Перейти до змісту

Вата говорить про контрнаступ


ladzio

Recommended Posts

найближчими днями...

я сподіваюсь, що не вийде так як з колоною Гіркіна,коли вони усі будуть лупати очима і кожен на свій лад шукати відзмазки одна тупіша іншої.

Змінено користувачем ladzio
Link to comment
Share on other sites

2 варіанти

1. Піздеж черговий для підняття падаючого духу

 

2. Зброя продовжує надходити і хз що вони отримали за останні дні

Хазяїн вимагає відробляти гроші та поставки зброї, інакше перекриє крантик. Тому можливо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Інформцентр РНБО: Бойовики намагаються відбити втрачені території на Донбасі Члени незаконних збройних формувань намагаються йти в контрнаступ у східних регіонах України, де триває активна фаза антитерористичної операції.

Про це заявляють в інформаційно-аналітичному центрі РБНО.

«Там (в зоні АТО – ІФ) триває протистояння. Бойовики йдуть і контрнаступ, намагаються відбити те, що втратили», – сказав спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу 12 липня, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на запитання про те, чи спостерігаються панічні настрої серед членів НЗФ, він зазначив, що наразі важко оцінювати настрої в стані противника.

«Там є дуже добре навчені найманці, які брали участь у бойових діях в інших країнах світу», – зазначив О.Лисенко.

Link to comment
Share on other sites

Теж подібні думки приходять...

 

Я б небрав цю можливість на легку вагу. Вони наганяють техніки з рашки,концентруються,та і є їх до 25.000. Думаю в їхній план входить прорив чи наступ в якомусь одному місці. Не так легко їх буде стримати. Та і рашка дасть якусь підтримку.Вже гіркіндь не істерить,що їх кинули. Не к добру...

Link to comment
Share on other sites

Та Київ не Київ,але факт щось готують.Питання що наші протиставлять?

готують они то чтобы поднять боевой дух тех террористов, которые осталис. А наши? Возмут еще пару населенных пунктов

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...