Перейти до змісту

Громадський порядок на майдані Незалежності


Recommended Posts

В мене питання: до кого краще звертатися з питань громадського порядку на майдані Незалежності? Де взагалі можна це обговорити?

Останнім часом деякі організації взялися за порядок, оголосили сухий закон. А мене непокоїть собаки на Майдані. Деякі підгодовують собак біля наметів, а коли їм робиш зауваження, кажуть щось таке: "Ми любимо собак, вони нікому не заважають". Але я вважаю це порушенням громадського порядку.

Link to comment
Share on other sites

да какой там сухой закон? вчера был по делу прямо под колонной незалежности. в spilno.tv С одной стороны 2 бухих в какашку с другой (у баррикады) еще трое

слово заслово начали ксивы другдругу пихать потом обниматься а по итогу пьяное мурло упало в лампадки что на институтской сбоку от стеллы

Link to comment
Share on other sites

да какой там сухой закон? вчера был по делу прямо под колонной незалежности. в spilno.tv С одной стороны 2 бухих в какашку с другой (у баррикады) еще трое

слово заслово начали ксивы другдругу пихать потом обниматься а по итогу пьяное мурло упало в лампадки что на институтской сбоку от стеллы

От мені теж цікаво, кому можна скаржитись на такі випадки.

Link to comment
Share on other sites

От мені теж цікаво, кому можна скаржитись на такі випадки.

 

ярошу бля чи парубию

а если честно то они уже всех достали, редкий вечер без драк и часто со стрельбой

а еще достало что отдельные личности чтото там требуют у КМДА к которому в силу своего неместного происхождения отношения не имеют

Link to comment
Share on other sites

Ремонт Киевcовета обойдется в 30 миллионов гривен – Кличко
6 июня 2014, 15:39
Об этом корреспонденту Укринформа сообщил полевой командир 8-й Афганской сотни Антон Мулкахайнен, который в настоящий момент вместе со своими побратимами охраняет боковой вход к Киевсовету.

"Да, большинство отсюда выехало. Осталось процентов три - те, кто заявили о своем желании помогать в ремонте. Другие же в основном переехали в гостиницу Днепр и раньше занятое активистами кафе Гималаи на Крещатике", - рассказал полевой командир 8-й Афганской сотни Антон Мулкахайнен.

Link to comment
Share on other sites

Це жах. По Майдану вільно ходять собаки, яких деякі люди годують. Невже так і повинно бути на площі, де люди збираються на віче? Говорив з людьми, не всі зі мною згодні. Чи порадите, як можна вирішити цю проблему?

Link to comment
Share on other sites

поки на Майдані живуть люди, мабуть ніяк.

Але ж ці люди повинні розуміти, що Майдан не тільки для них, а й для всіх, хто приходить туди. А ти хоч згодна, що там собак не повинно бути?

Link to comment
Share on other sites

ну... так, не повинно.

Дуже дякую. Для мене навіть така підтримка важлива. Я відчуваю деяке безсилля, тому що як можна боротися разом, якщо не здатні в себе навести лад.

Можливо, звернутися до комунальних служб, щоб відловили цих собак чи вони нічого не будуть робити?

Link to comment
Share on other sites

Дуже дякую. Для мене навіть така підтримка важлива. Я відчуваю деяке безсилля, тому що як можна боротися разом, якщо не здатні в себе навести лад.

Можливо, звернутися до комунальних служб, щоб відловили цих собак чи вони нічого не будуть робити?

звідки я знаю, чи будуть вони щось робити...

кажу ж, все впирається в те, що там живуть люди. де люди - там собаки.

Link to comment
Share on other sites

звідки я знаю, чи будуть вони щось робити...

кажу ж, все впирається в те, що там живуть люди. де люди - там собаки.

Це якраз ненормально. В цивілізованих країнах слідкують, щоб безпритульних собак не було в населених пунктах, а власникам собак забороняється їх виводити без повідка. Те, що там люди живуть, - не виправдання для тримання вільних собак. До речі, правила тримання собак в Україні також це забороняють:

8. Забороняється: а) тримати собак, котів і хижих тварин незареєстрованими; б) продавати собак, котів і хижих тварин у невстановлених місцях; в) тримати собак і котів у місцях загального користування (коридорах, підвалах, на сходових площадках, горищах тощо); г) приводити собак і котів у приміщення магазинів, їдалень, на дитячі майданчики, бульвари, пляжі, парки, сквери, сади та інші місця загального користування; д) купувати, продавати, а також перевозити всіма видами транспорту собак в інші населені пункти без ветеринарного свідоцтва з відміткою про проведену імунізацію проти сказу; є) жорстоко поводитись з собаками, котами і хижими тваринами, залишати бездоглядними або безцільно знищувати їх; ж) викидати трупи собак, котів і хижих тварин або закопувати їх у землю. 9. Придбання, продаж, показ на виставках і виводках, використання собак на полюванні, а також перевезення собак в інші населені пункти дозволяється при наявності у власника реєстраційного посвідчення, ветеринарного свідоцтва з відміткою у ньому про те, що собаку імунізовано проти сказу не більше 12 місяців і не менше 30 днів до вивозу (виводу). 10. Реєстрація собак і котів, що їх тримають громадяни, та видача реєстраційних посвідчень і номерних знаків провадяться житлово-комунальними організаціями, а в населених пунктах, де немає таких організацій, - в порядку, що визначається виконавчими комітетами місцевих Рад народних депутатів. Реєстрація собак, котів і хижих тварин, яких тримають підприємства, установи і організації, провадиться відповідною ветеринарною установою. Форми реєстраційного посвідчення на собак, котів і хижих тварин та зразок номерного знака на собак встановлюється Міністерством житлово-комунального господарства УРСР. 11. Власники собак, котів і хижих тварин несуть витрати по їх реєстрації, оплаті вартості реєстраційного посвідчення та номерного знака у розмірах, що визначаються виконавчими комітетами обласних, Київської та Севастопольської міських Рад народних депутатів. 12. Громадяни, які тримають собак, також вносять плату за комунальні послуги в розмірі, що визначається у встановленому порядку. 13. Собаки, незалежно від породи, належності і призначення, в тому числі і ті, що мають ошийники з номерними знаками і намордники, які знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, парках, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, а також бездоглядні коти вважаються бродячими і підлягають відлову.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/n0001303-80

Змінено користувачем Мешканець дороги
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...