Перейти до змісту

Як вважаєте - чи має українець трохи амбіції?


Гість shpylka

Recommended Posts

Я  маю  на  увазі  таку  національну  амбіцію.  Якщо  українець  обзиває,  обгаджує  президента,  чи  додає  це  нам  ваги  нашому  суспільству  у  світі?  На  наші  форуми  залазить  усіляка  мерзота  з  території  ворога  і  палко  потирає  руки,  читаючи  прізвиська,  усілякі  помиї,  що  виливаються  на  голову  людини,  котра  лише  заступила  на  пост.

Вважаю,  що  так  можуть  чинити  лише  вороги  і  абсолютні  ідіоти.

Не  йдеться  про  те,  щоб  не  аналізувати  і  критикувати  діяльність  будь-якого  посадовця.  Але  це  треба  робити  розумно  і  не  принижувати  цілий  народ.  

 

Link to comment
Share on other sites

Я  маю  на  увазі  таку  національну  амбіцію.  Якщо  українець  обзиває,  обгаджує  президента,  чи  додає  це  нам  ваги  нашому  суспільству  у  світі?  На  наші  форуми  залазить  усіляка  мерзота  з  території  ворога  і  палко  потирає  руки,  читаючи  прізвиська,  усілякі  помиї,  що  виливаються  на  голову  людини,  котра  лише  заступила  на  пост.

Вважаю,  що  так  можуть  чинити  лише  вороги  і  абсолютні  ідіоти.

Не  йдеться  про  те,  щоб  не  аналізувати  і  критикувати  діяльність  будь-якого  посадовця.  Але  це  треба  робити  розумно  і  не  принижувати  цілий  народ.  

А чем, простите, занимались три месяца Майдана? Не обзывали, не обгаживали президента? Вы и за Януковича - президента обижались? Может, Вы до сих пор его считаете легитимным?

Или дело все-таки в фамилии президента, а не в его должности.

А то, лицемерие получается: Янука можно было гнобить, а шоколадного пецюнюку - зась?

Вести себя нужно достойно и подобающе, тогда и оскорблять не будут и в Ростов не вышвырнут.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мммм...

Рекомендую топикстартеру пройтись по американским сайтам и почитать как там благодарный народ об очередном президенте отзывается. Или по французским - там коменты еще круче. И ничего, живут как-то...

Назвался политиком - будь готов к критике и публичности - без вариантов. Иначе - страна становится на пути в КНДР...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вважаю, що так можуть чинити лише вороги і абсолютні ідіоти.

Ні, просто українці, це наша національна традиція :D, її не можна забирати!Хто хоче щоб йому не давали прізвіська і не поливали помиями, їде в Раисю и стає президентом там, ну або в Ростов, в ізгнаніє. Може нам ще Х..ла називати ваше прівосходітельство? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Щось  я  не  пригадую,  щоб  Януковича  обзивали  нікчемою,  поросям,  мазуриком.  Від  сили  Овощ -  фупівське  творіння.  І  це  тоді, коли  Янукович  за  4  роки  обібрав  країну  і  залив  кров ю  Майдан.

 

Козаки  давали  прізвиська,  але  чи  не  підскажете,  як  обзивали  Хмеля,  Мазепу?

 

Щодо  Америки -  критика  і  публічність  ще  не  зневага.  А  у  нас  ворог  під  боком,  держава  на  етапі  становлення  

і  здобуває  авторитет  у  світі.

 

Ех.  Не  мали  ми  ніколи  держави  і  мабуть  не  заслуговуємо  мати.  

Є  тут  бригада,  яка  має  завданням  боротися  за  Росію  і  Путіна -батюшку,  хоч  прикривається  ніби  національним.

Зневажати  все,  окромя  Оної.  А  всі  решта  бездумно  на  повідку.

Link to comment
Share on other sites

Був би президент українцем - я б може й промовчала. А так - говорю все, що думаю, і не бачу приводу мовчати.

І  не  буде,  Via,  не  буде.  Бо  українцеві  найважче  утверджуватися.  Не  дадуть,  тобто  не  дамо,  бо  розуму  в  голові  не  маємо.  Отак.

Link to comment
Share on other sites

Тоді юльки ще не народилися.

Тоді цензура була, і не так росповсюджений Інтернет.

Іменем Кравчука народ назвав тачку "кравчучка"

А по Кучмі теж пройшлись - Рижий, Зачес, Чучма і т.д.

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

TС абсолютно прав[а]. Президент страны является символом государства и оскорблять его нельзя.

Я бы даже закрепил это законодательно. Но наверное было бы неправильным вводить новый закон, касающийся только одной должности.

А что насчет его представителей в областях и районах? Ведь оскорбляя их вы бросаете тень на мудрость его выбора...

Хмм, наверное и их нужно в новый закон добавить, их тоже оскорблять нельзя.

Премьер-министр представляет государство не меньше, если не больше президента (пока Конституцию не изменили, конечно).

Значит и его и всех министров оскорблять нельзя!

Законодательный орган Рада. Депутаты тоже должны быть защищены от грязных языков украинцев.

Ну ментов, прокуроров и прочих силовиков а также "неподкупных" судей думаю защищать отдельным законом не нужно.

Они сами себя ого-го как защитят.

 

В общем украинский манюпасик должен раз в 5 или сколько лет ходить исправно на выборы, садить себе на шею "мудрых руководителей" и ни в коем случае не злословить в их сторону.

Потому что это не уважение к замечательной стране Украина, той самой замечательной страны, где манюпасик получает в среднем аж $300 в месяц.

И все эти бляди (прости модератор, вырвалось, но пока закон такой не приняли то думаю что можно) приехавшие на мерсах на фуршет победителей ни разу в этом не виноваты.

Они вообще нифчем не виноваты! И никаких оскорблений!

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...