Перейти до змісту

Даунбас приобретает "славу" края латентных предателей...


Faultfinder

Recommended Posts

Мобілізація 41-го року в Донбасі: усе завезене рускоязичноє чкурнуло по селах і лісах.

Енкаведисти то все відловлювали і частину розстрілювали на сільських майданах.

Сформували дві донецькі дивізії і виставили перед німцями. На другий день ті дивізії пропали...

Німці думали, що то маневр такий хитрий, налякалися і зупинили наступ. За день виявилося до донецькі пацани просто втекли.

Дві донецькі дивізії розсмокталися!

их уже тогда на колени никто не ставил....

они предпочитали просто сваливать...шоб не поставили.

Link to comment
Share on other sites

я задам вам всего навсего один вопрос....вы сами проходили полиграф....и вру второй тоже....

вы в курсе как проходит расшифровка данных полиграфа??

если вы знакомы с моими двумя небольшими вопросами...........вы знаете тогда как можно спокойно сделать так...что бы данные полиграфа попадали в достоверном виде на стол внутренней службе.....если вы не вкурсе и не можете ответить на мои два вопроса....тогда пожалуйста больше не спорте со мной в этой свере....и не выдавайте свои фантазии...за реальность.с уважением.

 

Не буду брехати - ні. Але чудово уявляю, як завдяки корупції будуть фальсифікуватися в нас результати перевірки. А для ворогів України і не потрібно дуже багато шпигунів в органах - одного відсотку вистачить, аби у критичний момент зруйнувати усе. Я ж не про професійність чи технічне забезпечення кажу, а про необхідність абсолютної незалежності перевіряльників та їх гарантовану незаангажованість нашою розкладеною системою. Інакше неминуче будуть проскакувати ворожі елементи.

Link to comment
Share on other sites

Не буду брехати - ні. Але чудово уявляю, як завдяки корупції будуть фальсифікуватися в нас результати перевірки. А для ворогів України і не потрібно дуже багато шпигунів в органах - одного відсотку вистачить, аби у критичний момент зруйнувати усе. Я ж не про професійність чи технічне забезпечення кажу, а про необхідність абсолютної незалежності перевіряльників та їх гарантовану незаангажованість нашою розкладеною системою. Інакше неминуче будуть проскакувати ворожі елементи.

проскакивать....будут всегда и везде....без этого ни как....

 

однако поголовного пиздеца как сейчас не будет...поверте мне на слово.

Link to comment
Share on other sites

проскакивать....будут всегда и везде....без этого ни как....

 

однако поголовного пиздеца как сейчас не будет...поверте мне на слово.

 

Деякі речі треба або робити досконало, або не витрачатися. Незалежна від системи перевірка забезпечить на порядок кращій результат. Це дуже важливо - по-перше, а по-друге - вийде дешевше без наших традиційних "накруток" на усе. Може й у якості зовнішньої допомоги реформам вдалося б здійснити зовсім безкоштовно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...