Перейти до змісту

Порох в Рівному. Відео з вконтакте


kurt

Recommended Posts

Може й так, але слово "свабодєн" дуже часто використовується, коли розмовляють українською.

 

даже если и так, то в чем он не прав в данном случае?

спросил: будешь голосовать? - нет. о чем тогда разговор? свободен! ))

зачем тратить на него время, если он изначально знает, что голосовать за Пороха не будет?

Link to comment
Share on other sites

@Гоша,

 

А... Ну якщо так, то ОК. Тоді він дійсно свабодєн в Західній Україні. 

 

свободен исключительно для тех, кто не готов за него голосовать.

что за манечка расписываться за регионы. получили мандат от всех жителей? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

це не манєчка. Просто він реально чувак зі старої компанії. Тому такого допускати не можна. А так згоден. Кожен проголосує як захоче.

 

сейчас есть (планируются) реальные выборы с реальными зарегистрированными кандидатами.

кто там достоин того, чтобы его допустили во власть?

Link to comment
Share on other sites

@Гоша

Ось це і є наша проблема. Українцям завжди дорікають, що вони не того обирають. Проте чомусь на виборах нам підсовують таких, що ми вибираємо менше зло. А зло таки є зло, хоча і менше.

Link to comment
Share on other sites

ну як це підсовують? хіба кандидатів виймають з чорного ящику і їх прізвища ми бачимо лише перед скринькою?

де ті, яких не підсовують?

хто, може це та лікарка, чи пан Рабіновіч?

пухнастих у політиці не буває. вони просто не йдуть до неї.

Link to comment
Share on other sites

@Гоша,

 

А... Ну якщо так, то ОК. Тоді він дійсно свабодєн в Західній Україні. 

 

 

бу-га-га!

а ти хто такий, що за усіх розписуєшся?

 

я не зустрів ще жодної людини у реалі, яка буде голосувати за Юльку.

а коло спілкування у мене дуже велике.

 

Порох то тоже ще той..але він впевнено перемагає на Західній Україні з величезним відривом

Link to comment
Share on other sites

Чого ви причепились до того Порошенка, нормальний він кандидат, у всякому разі кращих нема... Ну заснував він колись давно ПР, яка мала б на той час відстоювати інтереси Донбассу, що з того ? Чого до нього весь час чіплятись з одними й тими ж питаннями ? Очевидно ж, що відношення до тепершнього стану да дій ціє партії він вже багато років не має. Якщо так рахувати то всі солідні кандидати, які дійсно мають політичну вагу на національному рівні таким чи іншим чином, були "замазані" при владі... А якщо вам такий стан речей не подобається, то голосуйте за Богомолець чи Яроша...

Link to comment
Share on other sites

бу-га-га!

а ти хто такий, що за усіх розписуєшся?

 

я не зустрів ще жодної людини у реалі, яка буде голосувати за Юльку.

а коло спілкування у мене дуже велике.

 

Порох то тоже ще той..але він впевнено перемагає на Західній Україні з величезним відривом

 

Бу-га-га два рази. А ти хто такий, щоб розписуватися? Та й за Юльку я не агітував. Так само як і за чи проти пороха. Маєш своє коло - добре. Мені ролик попався на очі, то я й виклав. Голосуй за кого хочеш. Дай Бог, щоб ми взагалі проголосували.  ;)  Бо я особисто схиляюся, що буде двоє виборів у різних Українах.  :)

Link to comment
Share on other sites

Бу-га-га два рази. А ти хто такий, щоб розписуватися? Та й за Юльку я не агітував. Так само як і за чи проти пороха. Маєш своє коло - добре. Мені ролик попався на очі, то я й виклав. Голосуй за кого хочеш. Дай Бог, щоб ми взагалі проголосували.  ;)  Бо я особисто схиляюся, що буде двоє виборів у різних Українах.  :)

 

вихідні покажуть...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...