Перейти до змісту

Треба б подякувати за форум.


Ельф

Recommended Posts

Насчсет ФУПа ... для меня остается загадкой. Зачем ФСБ ДДОСитть площадку, на которой в поте лица пашут десятки собственных сотрудников :S

 

Значит это не ДДОС или не ФСБ... Тогда кто? или что?

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

інтерфейс геть не той.

І немає наприклад "нове" і "помітити прочитаними".

 

а кнопка сверху справа відмітити цей форум прочитаним для кого сделана ? для нас, правоверных евреев ?

прости господи, что пишу в шабат на форуме, надо же людям глаза открывать... :rabbi:

#глаза :glaza:

Link to comment
Share on other sites

а то, что при написании нового поста ветка снова выделяется жирным шрифтом - этого мало ? надо написать НОВЕ ? а цветочек прифигачить не надо ? :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кое-кого задавила жаба

раскрутив форум передумал оттавать

а так сча полноценній фуп етал б

с кучей народу

В жопу ту "кучу народу" украинофобов, что пригрела Притула на ФУПе.

Кроме того, здесь народу поболее будет, чем на ФУпе

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

бгг.

Мова про "тему", а не форум.

 

ЗІ

Краще б у вас таки дійсно шабад. І подовше. :D

 

система точно такая же, нельзя на фупе сделать прочитанной одну ветку с помощью кнопки... прочитал - она становится прочитанной... а нажав на общую кнопку все темы становятся прочитанными... как и здесь... все темы - форум - какая разница как эту кнопку обозвали... функции одинаковые... :nose3:

нащот шабата всегда - так я готов... я могу начинать с вами переговоры о постоянной материальной помощи с вашей стороны ? :shuffle:

слав, и что ты делаешь на клоне ? иди на ресурс номер один...

не работает ? ну так сидить, мамо, і не піздіть...

Змінено користувачем consul
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

система точно такая же, нельзя на фупе сделать прочитанной одну ветку с помощью кнопки... прочитал - она становится прочитанной... 

 

мдя. В кожній темі є "помітити прочитаною"

Розуйте очі. 

Тільки після шабату  :D

Link to comment
Share on other sites

він готувався як основний аеродром

 

так і не знаю що там не зрослось, але з точки зору юзера цей форум проти старого фупу як небо і земля

Я туди тепер майже не заглядаю.тут і СУП.того вистарчає.

Link to comment
Share on other sites

і рада модераторів - гарно ідея!

 

дякую Фомі та МГ

Тільки от позавчора забанили дуже жорстоко двох дописувачів. З цим не можна погодитись. Тут є такі, що пишуть такі матюки, що навіть і не знаєш таких, ніколи не чула, так цим матюкливим нічого, все сходить з рук. А цих bordenlender & outsider, як на мене забанили надовго. От це неприємно. Тим паче, що ті двоє нормальні, адекватні. Зніміть з них бан, будь ласка.

Link to comment
Share on other sites

Тільки от позавчора забанили дуже жорстоко двох дописувачів. З цим не можна погодитись. Тут є такі, що пишуть такі матюки, що навіть і не знаєш таких, ніколи не чула, так цим матюкливим нічого, все сходить з рук. А цих bordenlender & outsider, як на мене забанили надовго. От це неприємно. Тим паче, що ті двоє нормальні, адекватні. Зніміть з них бан, будь ласка.

Есть процедура

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...