Перейти до змісту

Красота- страшная сила!(с)


Nadin

Recommended Posts

Парламентська мода: Луценко з "Dior", пастельна Герман і рожева Фаріон

29.05.2014, 13:11

Tablo ID

 

Наприкінці весни жінки-депутати розквітли та дали волю фантазії. 29-го травня у всіх куточках Парламенту майоріли різнокольорові народні обраниці.

Колишня комуністка Оксана Калетнік яскравіла у червоній сукні та обіймалася зі стриманою бежевою Ганною Герман.

Депутатка від "Батьківщини" Тетяна Донець у синьому одиноко споглядала за колегами. Також синій колір для виходу в Раду обрали Анжеліка Лобунська таІрина Горіна.

"Орлиця" Ірина Фаріон з’явилася із кокетливими кучерями та у рожевому жакеті, а Олена Бондаренко вдягла блідо-жовту сукню з чорним поясом.

Ірина Луценко вигуляла недешеву сумку від "Dior", а Ірина Бережна, попри спеку, не зрадила улюблений чорний колір.

полностью тут

 

http://tab.img.pravda.com/images/doc/6/a/6a23c5d-10172618-892163184131676-36.jpg 

Ірина Фаріон полюбляє надмірний декор і яскравий колір

 

 

http://tab.img.pravda.com/images/doc/1/6/166d7ea-10430398-892163920798269-20.jpg  Ірина Луценко наважилася вигуляти сумку "Lady Dior", яка може коштувати до 3 тисяч доларів

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://tab.img.pravda.com/images/doc/3/b/3b8aca4-10397984-892162787465049-16.jpg

 

Ольга Сікора, "заквітчена" рожевою сукнею, кокетливо привідкрила колінку


http://tab.img.pravda.com/images/doc/4/a/4ac8ce2-10386853-892163274131667-58.jpg  Ніжно обіймаючись з Герман, Калетнік показала усі недоліки фігури, підкреслені трикотажною сукнею
Link to comment
Share on other sites

я вас прошу.....в турции 100 баксов и хер отличишь.

 

Кошмар! Україна - таки да заможна країна! Платити за фейкову сумку 100 долларів?!?!? У нас на Канал-стріт (Нью-Йорк) за 20, при бажанні можна поторгуватися до 15 долларів. 

Link to comment
Share on other sites

я вас прошу.....в турции 100 баксов и хер отличишь.

не, ну хоть шота наши депутатки должны мочь - вон, к примеру, Диор купить в бутике

Змінено користувачем Nadin
Link to comment
Share on other sites

http://tab.img.pravda.com/images/doc/3/b/3b8aca4-10397984-892162787465049-16.jpg

:bluet:

:weep: Цікаво, де можна таке купити і скільки зо це заплатили? Чи це від якоїсь дізайнєрки :pleasant: Ну де, де можна це взяти?

 

 

Думаю, это от портнихи.

В смысле, эксклюзивный авторский дизайн  :D , разумеется

Link to comment
Share on other sites

Кошмар! Україна - таки да заможна країна! Платити за фейкову сумку 100 долларів?!?!? У нас на Канал-стріт (Нью-Йорк) за 20, при бажанні можна поторгуватися до 15 долларів. 

та у вас и бензин дешевле..пля.... :D

Link to comment
Share on other sites

индпошив?

Може вона так вдома ходить? бо видно молнію-застібку, як в халаті :bluet: . От вдома вікна мила. а потім думає, а ну я скоро там в Раду заскочу, бо тре голоснуть, скіки там я буду, то ж бистро. Назад, по дорозі додому хліба куплю , а потім  і день свободний.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Може вона так вдома ходить? бо видно молнію-застібку, як в халаті :bluet: . От вдома вікна мила. а потім думає, а ну я скоро там в Раду заскочу, бо тре голоснуть, скіки там я буду, то ж бистро. Назад, по дорозі додому хліба куплю , а потім  і день свободний.

 

Судя по измятости, это натуральный шёлк. Правда-правда.

И центральная вставка, скорее всего - дорогущая тканая парча.

Остальное на совести портнихи и заказчицы   :D

Link to comment
Share on other sites

Судя по измятости, это натуральный шёлк. Правда-правда.

И центральная вставка, скорее всего - дорогущая тканая парча.

Остальное на совести портнихи и заказчицы   :D

 

Ніякої совісті там нема. Грустно, дєвушкі, грустно.

Link to comment
Share on other sites

Плевать на рюшики и сумки.

У меня только один вопрос: почему все эти твари бондаренки-германы-калетники все еще в ВР, а не дают показания как минимум под домашним арестом?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Потрібно  в  школах  терміново  вводити  предмет  доброго  смаку,  щоб  діти  хоч  знали,  що  таке  поняття  існує.  Бо  той  рагулізм  вже  дістав  так,  що  не  знаєш,  де  очі  діти.  

Link to comment
Share on other sites

Потрібно  в  школах  терміново  вводити  предмет  доброго  смаку,  щоб  діти  хоч  знали,  що  таке  поняття  існує.  Бо  той  рагулізм  вже  дістав  так,  що  не  знаєш,  де  очі  діти.  

 

В школе сложению простых дробей не всех удаётся научить.

Так что сомневаюсь я, что школа тут поможет.

 

Учительницы в моей школе в трудные совковые годы ходили в таком, что лучше не вспоминать.....

Link to comment
Share on other sites

Плевать на рюшики и сумки.

У меня только один вопрос: почему все эти твари бондаренки-германы-калетники все еще в ВР, а не дают показания как минимум под домашним арестом?

Тому, що в Зраді немає голосів для цього  :(

 

Навіть щодо Царьова 

Раді знову не вистачило голосів для зняття недоторканності

Link to comment
Share on other sites

http://tab.img.pravda.com/images/doc/3/b/3b8aca4-10397984-892162787465049-16.jpg

:bluet:

:weep: Цікаво, де можна таке купити і скільки зо це заплатили? Чи це від якоїсь дізайнєрки :pleasant: Ну де, де можна це взяти?

На О.Телиги  пересечении с Дорогожицкой  есть магазин медицинской одежды... Этот халатик  называется Веселая медсестричка и стоит 340 гр.

Link to comment
Share on other sites

Хмм, а чого всі напали на цю сукню? )))

Вона ще не сама погана.

питання до кольору -однозначне.

питання до вороту -теж, оті штрічки вже неактуальні, принаймні -не такі.

питання до рукавів.

решта -цілком пристойне: а саме

-тканину видно не озброеним оком -коштовна, особливо вставка.

- вертикальні лінії крою візуально фігуру роблять більш стрункішою (для повної тітки то важливо)

А тепер уявіть, замість рожевого -більш темний сіро-перлиновий колір (але літній, не темний). а вставка та ж (сіре гармонізує з рожевим).

Канти вертикальні більш рельєфними зробити.

Рукав не широкий, а прямий.

Погони убрати взагалі.

 

профіт, елегантно-гламурно.

А взагалі так, схоже на якусь турцію.

 

http://prosvadby.com/muza/storage/32000/6631/0d81e72552de0d4f9b74c343849a3883.jpg

Змінено користувачем эЛКа
Link to comment
Share on other sites

Тому, що в Зраді немає голосів для цього  :(

 

Навіть щодо Царьова 

Раді знову не вистачило голосів для зняття недоторканності

Бажання там не вистачає, у наших обранців. Потрібно проводити позачергові вибори до ВР, іншого шляху нема  :( 

Link to comment
Share on other sites

В школе сложению простых дробей не всех удаётся научить.

Так что сомневаюсь я, что школа тут поможет.

 

Учительницы в моей школе в трудные совковые годы ходили в таком, что лучше не вспоминать.....

Математика -  це  складніше,  хоча і  тут,  і тут  треба  мати   хоч  трохи  аналітичного розуму.  Але  його  можна 

формувати.  Показувати  вбрання  депутаток  і  казати -   то  Фе!

Щодо  вчителів,  погоджуюсь,  то  проблема  насамперед.  Не  знаю,  як  у  Вас,  але  у  нас  в  Галичині  післявоєнне  покоління  вчителів - то  була  інтелігенція  з  хорошими  знаннями  і  хорошим  смаком.

Сьогодні  смак  вчителів - Боже,  не  кари!  (за  невеликими  винятками).  Особливо,  у  провінційних  містечках.  І  тут  не  можна  робити  скидку  на  малу  зарплату.  Просто  у  педагогічні  інститути  пішли  ті,  чия  оцінки  і  розум  були  далеко  не  найкращі.

 

Якби  їм  прийшли  методичні  матеріали  з  наглядними  матеріалами "что  такое  хорошо,  что  такое  плохо",  то  

і  вони  трохи  направилися  б.

Link to comment
Share on other sites

На  наступних  виборах  жінок  не  обирати,  або  зробити  тест  на  інтелект.  Всім  би,  зрештою,  здалося.

 

Фууууууу. Що за сексизм! Можна подумати, що несмак коригується з інтелектом. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Створити...