Перейти до змісту

НМД перша трійка буде така


Людас

Recommended Posts

Это до махинаций или после?

 

Хлопчику, йди в Лайфньюс розважайся.

Це була моя мрія, але з Тігібкім на третьому місці :gigi:

 

Це було б круто, щоб Юля аж на 4 місці, але Крим тьа Донбас добровільно знявся з виборів 

Link to comment
Share on other sites

Не, я на полном серьезе. Всем известно кто у нас занимался обычно махинациями на выборах - синячье. Вы что думаете у них так совесть и проснулась резко и бросили старые привычки?

 

Вопрос только кому будут подмахлевывать в этот раз.

Link to comment
Share on other sites

як бачимо гарно працюють технології..про перемогу у 1 турі...ведуться :tu:

слава пєтє

 

 

слава Шувалову і Льовочкіну

такий продукт впихнули Лохторату.  Віддаю їм належне, уміють

Link to comment
Share on other sites

Не, я на полном серьезе. Всем известно кто у нас занимался обычно махинациями на выборах - синячье. Вы что думаете у них так совесть и проснулась резко и бросили старые привычки?

 

Вопрос только кому будут подмахлевывать в этот раз.

 

 

Справа в тому , що це  перші вибори в Україні без чіткого адмінресурсу. 

Учасники змаганнь будуть самі нейтралізувати спроби порушеннь

зі сторони опонентів. Як результат вибори будуть як у 1991. Чесними.

як бачимо гарно працюють технології..про перемогу у 1 турі...ведуться :tu:

слава пєтє

 

Я не технолог.. Я інженер.

Link to comment
Share on other sites

як бачимо гарно працюють технології..про перемогу у 1 турі...ведуться :tu:

слава пєтє

 

Пєтя має замочити Йулю і ВерхЗраду, щоб ми потім зі спокійною душею замочили Пєтю  :tu: 

 

Про два тури: виривати зуба у два підходи - це мазохізм. Мазохісти нехай отримують задоволення у інших місцях :K

Link to comment
Share on other sites

Справа в тому , що це  перші вибори в Україні без чіткого адмінресурсу. 

Учасники змаганнь будуть самі нейтралізувати спроби порушеннь

зі сторони опонентів. Як результат вибори будуть як у 1991. Чесними.

Людас, я Вас уважаю, серьезно. Еще по постам на старом ФУПе, на котором я так и не смог зарегистрироваться. Но... с админресурсом так же история что и ментами. Есть сомнения, в чьих руках админресурс в южных областях, например?

Пєтя має замочити Йулю і ВерхЗраду, щоб ми потім зі спокійною душею замочили Пєтю  :tu:

 

Про два тури: виривати зуба у два підходи - це мазохізм. Мазохісти нехай отримують задоволення у інших місцях :K

И кто останется? Педарыч? или Путин на белом коне?

Link to comment
Share on other sites

И кто останется? Педарыч? или Путин на белом коне?

 

До кінця року Пєця точно протримається, доведеться бити його по руках - може вдасться стримати від повної зради. Бо бабцю явно "понесло" - дах знесло від паніки, її стримати неможливо.

 

А за рік - все може змінитися. Хто бачив Петю презом рік тому?

Link to comment
Share on other sites

Людас, я Вас уважаю, серьезно. Еще по постам на старом ФУПе, на котором я так и не смог зарегистрироваться. Но... с админресурсом так же история что и ментами. Есть сомнения, в чьих руках админресурс в южных областях, например?

И кто останется? Педарыч? или Путин на белом коне?

 

В яких саме ?  Наприклад, в Одесі зараз губернатор від пана Коломойського . То думаєте там адмінресурс синій ? 

Link to comment
Share on other sites

До кінця року Пєця точно протримається, доведеться бити його по руках - може вдасться стримати від повної зради. Бо бабцю явно "понесло" - дах знесло від паніки, її стримати неможливо.

 

А за рік - все може змінитися. Хто бачив Петю презом рік тому?

 

 

гіпофіз, це ти?

 

Фьодорича ми одной лєвой, єслі что нє так   :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До кінця року Пєця точно протримається, доведеться бити його по руках - може вдасться стримати від повної зради. Бо бабцю явно "понесло" - дах знесло від паніки, її стримати неможливо.

 

А за рік - все може змінитися. Хто бачив Петю презом рік тому?

Да хер ты его удержишь. Он такой скользкий, что без мыла в задницу залезет и не заметишь. А как раздуплишься, так уже поздно будет.

Link to comment
Share on other sites

В яких саме ?  Наприклад, в Одесі зараз губернатор від пана Коломойського . То думаєте там адмінресурс синій ? 

Не нужно обольщаться. Все кроме губернаторов там осталось от синяков в наследство.

Link to comment
Share on other sites

Пєтя має замочити Йулю і ВерхЗраду, щоб ми потім зі спокійною душею замочили Пєтю  :tu:

 

Про два тури: виривати зуба у два підходи - це мазохізм. Мазохісти нехай отримують задоволення у інших місцях :K

гы-гы.. вы уже в 2010 избрали пидоровыча, чтоб он замочил юлю.. понравился результат? :fp1:

Не нужно обольщаться. Все кроме губернаторов там осталось от синяков в наследство.

и синяки с комми все там же..

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

гіпофіз, це ти?

 

Фьодорича ми одной лєвой, єслі что нє так   :gigi:

 

Нє, одною лєвою - це тільки гіпофіз.

 

Петя - добра акула, того халяви не буде. Однак перемогти двох акул одночасно - неможливо, треба, щоб одна другу зжерла, а друга першу добре погризла.

 

Петя не має партії, має обмежені повноваження, тому при негайному початку тиску на нього промайданівських сил відбиватись йому буде складно. Юлька - більш захищена, її не зіпхнеш.

Link to comment
Share on other sites

гы-гы.. вы уже в 2010 избрали пидоровыча, чтоб он замочил юлю.. понравился результат? :fp1:

и синяки с комми все там же..

 

В 2010 я в другому турі голосував за Юлю, але вона мене дуже розчарувала. Дурепа дійсно думала, що народ її кохає, і після прольоту у неї стався надлом. Я очікував, що вона якщо й не виграє у Яника, то поп'є йому крові, а вона впала в істерику.

Link to comment
Share on other sites

В 2010 я в другому турі голосував за Юлю, але вона мене дуже розчарувала. Дурепа дійсно думала, що народ її кохає, і після прольоту у неї стався надлом. Я очікував, що вона якщо й не виграє у Яника, то поп'є йому крові, а вона впала в істерику.

ну да... села в тюрьму  такая дура..

Link to comment
Share on other sites

В 2010 я в другому турі голосував за Юлю, але вона мене дуже розчарувала. Дурепа дійсно думала, що народ її кохає, і після прольоту у неї стався надлом. Я очікував, що вона якщо й не виграє у Яника, то поп'є йому крові, а вона впала в істерику.

Дай боже каждому так надломиться. Пережила Янука и есть еще запал в президенских выборах участвовать.

 

Вот кто надломился, так это Луценко. Никогда он мне особенно не импонировал, но реально вышел из заключения морально опущенным. :(

Link to comment
Share on other sites

ну да... села в тюрьму  такая дура..

 

Нє, дура з організацією юридичного опору результатам голосування. Ні хрєна не зробила з фіксацією порушень, з вчасною подачею окремих позовів по кожному випадку зокрема, її власна політсила моментально посипалась, бо Юлька не готувалась до можливої поразки. Вірила у своє особливе призначення? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

слава Шувалову і Льовочкіну

такий продукт впихнули Лохторату.  Віддаю їм належне, уміють

 

Ах, обмануть меня не трудно!..

Я сам обманываться рад! (с)

Классика...

Link to comment
Share on other sites

Дай боже каждому так надломиться. Пережила Янука и есть еще запал в президенских выборах участвовать.

 

Вот кто надломился, так это Луценко. Никогда он мне особенно не импонировал, но реально вышел из заключения морально опущенным. :(

юра всегда был немного мажором, там особо-то и стержня не было... веселый, неплохой парень.. но не более.

Змінено користувачем asmodey
Link to comment
Share on other sites

юра всегда был немного мажором, там особо-то и стержня не было... веселый, неплохой парень.. но не более.

 

Комсомольська кличка Юри - "гадьониш" :K Чув від того, хто знав його в молодості.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...