Перейти до змісту

Плюси мочать Петю


OldBoy

Recommended Posts

та ето унылый какойты мотив уже...

вот я новость нашла! бонбище! шок!

 

 

МВД в выполнение постановления Генпрокуратуры официально объявило в розыск бывшего первого вице-премьер-министра Украины, экс-главы Нацбанка Сергея Арбузова.

Об этом УНИАН сообщил информированный источник в правоохранительных органах.

Как подчеркнул собеседник агентства, в настоящий момент Сергей Арбузов объявлен во внутриукраинский розыск, поскольку судом в отношении него еще не вынесено решение об избрании меры пресечения.

он палюбому фшоке! 

вот...

ето вам не шыкалатки кокието...

 

зы. сорри, што не совсем в тему, но мне сцыкотна ведку

делать, бо где-то тут параска тусит... http://smiles.ukrweb.net/smiles/sm660.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хто бачив як роблять ковбасу, ніколи її не їстиме

те ж саме із цукерками

 

ну сравнили! это неправда) совсем разный "табак"

на конфетные фабрики детей водят, экскурсии организовывают :) 

Link to comment
Share on other sites

ну сравнили! это неправда) совсем разный "табак"

на конфетные фабрики детей водят, экскурсии организовывают :)

 

 

насправді, на мясокомбінатах зараз теж нічого вражаючого не побачиш

я мав на увазі не враження стороннього спостерігача, а знання про процес

Link to comment
Share on other sites

Рейтинг шоколаду, що склав досвідчений шоколатьє!
Ми перевірили:
- молочний шоколад без домішок Рошен, Корона, Світоч, Красний Октябрь (Росія) - всі зразки отримала від шоколатьє Руслана Вичурова оцінку - незадовільно. В цих зразках наш експерт не відчув какао-масла. Замість нього - дешеві замінники: пластифікатори, рослинний жир і багато цукру. Какао теж майже не відчувається. 
- В категорії темний шоколад без домішок змагалися Рошен , Корона, Світоч, Бабаївський шоколад. Всі зразки отримали оцінко задовільно. Вміст какао в цих виробах більше, ніж у молочному шоколаді. Але какао-масла наш шоколатьє в цих солодощах також не відчув. В них також забагато цукру.
- В категоріїї екстрачорний шоколад змагалися два зразки - Рошен та Корона. Рошен отримала оцінку задовільно. А Корона (72 %) отримала оцінку нашого експерта - добре. 
Звертаємо Вашу увагу! Зразки інших виробників, поки що, нами не перевірялись.

 

Їм тільки екстрачорний шоколад Корона, а ще краще з шматочками какао-бобів... :tu:  

Link to comment
Share on other sites

насправді, на мясокомбінатах зараз теж нічого вражаючого не побачиш

я мав на увазі не враження стороннього спостерігача, а знання про процес

ну не знаю как сейчас, а при ссср, на экскурсии,я увидел как крыса свалилась в электромясорубку и только пискнула, как стала фаршем... пролетарии только радостно засмеялись.. год потом не ел колбасу.. но время лечит..

Link to comment
Share on other sites

трансгенні жири, бензопірен, хімія замість шоколаду.....гастрит, холецистит, алергія, хвороба альцгеймера.... територія обману, сьогодні о 22.10    :fp1:

Интересно прочем тут Петя, если ни одного слова про Рошен и конфеты с червяками были из Донецка? Вообще, то какая-то старая передача.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Їм тільки екстрачорний шоколад Корона

 

беее

как раз Корона всегда была ніочінь, мыло-мылом

 

сейчас полно швейцарского, бельгийского и немецкого черного шоколада, лучше его употреблять

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хто бачив як роблять ковбасу, ніколи її не їстиме

те ж саме із цукерками

Кормит страну некондицией. Да и в Мегамаркете часто замечаю, что на тортах "Рошен" нет даты изготовления продукции.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

краще його той шоколад, із моєю подагрою, взагалі не споживати

 

хоча вечірній київ я раніше любив

дякуючи Петру Олексійовичу останні років 6 пальмове гімно не їм   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

ну не знаю как сейчас, а при ссср, на экскурсии,я увидел как крыса свалилась в электромясорубку и только пискнула, как стала фаршем... пролетарии только радостно засмеялись.. год потом не ел колбасу.. но время лечит..

 

при ссср все ж на основі мяса ковбасу робили.  я жив у районі мясокомбінату, так хоча відстань була кілометрів 7-8, але коли вітер був у наш бік, то вонь аж очі виїдала.

зараз хімія, все акуратно, у білих халатах...

Link to comment
Share on other sites

при ссср все ж на основі мяса ковбасу робили.  я жив у районі мясокомбінату, так хоча відстань була кілометрів 7-8, але коли вітер був у наш бік, то вонь аж очі виїдала.

зараз хімія, все акуратно, у білих халатах...

это да.. вместо мяса - соя, вместо специй - вкусовые добавки, вместо копчения - жидкий дым..сплошной эрзац.. но так же и в кондитерке и молочке..

Link to comment
Share on other sites

ну не знаю как сейчас, а при ссср, на экскурсии,я увидел как крыса свалилась в электромясорубку и только пискнула, как стала фаршем... пролетарии только радостно засмеялись.. год потом не ел колбасу.. но время лечит..

http://www.kolobok.us/smiles/standart/swoon.gif

FANTASY :not_i::fool:

Link to comment
Share on other sites

А  як  після  такої  реклами  Рошен  ніхто  не  купить?  Залишиться  у  президента?  Чи  то  такий  Порошенко  мудрий,  сам  замовив  сюжет?

придется ему, бедолаге, со своими заводами мучиться.. не шмогла..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...