова німого з глухим. Почекаємо кілька місяців. Можливо повернемося до теми.
 11. Ті умови припинення війни, які викотили кацапи в Стамбулі. ЄС - можна. НАТО - ні. І нам НАТо відмовляло ще з часів Кучми, але ми туди ломилися. А зараз - опа - не на часі... Внєзапно.
×
×
 • Create New...