Перейти до змісту

Шахтеры прощаются с ахметовым...


Recommended Posts

Шість легіонерів Шахтаря зникли і не полетіли з Франції в Україну

Шість гравців донецького Шахтаря зникли і не повернулися з командою в Донецьк після поразки в товариському матчі відфранцузького Ліона (1:4), що відбувся в Ансі.

Про це повідомляє Спорт-Экспресс з посиланням на infosportplus.

Серед футболістів, що не явилися на борт літака, значаться бразильці Алекс Тейшейра, Фред, Дентінью, Дуглас Коста, а також аргентинець Факундо Феррейра. Ім'я шостого гравця на даний момент невідомо.

Нагадаємо, що Шахтар 22 липня у Львові має провести матч за Суперубок України з київським Динамо.

Link to comment
Share on other sites

Евгений Коноплянка @canabina

·

35 мин

 

"6 легионеров Шахтёра отказались возвращаться в Украину после матча с Лионом". Завидую педагогическому таланту Луческу - дружный колектив!

Link to comment
Share on other sites

Аргентинский полузащитник харьковского «Металлиста» Себастьян Бланко больше не вернется в Украину. Причиной такому решению стала трагедия, которая произошла с малазийским лайнером.

 

- После того, что произошло в Украине с малазийским самолетом, я не хочу возвращаться в Украину, - говорит Бланко. - Там сейчас крайне опасно и я решил никогда туда не возвращаться. Мы играли в тех городах, где сейчас идет война и это ненормально жить в таких условиях.

Link to comment
Share on other sites

Змінено користувачем kuskus
Link to comment
Share on other sites

хоронять фк юзовка

Може це й на добре? Кінець епохи олігархів з купленими для розваги неграми? Подивіться на Німеччину: 7:1 б'ють Бразилію, бо в чемпіонаті самі німці, фактично.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Може це й на добре? Кінець епохи олігархів з купленими для розваги неграми? Подивіться на Німеччину: 7:1 б'ють Бразилію, бо в чемпіонаті самі німці, фактично.

щойно про це подумала.

своїх треба ростити.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...