Jump to content

tom_cat

Форумчанин
 • Posts

  3667
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by tom_cat

 1. Шо, стахановець, на ФУПі забанили?
 2. Для мене ФБ чи ТГ конкретної людини - теж джерело. Я практично завжди даю посилання або скрін.
 3. Практично кожен пост в мене має посилання або на ЗМІ, або на конкретних людей в ФБ. Рідко пишу щось без джерел, коли вже не можу згадати, де саме прочитала. Так що топік буде порожнім. Ну хіба будете як Слав - банити за передрук статті з БіБіСі.
 4. Окремої теми не знайшла. В мережі проскочило, що європідари таки уламали ЗЕ на вивіз через Одесу. З розмінуванням моря. Але при умові, що кацапи не будуть оглядати судна ні туди, ні звідти. Цікаво, чи погодяться кацапи? Ну і мабуть саме тому турки знову продають байрактари. Вони ж 25% дисконт за зерно собі вимутили...
 5. Згадайте, як довго їх не хлтіли нам давати. І дали тільки під зобов'язання не вести вогонь по рашатериторії. Так що можуть і будуть - то дві великі різниці.
 6. Тю... Та пів країни. А по зброї добре пам'ятаю фразу "дадуть все крім яо і авіаносців". реальність трохи інша.
 7. Інтерв'ю з замом генсека НАТО. По Чорному морю - НАТО втручатися не буде, радить домовлятися з кацапами і турками. Ще цитата (хто тут вірив, що заграніца НАТО нам поможет?). "Когда мы согласовали такое распределение задач – Альянс работает с нелетальными средствами, а союзники оказывают Украине военную поддержку – это решение было намеренным. НАТО – это организация, на которой завязаны риски, и мы должны тщательно избегать эскалации и возможности войны между Россией и НАТО, которая не пойдет на пользу никому. При всем уважении к Украине, но наша задача номер один – это защита миллиарда людей, живущих на пространстве НАТО. Но я напомню, что недавняя встреча контактной группы по поддержке Украины проходила тут, в штаб-квартире НАТО, перед министерским заседанием Альянса", - заметил он.
 8. З коментарів на Цензорі. "Все союзники придерживаются одной линии - мы поставляем оружие, снаряжение, боеприпасы, чтобы помочь украинцам обороняться на своей территории, и никак не для нападения на другую территорию", - заявил Макрон на пресс-конференции по итогам саммита G7.
 9. І шо? На часі може статися в будь-який момент. На часі було під-час Стамбулу, вже навить ОП через ЛОМів запустило кампанію в підтримку. Якби Борис не приїхав до Києва зненацька - ми б мали уже давно Мінськ-3.
 10. Це розмова німого з глухим. Почекаємо кілька місяців. Можливо повернемося до теми.
 11. Ті умови припинення війни, які викотили кацапи в Стамбулі. ЄС - можна. НАТО - ні. І нам НАТо відмовляло ще з часів Кучми, але ми туди ломилися. А зараз - опа - не на часі... Внєзапно.
 12. Не зрозуміло, чому пішов Вуйко (при чому не на ФУП, а на Цугундер). Ну і Алі щез після переходу на новий двіжок. Но він на ФУПі пише.
 13. Про яке лайно Ви говорите, якщо в наступному рядку цитуєте практично те ж саме. Те, що трійця миротворців привозила в Київ мирний план - таємниця полішинеля хіба. І як бути з цим: Верховна Рада 334 голосами внесла поправки до Конституції, які закріпили курс на повноправне членство в Європейському Союзі та НАТО. Ну і відмова від вступу в НАТо - один з пунктів угоди, запропонованої кацапами в Стамбулі. Але Україна не прогинається, ні....
 14. Ну от. Україна по-трохи прогинається.... Украина не будет предпринимать шаги по вступлению в НАТО — Офис президента Украины.В ведомстве заявили, что Украина приостановит интеграцию в блок.Судя по всему, это первые результаты договоренностей с Макроном и Шольцем.
 15. Він то може йти нахуй. Що з інформацією робити? Турки дрейфують в сторону кацапів. Вже була інфа, що зменьшать продаж байрактарів. Також маневри навколо вивозу українського зерна морем - вони домовилися з кацапами та ще й хотіли 25% навар... І активно проштовхують тему розмінування моря і цього вивозу. Гроші не пахнуть. Про те, що кацапи через Туреччину вивозять крадене зерно з Херсонської і Запорізької областей - писали вже не раз. Ну і блокування вступу в НАТО Швеції і Фінляндії - там конкретно вуха кацапів стирчать. Десь читала, що за це кацапи віддали турка Сірію. Ну, можливість розібратися там з курдами і ін. Отакі типа "союзники" у нас.
 16. Ну і Інтрудер в своєму ТГ таке пише. Очевидно це є в турецьких джерелах - він володіє турецькою мовою, наскільки пам'ятаю. А хтось хотів їх зробити гарантами нашої безпеки і відкрив для них зону вільної торгівлі... Прямая речь зама Эрдогана.1. Турция не будет подключаться к западным санкциям против России, исходя из своей экономической выгоды.2. Анкара открыто довела свою позицию до западных стран и встретила среди них понимание.3. Действия России на Украине неслучайны, этому предшествовали шаги НАТО и Запада.4. В новом порядке на вершине пирамиды находится сверхдержава, а под ней пять или шесть великих сил: Россия, Китай, Англия, Франция, Германия. Ниже средние страны и другие страны.- Со временем Китай быстро поднялся на вершину экономической пирамиды. Внезапно он стал второй экономикой в мире.- Россия начала сомневаться в пирамиде в геостратегическом и военном плане, предложила пересмотреть условия и подписать новое соглашение о балансе через 30 лет.- Те, кто хотел подавить пытающихся выбраться снизу, сказали: давайте идти путем конфликта.5. Это никогда не оправдывает вторжение России в Украину. Но когда смотришь на то, что произошло за последние 30 лет, надо иметь дело с причинно-следственной связью — это и действия Запада, и расширение НАТО.6. Мы также возражаем против этого неправильного миропорядка.7. Турция не видит конкретных шагов Швеции и Финляндии для вступления в НАТО.
 17. До речі. Німці вроді не проти, щоб кацапи взяли участь в G20. Отака хуйня...
 18. Звідси взяля. https://t.me/truexanewsua/52041 США и Германия хотят добиться завершения войны в Украине дипломатическим путем, – Белый дом по итогам переговоров президентов. Напевно є на англомовних ресурсах.
 19. Сьогоднішнє з інтернету. "США и ФРГ едины во мнении о необходимости добиться дипломатического урегулирования конфликта в Украине, заявили в Белом доме по итогам переговоров Шольца и Байдена." "Действия России в Украине неслучайны, этому предшествовали действия НАТО и Запада — представитель Эрдогана." Здається наші союзники не зовсім наші союзники...
 20. Гугліть. Ото сьогодні навить було на ФУПі цифри доходів раші за продаж вуглеводнів під-час війни. Мені ліниво.
 21. Тут таке надибала. Це епічно, якщо правда. https://t.me/zakgazda/67 Закарпатські Ґазди #Військове свавілля Мукачівський район, воєнкоми проводять рейди. Заходять у двори без дозволу, рішення суду. Заходять у будинки і влаштовують шмон. Хто давав право заходити на приватну власність і методом 90-х бігати по будинках? В одному із сіл, вірвалися у будинок 80 - ти річної бабусі, після інсульту і чуть не довели жінку ще до одного інсульту. Самі винахідливі ходять із собаками, і якщо хтось намагається втекти то спускають собак. Скажіть будь - ласка, а ви часом не охуїли? З яких це пір у нас безкарність і беззаконня в державі? Хто відповість за це свавілля, хто погодив такі дії? Здається ми кандидати у членство ЄС, а не Л/ДНР! Наші Закарпатські нардепи часом не хочуть втрутитися у ситуацію і стати на захист законних прав громадян, чи сикотно перти проти системи?
×
×
 • Create New...