Перейти до змісту

Марина - Бєнє: Мене в газівку не треба!


Silentio

Recommended Posts

На шо тільки не підеш, аби про себе зайвий раз нагадати своїм малочисельним фанам. 

Чекаю найближчим часом переходу сім"ї рошенків з православ"я в іудаїзм і створення на Козині хабадського осередку  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Я б на його місці терміново придбав соток 10 і побудувався десь поблизу Середземного моря в Землі обетованій. Це надійніше від Іспанії.

Жесть!

67190042_2418824454845653_87495145270846

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Нє, не надійніше... Трамп його так і не полюбив. А тамтешій Бєня видасть його при першому ж проханні  ;)

Так шо тіки вдома, пройти через Голгофу зменшення статків до розмірів, що відповідатимуть статусу дрібного вороватого голови райадміністрації  B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Люди. Вам не гидко дивитися на цю постановку? Це ж не просто сраний піар - це дуже гидотна постановка, яка тільки вселяє відразу до цієї сімейки. Педроти, порадьте своєму власнику замінити піарників.

Link to comment
Share on other sites

Люди. Вам не гидко дивитися на цю постановку? Це ж не просто сраний піар - це дуже гидотна постановка, яка тільки вселяє відразу до цієї сімейки. Педроти, порадьте своєму власнику замінити піарників.

 

Так а ми про що?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Люди. Вам не гидко дивитися на цю постановку? Це ж не просто сраний піар - це дуже гидотна постановка, яка тільки вселяє відразу до цієї сімейки. Педроти, порадьте своєму власнику замінити піарників.

Я б Фому запропонував.

Link to comment
Share on other sites

Я б Фому запропонував.

 

Для Фоми, і решти петярасів, є благая вєсть від китайських товаришів. Є шанс, що прозріють   :D

 

Божья роса. Китайские ученые научились восстанавливать зрение, используя мочу

 

https://nv.ua/health/medicine/v-kitae-nashli-novyy-podhod-k-vosstanovleniyu-setchatki-glaza-50034247.html

 

С помощью iPS-клеток (индуцированные стволовые клетки) из мочи китайские исследователи нашли новый подход к восстановлению функции глазной сетчатки.

Это создало потенциал для лечения дистрофии сетчатки и других заболеваний глаз, которые могут приводить к потере зрения. сообщает агентство Синьхуа.

 

Клетки-iPS — это вид плюрипотентных стволовых клеток, искусственно полученных из неплюрипотентных клеток. После «вынужденной» индукции они могут получить генетическую информацию и стать такими же, как зародышевые клетки на раннем этапе.

 
Cпециалисты из Центрального южного университета получили iPS-клетки из соматических клеток в моче и крови пациентов и затем заставили их дифференцироваться в RPE-клетки, то есть клетки ретинального пигментного эпителия, представляющего собой один из слоев сетчатки.

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Для Фоми, і решти петярасів, є благая вєсть від китайських товаришів. Є шанс, що прозріють   :D

Зараз глянув каменти про побиття ватною потворою атошника у Бердичеві, і маю з того сумнів у можливості прозріння  https://censor.net.ua/news/3139828/rossiya_s_nami_ne_voyuet_filtruyi_razgovor_ili_tebe_zuby_vybit_ty_petuh_a_ne_atoshnik_ty_dlya_menya

Link to comment
Share on other sites

Люди. Вам не гидко дивитися на цю постановку? Це ж не просто сраний піар - це дуже гидотна постановка, яка тільки вселяє відразу до цієї сімейки. Педроти, порадьте своєму власнику замінити піарників.

Ну ми власне сміємося і все :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...