Перейти до змісту

Браузер Brave


Citizen UA

Recommended Posts

Порийся у налаштуваннях.

обнишпорив  все. Не  знайшов. Верхня  смужка  лишається (((. Доки  єдиний   мінус як  на  мене.

Доречі  сайт НВ   просто  літає )))

Link to comment
Share on other sites

fmovies.to працює. Вікна і реклама не вискакують. Хіба що просить зареєструватися, коли натискаєш перегляд відео

 

Там можна дивитись відео без реєстрації. Попробуй вмикнути відео, потім поклацай на перемотці, позупиняй, знову позапускай...... 

Link to comment
Share on other sites

Там можна дивитись відео без реєстрації. Попробуй вмикнути відео, потім поклацай на перемотці, позупиняй, знову позапускай......

 

Не можна. Вилазить вікно free account recruited

Link to comment
Share on other sites

Потужний браузер дає можливість обійти необхідність реєстрації, та блокую все шо звідти лізе

Який наприклад? На отих сайтах якраз все так і запрограмовано, щоб за рахунок тих хто там шариться бабло рубати так, чи інакше. Чи ти вважаєш, що там альтруїсти-робінгуди їх власники? Якщо показує, то значить не всі скрипти і решту хитрих приблуд твій "потужний браузер" рубає. Твоє твердження із серії "на моєму компі вірусів немає, бо я їх не бачу, то нахера мені антивірус ще ставити? " :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Який наприклад? На отих сайтах якраз все так і запрограмовано, щоб за рахунок тих хто там шариться бабло рубати так, чи інакше. Чи ти вважаєш, що там альтруїсти-робінгуди їх власники? Якщо показує, то значить не всі скрипти і решту хитрих приблуд твій "потужний браузер" рубає. Твоє твердження із серії "на моєму компі вірусів немає, бо я їх не бачу, то нахера мені антивірус ще ставити? " :gigi:

 

Ну так є певний шанс шо якийсь новий браузер може все те ловити та рубати, і володарі сайту ще не встигли навчити його ламати цей новий браузер....... Тому і запропонував протестувати.....

Link to comment
Share on other sites

Ну так є певний шанс шо якийсь новий браузер може все те ловити та рубати, і володарі сайту ще не встигли навчити його ламати цей новий браузер....... Тому і запропонував протестувати.....

Ніякий браузер не напише тобі новий, "правильний код" замість того "шкідливого" , який він зарубав, щоб відео все одно показувало :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Ніякий браузер не напише тобі новий, "правильний код" замість того "шкідливого" , який він зарубав, щоб відео все одно показувало :gigi:

 

Ну невже неможливо хоча б якось обгорнути та моніторити активність того коду 

Link to comment
Share on other sites

Справляється з засиллям редайректу, всякого малверу та іншої хуйні шо звідти лізе?

 Да, без проблем.

вот количество порезаного

http://i.piccy.info/i9/3a20994aaf67797b6947539b727a55da/1582479092/37413/1364088/Annotation_2020_02_23_192930.jpg

Змінено користувачем Logpor
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...