Перейти до змісту

СНБО: По военным под Зеленопольем «Град» открыл огонь со стороны границы с РФ


ronin

Recommended Posts

Это не значит, что с территории РФ. Пока не значит.

.. посмотреть на карту - как там протиснутся можно так чтоб вдоль границы бочком-бочком .. понятно что даже если с террораши то подвели максимально к границе, возможно даже пересекли, сделали обстрел и снова ушли вглубь 

Link to comment
Share on other sites

.. посмотреть на карту - как там протиснутся можно так чтоб вдоль границы бочком-бочком .. понятно что даже если с террораши то подвели максимально к границе, возможно даже пересекли, сделали обстрел и снова ушли вглубь 

Именно так. Для соблюдения формальностей пуляли (скорее всего) с нашей территории. Суки, просто нет слов. Еще и Ларвов выступит с осуждением того, что мы плохо границу контролируем и к ним проникают боевики с тяжелым вооружением.

Змінено користувачем dmp
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні до дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова доправили 9 бійців, які отримали страшні ушкодження під час обстрілу під Зеленопіллям, повідомляє ТСН.16:45.
Всі бійці у вкрай тяжкому стані, троє у критичному. Їхні життя рятують найкращі лікарі, але жодних прогнозів не дають. Побачене лікарі називають "пеклом" і зізнаються, що таких страшних ушкоджень не бачили ніколи. Медсестри навіть непритомніли.
"Це хворі, які втратили очі, які втратили ноги, двом робимо травматичну ампутацію ніг. Є поранення живота. Говорити про прогнози важко, тому що більшість з них надійшло в несвідомому стані, навіть не тримали тиск. Будемо сподіватися, що зможемо їх врятувати", - каже головний лікар обласної лікарні Сергій Риженко.


пишуть, що розстрілювали із відстані 3-4 км

Link to comment
Share on other sites

Именно так. Для соблюдения формальностей пуляли (скорее всего) с нашей территории. Суки, просто нет слов. Еще и Ларвов выступит с осуждением того, что мы плохо границу контролируем и к ним проникают боевики с тяжелым вооружением.

 

Мерзавцы...нет слов.

Link to comment
Share on other sites

Бля, ядерна наддержава поводить себе як який-небудь Хамаз з підворотні.

 

У мене складається враження,що на таку загальмовану реакцію страждають і всі українські керманичі.

Так от нерозуміння справжньої природи Московії коштувало, коштує і буде коштувати нам сотні смертей.

Московія і весь "русскій мір" - це колосальна секта параноїків, соціопатів та вбивць.І той хто виходить з позиції пошуку конструктиву у відносинах з нею, просто страждає на синдром жертви. Що мене прикро вразило, так це слова Порошенка про "мирний план" та "пошук моментів прагматизму у Путіна".

Link to comment
Share on other sites

Бля, ядерна наддержава поводить себе як який-небудь Хамаз з підворотні.

.. це комплекси маленького чоловічка у всіх сенсах і вплив середовища що сформуйвало його світогляд 

Змінено користувачем ronin
Link to comment
Share on other sites

Якщо так, як каже СНБО, то це привід для оголошення війни, а тому, і це безумовно, приєднаються США, хтось з Європи ...

 

хуй

 

сша нас зіграли втемну так само як колись і грузію

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

доколе?????????????????????????? сколько еще  сопли будет жевать през? просто слов нет....пиздец...я не могу больше воспринимать такую информацию, я не знаю, но как так???? слов нет....

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо так, як каже СНБО, то це привід для оголошення війни, а тому, і це безумовно, приєднаються США, хтось з Європи ...

.. врядли - максимум, нота и отзыв посла .. даже совбез оон не раздуплятся позвать .. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...