Jump to content

Усі державні службовці повинні проходити перевірку у психіатра


Recommended Posts

У разі прийняття закону Верховною Радою, всі державні службовці будуть зобов'язані підтвердити відсутність у них психічних відхилень.

Народний депутат, член депутатської групи Економічний розвиток Віталій Журавський ініціює обов'язкове проходження усіма держслужбовцями, а також претендентами на вступ на державну службу перевірки у психіатра. Про це повідомляє прес-служба депутата.

 

Відповідна ініціатива оформлена у вигляді законопроекту про внесення змін до ЗаконуПро державну службу.

 

За словами Журавського, в проекті Закону пропонується ввести заборону на зайняття посади на державній службі в зв'язку з наявністю психічного розладу, який, за висновком фахівців, перешкоджає виконанню службових обов'язків.

 

"Можна тільки уявити, скільки прокурорів і співробітників міліції позбудуться своїх посад у разі реалізації положень цього законопроекту. Фактично в країні буде створено механізм відбору на державну службу психічно здорових людей, що забезпечить належне виконання ними своїх обов'язків", - зазначив політик.

 

У разі прийняття закону Верховною Радою, всі державні службовці будуть зобов'язані підтвердити відсутність у них психічних розладів протягом п'яти місяців з моменту вступу закону в силу

Link to comment
Share on other sites

 

 


А вот этим мог бы заняцца Я

 

 

да ну их нафик!!!

если у тебя лишнее бабло, лутше отдай его мне.

да и не лишнее тоже можешь...

благосклонно приму, так и быть... 

Link to comment
Share on other sites

Вот кто бы точно не прошел контроль, так это дяди из обнона. Кажется эта структура так называется. Они там кокс уже не трубочками из долларов нюхали, асразу пылесосом.
Link to comment
Share on other sites

з 2012 року щодо претендентів на посади держслужбовців проводиться спеціальна перевірка, яка передбачає проходження і нарколога і психіатра.

 

правда на вже працюючих це не поширюється.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...