Jump to content

Лавров категорически осуждает


 Share

Recommended Posts

"Мы категорически осуждаем и требуем прекратить инициативы так называемые, связанные с направлением сил безопасности и армейских подразделений в нарушении тех норм и украинского законодательства, и международного права для подавления протестов" — сказал Лавров в Пекине.

 

Ах ты ж гаденыш, Путину своему расскажи про нормы международного права.

Link to comment
Share on other sites

Значит действуем в правильном направлении. Однако не покидает ощущение, что они ищут предлог. Ловить надо "зеленых человечков" и показывать всему миру.

Link to comment
Share on other sites

Служба безпеки України встановила особу ватажка російської диверсійної групи, яка тероризує місцеве населення, захоплює адміністративні будівлі, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію у Східних областях України.

Ним виявився громадянин РФ, офіцер спецназу ГРУ Генштабу збройних сил Російської Федерації Ігор Стрєлков.

Саме його голос на записі телефонної розмови з  московським куратором, оприлюдненому в ЗМІ 14 квітня ц.р., де він звітує про терор у Слов’янську та розстріл автомобіля з українськими правоохоронцями.

У ході оперативно-слідчих дій, затримані раніше співробітниками СБУ диверсанти упізнали І.Стрєлкова як людину, що їх вербувала і ставила завдання щодо захоплення адмінбудівель у Харкові.

Встановлено, що на початку березня 2014 р. він прибув на територію АР Крим та  координував захоплення російськими військовослужбовцями і представниками спецслужб РФ військових частин ЗС України, місцевих органів влади та управління Автономії, викрадення військовослужбовців, активістів громадських організацій та інших громадян України й іноземців, які перебували у Криму.

Крім цього, І.Стрєлков вербує громадян України для подальшого їх використання в організації та проведенні підривних акцій на території нашої держави.

Диверсант особисто давав вказівку громадянам України «К» та «В» захопити та утримувати будівлю Харківської облдержадміністрації, військові частини та підрозділи правоохоронних органів з метою заволодіння зброєю в Луганській області.

15 квітня СБУ розпочала кримінальне провадження за фактом  організації громадянином РФ І.Стрєлковим умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній  цілісності та недоторканності України,  проведенні  диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних регіонів нашої держави.

Прес-центр СБ України

 

Установили, это хорошо, теперь бы ещё не выпустить его в Рашку!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...