Перейти до змісту

Ленін, цуко, втік!


Euro

Recommended Posts

По формулі Зе сьогодні більш-менш відстрілявся. Тобто, опрацювали вони до сьогоднішнього марафону цю болючу тему. В першу чергу, напевно, завдяки вуличним протестам очко в них спрацювало. 

А от про ринок с/г землі нічого не чують. Взагалі Вова не розуміє, які в суспільства претензії до запропонованої "реформи", окрім продажу іноземцям.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

По формулі Зе сьогодні більш-менш відстрілявся. Тобто, опрацювали вони до сьогоднішнього марафону цю болючу тему. В першу чергу, напевно, завдяки вуличним протестам очко в них спрацювало. 

А от про ринок с/г землі нічого не чують. Взагалі Вова не розуміє, які в суспільства претензії до запропонованої "реформи", окрім продажу іноземцям.

 

Довбойоби-журналісти навіть наводяших питань поставити не спромоглися? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Саме так - журнашлюхи гідні свого президента. Питання на поверхні - чому нам пропонується ринок землі, не як в Польщі, Німеччині, Франції, Канаді, а суто олігархоорієнтована модель з наділами по 210 тис. Га? Ніхто його не ставить!

Link to comment
Share on other sites

Я вже не кажу про питання чому в Польщі опалення в кілька разів дешевше ніж в Україні при в тричі вищих зарплатах :D

 

Взагалі, я помітив, що слова "олігархія", "олігархат", я вже не кажу про "боротьба" з ними взагалі зникли з лексикону на фоні знищення останніх залишків соціальної держави в Україні, що дісталися від клятого Совка :weep:

 
Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6.jpg

 

22.jpg

 

32.jpg

 

5.jpg

 

Ленін - Майдан  :pleasant:

 

Але там був комік-теоретик, а в Україні комік-практик.

 

Той обіцяв комунізм і соціальну справедливість, а через рік привів мвф і гиабіжницькі тарифи. Місцевий нічого не обіцяв, а мвф і старі пулітики нікуди й не шли, гадять вже з першого дня. Та й Майдан куди там еквадорусам вже був... Цо то бендє... Навіть попкорн в горло не лізе ...

Link to comment
Share on other sites

Ну з цією новою вже все ясно.... Єдине нове, що може бути це буде, очевидно, вперше як през достроково піде сам... Без майданів і підсрачників. То буде теж досвід. І позитивний.

Link to comment
Share on other sites

Та ясно. З огляду на це буремні 90 ті були для України найвільнішим і найперспективнішим відрізком часу. Одна влада виздихала, а інша тіки народжувалась. Люди з клепкою не могли не скористатися цим.

Link to comment
Share on other sites

Не у всих були такі можливості як у тебе..... 

Ну я міг тупо не скористатися можливостями, як робив багато хто. Та й скористався ними скоріше не завдяки, всупереч. Я трохи не про те. Я про ступінь свободи в країні, якого певно вже в ній ніколи не буде. Ніколи мені не дихалося там так легко як з 90 по 95-96 й. Той бандитьський бардак в жодне порівняння не йде з бардаком, який створює і на якому заробляє наприклад сучасна укрвїнська влада. Бандити іноді траплялися благородні і майже всі жили самі і давали жити іншим. Теперішні ж хазяї життя живуть лише самі і роблять з року рік життя тих, на кому вони заробляють все більш нестерпним.

Link to comment
Share on other sites

Мають звісно. В Каліфорнії мені точно вільно не дихалося , бо там надто народу багато. А я натовп не переношу. Та й в пустельній Арізоні я теж почувався не дуже, як просинався майже щоденно від гуркоту вертольотів бордер патролю, які летіли ловити чергові порції нелегалів.

Навіть в Штатах держави виявилося для мене надто багато. Причому держави тупої і брутальної.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Мають звісно. В Каліфорнії мені точно вільно не дихалося , бо там надто народу багато. А я натовп не переношу. Та й в пустельній Арізоні я теж почувався не дуже, як просинався майже щоденно від гуркоту вертольотів бордер патролю, які летіли ловити чергові порції нелегалів.

Навіть в Штатах держави виявилося для мене надто багато. Причому держави тупої і брутальної.

 

не до білих.... 

Link to comment
Share on other sites

не до білих.... 

 

Я білий, але коли одного разу на кокусі спробував пояснити репівській низовій ланці чому не можна голосувати за Додіка, вони одразу захотіли викликати шерифа, бо я" з дивним прізвищем, дивним акцентом, еміг із дивної країни", вирішив підірвати американські устої :weep: Так що покуй тій державі,яку хочуть створити трампісти - білий ти, чи синій,..

 

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

Я білий, але коли одного разу на кокусі спробував пояснити репівській низовій ланці чому не можна голосувати за Додіка, вони одразу захотіли викликати шерифа, бо я" з дивним прізвищем, дивним акцентом, еміг із дивної країни", вирішив підірвати американські устої :weep: Так що покуй тій державі,яку хочуть створити трампісти - білий ти, чи синій,..

 

 

 

 

 

А як скати реагують на твої пояснення?....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...