Перейти до змісту

Дві фатальні "помилки генштабу", видні неозброєним оком


abandon

Recommended Posts

Помилка перша - дуже вузький коридор поряд з кордоном створює підстави для фактичного оточення перебуваючих там сил АТО. Амвросієвку, де сидить 50 колорадів не беруть (?), потужні бомбардування та обстріли Саур-могили не призвели до зміни лініії фронту (?), немає підстав вважати, що віджали Дякове, де стояв БП терористів (?)

 

Помилка (?) друга - досі нерозблокоавний Донецький аеропорт. Перша можливість це зробити була фактично злита 25 травня після розгрому терористів біля аеропорту, коли вся траса від Красноармійська до Донецька була вільною від бандформувань. Де-факто зрада на рівні вищого командування. Те, що відбувається зараз під Карлівкою, де задіяні добровольчі бати, яким МО свідомо не видає серйозного озброєння з політичних мотивів, викликає купу запитань. Заміть того, щоб завдати масованого вдару, позиції на захід від Донецька знову обростають блок-постами...

 

Від цих "помилок" дуже сильно тхне іншим, якщо відверто. Часу, аби змінити щось - обмаль, буквально кілька днів, або наслідки будуть дуже кепськими.

 

http://s23.postimg.org/woibfy263/ato10july.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Помилка перша - дуже вузький коридор поряд з кордоном створює підстави для фактичного оточення перебуваючих там сил АТО. Амвросієвку, де сидить 50 колорадів не беруть (?), потужні бомбардування та обстріли Саур-могили не призвели до зміни лініії фронту (?), немає підстав вважати, що віджали Дякове, де стояв БП терористів (?)

Ну так пiдганяли: "закрийте кордон, закрийте кордон"...

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі то не зовсім впевнений, що у генштабі є мапи або люди, котрі в них щось розуміють.

 

Мене, як "стратега ротного масштабу", конфігурація лінії фронту та дислокація частин в "тилу ворога" просто вражає. Дуже неприємно вражає.

Link to comment
Share on other sites

Мы учимся воевать.... и это отлично.... Но они тоже набираются опыта, не будем забывать........   И наемники у них пошли квалифицированные.........Если раньше  Град в руках террористов без командира, орентирующегося в синусах и косинусах и правилах треугольника и знающего что такое трик(х)опунткт ,не представляли ни какой угрозы  реальной......Сегодня увидели....- или квалифицированные наемники или действующая армия России.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну так пiдганяли: "закрийте кордон, закрийте кордон"...

 

Слухайте, кордон можна закрити лише контролюючи 40-50 км території вглиб. 10 км від Порошенка - це просто смерть наших вояків. Той, хто протиснув цю концепцію, мусить відповісти своєю головою.

Той стратег, який  досі не примудрився взяти Амвросіївку та Савур-могилу, є прямим посібником агесора.

Мені шкода, але останні зміни в військовому командуванні призвели до консервації деструктивного підходу надання терористам оперативного простору та можливостей відходу з вразливих позицій.

Link to comment
Share on other sites

Большая беда  что Градами у них начали управлять военные( на практике там пару наводчиков, которые ручку-вращатель крутят механически на деление, которые указывает командир...... с калькулятором.)

Link to comment
Share on other sites

А отой полковник Мехед, що сьогодні потрапив під град, це ж той самий, про якого польові командири в голос волали, що він зливає інфу ворогу? Невже, "викликав вогонь на себе"?

Link to comment
Share on other sites

Сегодняшние потери далеко  выходят за рамки "приемлемых" при военных действиях такого масштаба...

Головы должны лететь у самого высшего руководства...

 

слушай не умничай,

это тебе не талибов бомбить беспилотниками в горах, дамбас - это огромная горотская агломерация

Link to comment
Share on other sites

Там где это произошло... безлюдно..... Не ожидали мы прицельного Града.....   Светлая Память Героям.

 

Так именно там и надо было его ожидать... Он для этого и создан, чтобы массово поражать скопление объектов на открытой местности...

Link to comment
Share on other sites

слушай не умничай,

это тебе не талибов бомбить беспилотниками в горах, дамбас - это огромная горотская агломерация

 

Дуже вірно. Тому 27 тисяч "обмеженого контингенту" - це фарс.

Кількість повідомлень про неозброєння/непризов добровольців (в тому числі з військовим досвдом) - вражає.

Link to comment
Share on other sites

Так именно там и надо было его ожидать... Он для этого и создан, чтобы массово поражать скопление объектов на открытой местности...

Ты прав... к сожалению. :(

Link to comment
Share on other sites

Слухайте, кордон можна закрити лише контролюючи 40-50 км території вглиб. 10 км від Порошенка - це просто смерть наших вояків. Той, хто протиснув цю концепцію, мусить відповісти своєю головою.

Той стратег, який  досі не примудрився взяти Амвросіївку та Савур-могилу, є прямим посібником агесора.

Мені шкода, але останні зміни в військовому командуванні призвели до консервації деструктивного підходу надання терористам оперативного простору та можливостей відходу з вразливих позицій.

Та я не сперечаюсь. Я з Вами згоден. Я про факт, що дiйсно пiдганяли. Можливо тому й попали в такий "сифон".
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...